با نزدیک شدن تابستان پارک شهر به نظر می رسد به بازار خود را به عنوان ” امن ترین محل در جهان برای بازدید

پارک شهر — کریس مونرو که صاحب نور مشعل مسافرخانه در پارک شهر تا به حال امید زیادی برای 2019-20 زمستان. با پارک شهر رفت و آمد مکرر کوه و دره آهو اعلام آنها باز خواهد ماند تا آوریل 20, دو هفته بیشتر از سال گذشته پارک شهر گردشگری و صنعت مهمان نوازی در شکل خوب است.

“آن را به دنبال بزرگ ساندنس فوق العاده بود ما فوریه تعطیلات مهمان بودند اینجا همه چیز بود,” او گفت:.

اما در ماه مارس از آن همه آمد screeching به توقف.

“کتاب های ما نه به دنبال خوب” مونرو گفت: “صحبت کردن از طریق تلفن از ماساچوست است. مدت کوتاهی پس از آخرین مهمان چپ وابسته به نور مشعل کاروانسرا در 20 مارس Munro آموخته پسر او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او بسته بندی شده ماشین و سوار شرق.

خوشبختانه پسر او در حال حاضر تنها در برخورد با یک جزئی سرفه. سلامت وابسته به نور مشعل مسافرخانه اما نامشخص است.

“من فکر می کنم ما می تواند زنده ماندن تابستان,” او گفت:. “اما من فکر نمی کنم ما می تواند زنده ماندن در زمستان بدون ما اسکی جمعیت است.”

روز جمعه در پارک شهر شهردار اندی Beerman ملاقات با چندین اجلاس شهرستان رهبران از طریق زوم به بحث در مورد آینده رفت و آمد مکرر جامعه که در مارس رفت و از شلوغ بین المللی اسکی مقصد برای گردشگری شهر ارواح. اولین مورد در دستور کار — هنگامی که ماندن در خانه سفارش برداشته شود?

“ما پیش بینی در جایی در نزدیکی آوریل 1” گفت: Summit County Health مدیر دکتر غنی Bullough.

Bullough مجددا در روز دوشنبه است که در این شهرستان امیدوار به موضوع نظم جدید جمعه که به سهولت و محدودیت های خاصی در کسب و کار و دیگر جلوگیری از ساکنان از ترک خانه های خود برای عدم سفر ضروری است.

“ما نظم جدید خواهد شد به طور کامل پشتیبانی فرماندار ‘یوتا منجر با هم’ توصیه که به اعتقاد ما بسیار طرح خوب,” او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به Deseret News.

اما حتی با این منظور برداشته Bullough خواست اجلاس ساکنان شهرستان برای ادامه عمل اجتماعی فاصله.

“حتی اگر ما در حال رفتن به لغو سفارش مردم هنوز هم نیاز به مسئول ایمنی خود را,” او گفت:. “ما هنوز هم باید برای انجام تمام اقدامات پیشگیرانه که گذاشته شد که اقامت در خانه سفارش آن را فقط دیگر یک نظم است.”

Bullough گفت: این شهرستان تلاش مشغول به کار هستند و این اجلاس شهرستان شروع به دیدن این منحنی در COVID-19 موارد صاف. از زندگی انتظار می رود به آرامی به حالت عادی بازگشت در ماه های آینده Beerman یک سوال پرسید نگه داشتن صاحبان کسب و کار مانند مونرو در شب — باید Summit County تشویق گردشگری در تابستان امسال ؟

پاسخ این است که بله با ستاره. با توجه به Bullough گردشگری است که چه چیزی باعث اجلاس شهرستان به عفونت نرخ سرانه است که رقابت در برخی از سخت ترین ضربه مکان در شهر نیویورک است. اما آن را نیز یک بنای اقتصادی در شهرستان پارک سیتی ، در هفته های آینده, نشست مسئولان شهرستان سعی خواهد کرد برای پیدا کردن میانه در بین شهرستان حیاتی و مهار گسترش یک ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد که بیش از 55000 آمریکا زندگی می کند.

“ما باید چیزی برای تبلیغ — شما می توانید به پارک شهر چون ما امن ترین محل در جهان برای,” گفت: حداکثر Doilney پارک عضو شورای شهر در روز جمعه نشست.

“ما در حال رفتن به نیاز به یک گفتگو در چارچوب بعدی ما سلامت نظم در اطراف ما بازار خودمان” اضافه شده تام فیشر, Summit County مدیر. “ما باید بسیار استراتژیک است ،

مونرو گفت: پارک شهر است که در یک موقعیت منحصر به فرد که آن را به تبلیغات خود را به عنوان یک مقصد امن در سن COVID-19. شهر رفت و آمد مکرر در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک زمین بازی در فضای باز و او امیدوار است که گردشگران را هنوز به اجلاس شهرستان به تمدد اعصاب در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

“پارک شهر را به عنوان محل سلامت و ورزش و طبیعت و خارج از منزل بزرگ. ما در حال حاضر که ما در گوشه ای. مردم خواهد بود خیلی بیشتر apt به هاپ در ماشین و رفتن برای پیاده روی به جای آنکه آرنج به آرنج با افراد دیگری که آنها را در وگاس” او گفت:. “مفهوم آنچه که ما همیشه ترویج در پارک شهر است که بسیار آسان تر به فروش به عنوان امن ترین مکان است.”

اما در ماه های تابستان در حال حاضر دشوار برای Munro. به نور مشعل مسافرخانه معمولا می توانید استراحت و حتی در خارج از فصل اما به ندرت تبدیل به یک سود. در حال حاضر او انتظار دارد که وابسته به نور مشعل بود و در 5% تا 10% ظرفیت برای آینده تابستان به عنوان مخالف به 80 درصد در طول یک سال نرمال.

“این است که قطعا رفتن به صدمه دیده است,” او گفت:. “من حتی نمی نگاهی به درصدهای چرا که آنها بسیار پایین تر است.”

Munro لغو همه رزرو برای آوریل و مه و گفت: کسب و کار خود را به ایجاد تغییرات جدی اگر آنها می خواهند به اعتراف مستاجرها در ماه ژوئن. که می تواند به معنای تنها باز کردن یک یا دو اتاق غربالگری مشتریان و یا ارائه وعده های غذایی پس از بازدید کننده ندارد و برای غذا خوردن بیرون. همه گزینه ها روی میز برای Munro که مصرف آن یک هفته در یک زمان.

“من پرتاب بسیاری از چیزهای مختلف در اطراف تا آنجا که آنچه در این است که به مانند اما من نمی توانم پیش بینی ما برای این فصل باز برای بازدید کنندگان تمام وقت,” او گفت:.

و حتی اگر گردشگران بازگشت بسیاری از جامعه و گل سرسبد حوادث تابستان هستند یا در هوا و یا در حال حاضر لغو شده از جمله پارک احمقانه یک هفته باز هوا بازار در پارک شهر خیابان اصلی.

با حدود 15000 بازدید کنندگان هر یکشنبه کیت McChesney, پارک, احمقانه, مدیر اجرایی, گفت: آن را دشوار است اما واضح را به تصمیم گیری.

“ما نمی خواهید به قادر به با خیال راحت قرار داده است که بسیاری از مردم در خیابان” او گفت:.

McChesney گفت که پارک احمقانه است و با توجه به در حال حرکت به یک پلت فرم آنلاین تا فروشندگان هنوز هم می تواند فروش محصولات خود را. اما حتی پس از آن نمرات کسب و کارهای کوچک است که بستگی به پارک احمقانه و گردشگری تابستان خواهد بود در یک محل دشوار است.

“چگونه آن را تحت تاثیر 500 به علاوه کسب و کارهای کوچک است که پارک احمقانه کمک می کند تا به حفظ تمام تابستان طولانی که بخشی که بیشترین مشکل است زیرا آنها واقعا تکیه بر کسانی که روزهای یکشنبه,” او گفت:. “همه اطراف آن را به ما تاثیر می گذارد که آیا ما می توانیم گردشگران در آمده است و یا زمانی که ما در نهایت قادر به نقل قول را تمام کردن, ‘باز است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net