جدید رای گیری از نیوهمپشایر نشان داد که رای دهندگان در این ایالت خواهد شد که رفتن به پای صندوق های رای در روز سه شنبه در مقدماتی حزب دموکرات بر این باورند بهداشت ، برنی ساندرز بهترین شانس از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

سی ان ان بررسی گرفته شده توسط دانشگاه نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز بین فوریه 4 و 7 فقط پس از سناتور ورمونت به دست آورد رای بیشتر از هر نامزد دیگر در آیووا قفقاز.

از 715 بزرگسالان بررسی 29 درصد از رای دهندگان در دولت گفت: آنها معتقد بودند ساندرز می تواند پیروزی در ماه نوامبر در مقایسه با 25 درصد برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و 14 درصد به صورت سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

“این به نظر می رسد مانند یک معامله بسیار بزرگ ایم” روزنامه نگار Krystal توپ.

در اولیه ساندرز مورد علاقه بود 28 درصد از رای دهندگان در این نظرسنجی در مقابل 21 درصد کسانی که به حمایت Buttigieg. بایدن و سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) تا به حال 11 درصد و 9 درصد آرا بود. یکی دیگر از نظرسنجی منتشر یکشنبه توسط بوستون گلوب WBZ-تلویزیون و بازرگانی Suffolk دانشگاه نشان داد ساندرز پیشرو Buttigieg در نیوهمپشایر با دو درصد است اما با قرار دادن هر دو نامزد در یک آماری کراوات با این نظرسنجی حاشیه خطا.

نظرسنجی منتشر شد بر روی پاشنه از مک اینتایر-شاهین 100 باشگاه شام در منچستر, N. H. که در آن حامیان ساندرز تصریح کرد حمایت خود را برای مدیکر برای همه و ناودان Buttigieg برای خود تراز با دیوار خیابان منافع.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ساندرز حامیان رد شهردار سابق بیانیه آمده است که تقاضا برای یک نامزد حمایت از یک جنبش مردمی به جای حمایت از منافع شرکت های بزرگ است “تفرقه.”

یک گروه بزرگی از ساندرز حامیان فریاد مخالفت خود را و شعار, “وال استریت پیت” به عنوان Buttigieg با انتقاد از این مفهوم است که یک نامزد “یا باید برای یک انقلاب و یا برای وضعیت موجود است.”

در یک مبارزه انتخاباتی در سنت آنسلم در Goffstown, نیوهمشایر, جمعه, Sanders, خودداری از اظهار نظر شهردار شخصا اما در مورد سوال توانایی خود را برای تغییر سیاسی در ایالات متحده و سیستم های اقتصادی با توجه به وابستگی مالی به داروسازی بزرگ و قدرتمند دیگر شرکت های بزرگ بخش.

“من مانند پیت Buttigieg خوب اما ما در یک لحظه که در آن میلیاردرهای کنترل نه تنها اقتصاد ما اما ما روند سیاسی” ساندرز گفت. “آیا شما فکر می کنم اگر شما در حال جمع آوری پول از ده ها تن از ده ها تن از میلیاردرهای شما در حال رفتن به ایستادن به شرکت های دارویی و شما در حال رفتن به پرتاب مدیران اجرائی خود را در زندان اگر آنها اقدام جنایی?”

سازمان برای ساندرز کمپین گزارش تعداد canvassers ورود در حوزه دفاتر در سراسر کشور بیش از آخر هفته برای کمک به مبارزات انتخاباتی به عنوان برخی در زمین ناظران هشدار داد Buttigieg تا لاليگا را به دست آورده اند پشتیبانی پس از آیووا قفقاز که در آن او موفق به کسب دو هيئت دولت معادل از ساندرز و یک نماینده از سناتور اما برنده کمتر از آرا caucusgoers.

“منf ما نمی توانیم با اطمینان می دانیم” آیا ساندرز را برنده اصلی سهشنبه, توییتی, Jacobin نویسنده و حامی Meagan روز “ما باید به مبارزه خواهم همه چیز را بر روی خط!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de