خروج ایالات متحده از کسانی که اعتصاب یک ضربه ویرانگر به بهداشت جهانی

واشنگتن – به عنوان برگ برنده دولت رسما شروع به در نظر گرفتن مراحل را برای خروج ایالات متحده آمریکا از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Sanhita Ambast سازمان عفو بین الملل, مشاور اقتصادی, اجتماعی و فرهنگی, حقوق گفت:

“این یک بی پروا از تلاش برای تضعیف کار سازمان جهانی بهداشت در میان جهانی از همه گیر. با COVID-19 هنوز پاره شدن از طریق بسیاری از ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که با استفاده از زندگی مردم به عنوان آلت در یک بد تصور مانور سیاسی.

“این تصمیم اثرات منفی بر تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر در تمام کشورها در سراسر جهان و همچنین برای دیگر ضروری در مراقبت های بهداشتی برنامه های که پشتیبانی می کند.

“تنها در صورتی که جامعه بین المللی با هم کار می کند می تواند ما را به این ویروس را تحت کنترل و اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی. تماس با ما در کشورهای دیگر به گام تا اطمینان حاصل شود که تلاش جهانی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر و سلامت دیگر بحران های باقی مانده به خوبی تامین می شود.

“رئیس جمهور تهمت متهم کرده است که از آثار متوجه این بیماری همه گیر. آمریکا باید تعامل با سازمان نگرانی خود را به جای حمایت خارج در این لحظه کلیدی. الگوی فعلی برداشت از نهادهای بین المللی و معاهدات است سنگدلانه و خطرات آسیب رساندن به حقوق و زندگی مردم در سراسر جهان است. ما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تجدید نظر و نشان می دهد که آمریکا هنوز متعهد به حمایت بین المللی سلامت عمومی است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

پس زمینه

این است که اصلی بین المللی در بدن با یک دستور به حمایت جهانی بهداشت عمومی. علاوه بر نقش کلیدی در مبارزه با COVID-19 همه گیر آن پیاده سازی برنامه های متعدد برای جلوگیری از, کنترل و درمان ابولا, واکسن سرخک و مالاریا HIV و ایدز و بسیاری از بیماری های دیگر. ایالات متحده آمریکا در حال حاضر است که بزرگترین کمک کننده.

رئیس جمهور تهمت و ایالات متحده آمریکا و خارج از شورای حقوق بشر سازمان ملل, سازمان ملل متحد, سازمان فرهنگی (یونسکو) و جهانی توافق برای مقابله با تغییر آب و هوا.

این بیانیه در دسترس است: https://www.amnestyusa.org/press-releases/withdrawal-of-u-s-from-who-strikes-a-devastating-blow-to-global-health

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>