با پرداخت عمل ترک دموکرات هدف به نقاط ضعف در Coronavirus لایحه ای که در سمت چپ کردن میلیون ها نفر از کارگران

سه قانونگذاران دموکرات با هدف روز سه شنبه برای پر کردن شکاف ها در مجلس تصویب هفته گذشته و اصلاح اواخر روز دوشنبه که برگ میلیون ها نفر از آمریکایی ها از آن پرداخت مرخصی استعلاجی ارائه.

تشکر. رزا DeLauro (D-Conn.) و Sens. پتی موری (D-شستشو.) و کریستن جیلیبرند (D-n. y.) معرفی شده پرداخت می شود ترک عمل به تضمین اضطراری پرداخت مرخصی استعلاجی به همه کارگران آمریکایی در طول coronavirus همه گیر و همچنین حصول اطمینان از آمریکایی ها می تواند تعلق به هفت روز پرداخت می شود بیمار پس از بحران است.

“شده است وجود دارد هرگز یک بیشتر نیاز فوری به گسترش روز پرداخت می شود بیمار و مرخصی با حقوق به کارگران این کشور گفت:” DeLauro در بیانیه ای.

به عنوان بیش از 5,300 آمریکایی که آزمایش مثبت برای این بیماری تنفسی را وادار به بیماران و افرادی که در تماس با آنها را به قرنطینه خود و ارشاد دولت سفارشات برای مدارس و رستوران ها و دیگر موسسات به این بیماری همه گیر کوروناویروس “روشن ساخته است که ما باید بیشتر برای حمایت از کار ما خانواده” Gillibrand توییتی.

تحت قانون کارگران تضمین شود تا برای 14 روز از اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی و 12 هفته از اورژانس خانواده و پزشکی را ترک کنند. این لایحه به طور دائم تصویب خانواده و قانون, قانون قرار داده و رو به جلو در سال گذشته توسط Gillibrand به کمک مالی همه آمریکایی ها پرداخت می شود و خانواده را ترک کنند. آن را نیز نیاز به دولت به سرعت جبران کارفرمایان برای پرداخت تمام مرخصی استعلاجی روز در سال 2020 و 2021.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

هفته گذشته موری معرفی شده پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در قانون است که جمهوری خواهان در مجلس سنا را رد کرد. سناتور. لامار الکساندر (R دنیاست.) مسدود رای در این لایحه گفت: مفاد آن خواهد بود سنگین و گران قیمت برای کارفرمایان.

از آن پس آمریکا گذشت خانواده اولین Coronavirus تسکین عمل ارائه رایگان coronavirus تست برای همه آمریکایی ها و کمک های دیگر—اما اجازه می دهد شرکت های به کارگیری بیش از 500 نفر از کارگران به دامن این لایحه را پرداخت مرخصی استعلاجی ارائه. روز دوشنبه پیشنهاد اصلاح شد, ترک کردن حتی بیشتر از آمریکایی ها است.

“ما قانون را به اطمینان حاصل شود تمام کارگران پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در حالی که حفاظت از کسب و کارهای کوچک است که به طور ناگهانی پیدا کردن خود مبارزه” موری در بیانیه ای گفت. “این خوب است برای کارگران و کسب و کار و انتقادی آن به شما کمک کند گسترش coronavirus. ما باید آن را به رئیس جمهور میز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

قانون دریافت ستایش از ایران برای احترام به مردمی حقوق کار سازمان رهبری خارج شده و کارکنان است که نمی خواهد دریافت پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در خانه, تصویب بیش از آخر هفته.

“کشور ما نیست سالم اگر میلیون ها نفر از خرده فروشی کارگران تضمین شده نیست پرداخت بیمار و خانواده را ترک و در طول این بحران بهداشت عمومی,” ایران برای احترام سازمان ملیسا عشق در بیانیه ای گفت. “در این بحران من افتخار ما ارائه به مشتریان با مواد غذایی آنها نیاز دارند اما شرکت های بزرگ مانند وال مارت نشان داده اند که آنها هم به وظیفه حفاظت از ایمنی کارکنان و یا مشتریان است.”

“پرداخت می شود ترک عمل استاندارد برای این نوع از گوشیهای پاسخ ما نیاز به” عشق گفت. “تماس با ما برای هر انتخاب رسمی به حمایت و تصویب این لایحه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de