بدون مداخله دولت و اقتصاددانان هشدار می دهند مستاجرها در سراسر آمریکا به زودی می تواند به صورت ‘بهمن از اخراج’

اقتصاددانان و کارشناسان مسکن در روز چهارشنبه هشدار داد قریب الوقوع “بهمن از اخراج” مگر در مواردی که دولت فدرال مراحل در ارائه مستاجرها با قوی کمک های مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

سرشماری آمار منتشر شده در اوایل این ماه نشان می دهد که حدود یک چهارم از پاسخ دهندگان نبودند قادر به پرداخت اجاره و یا وام مسکن در ماه مه یا نگران هستند آنها قادر نخواهد بود به پرداخت در ماه ژوئن. مشكل بسیاری از محلی و دولتی در سطح موقت moratoriums اخراج هستند انقضای در هفته های آینده.

بدون دخالت دولت, مسکن, متخصص امیلی Benfer گفته نیویورک تایمز “من فکر می کنم ما وارد شدید مستاجر بحران و بسیار به سرعت.”

آمریکا در این ماه را به جلو 100 میلیارد دلار اجاره و وام مسکن کمک به عنوان بخشی از 3 تریلیون دلار قهرمانان عمل می کنند. جمهوری خواهان نشان داده اند که تسکین بسته نخواهد تصویب در سنا با رهبر اکثریت سنا deriding آن به عنوان “فصلی فروشگاه از جناح چپ عجایب” و هل دادن را شامل در هر coronavirus قانون مصونیت قانونی برای کسب و کار اگر کارکنان خود را تبدیل به بیمار پس از تحت فشار قرار دادند به بازگشت به کار.

در حالی که بسیاری از دیگر کشورهای ثروتمند خود را ارائه جمعيت با لينک مستقيم محرک پرداخت دولت حمایت حقوق برای هر کسی که نمی تواند کار در زمان بحران و برنامه های دیگر برای اطمینان از آنها نمی خواهد که به پرداخت اجاره خود را, مواد غذایی و یا صورتحساب های پزشکی, همه اکثر آمریکایی ها دریافت کرده اند و تا کنون یک بار $1,200 بررسی و اضافی 600 $در هر هفته برای کسانی که می تواند دسترسی به مزایای بیکاری.

“دلیل این همه گیر ضربه زدن به ایالات متحده به طوری منحصر به فرد سخت ساده است: دولت نادانی ایم” فیلیپ نویس Picardi. “مردم نباید مجبور به پرداخت برای گناهان ما سیاستمداران است.”

دموکرات ها در کنگره می خواهند $600 در اضافه شده مزایای بیکاری تمدید تا ژانویه 2021 اما جمهوری خواهان قصد دارند برای جلوگیری از گسترش و ترک بیکار آمریکایی ها بدون هیچ مزایای اضافی پس از این برنامه منقضی می شود در ماه جولای.

فدرال مهلت قانونی برای اخراج شامل مراقبت در عمل و گذشت در ماه مارس نیز برنامه ریزی شده به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه و تنها به خواص مورد حمایت دولت وام—حفاظت از حدود 28 درصد از مستاجرها.

ایالتی و محلی سفارشات در ایالت از جمله کالیفرنیا و اورگان نیز مجموعه به پایان می رسد در پایان ماه مه یا ژوئن و تگزاس دیوان عالی کشور حکم در اوایل این ماه که اخراج برای مستاجران محافظت نمی مراقبت عمل می تواند شروع دوباره این هفته است.

مسکن گروه حمایت تگزاس Housers هشدار داد که دولت رای دادگاه عالی می تواند اثر مخربی بر روی مستاجرها و اقتصاد به طور کلی.

“مستاجران خواهد شد که زندگی خود را طرح میتوانست به عنوان یک نتیجه از اخراج صاحبخانه ممکن است یک افزایش در واحد آنها خالی می کنید و شهرستانها را یک بحران بی خانمانی در دست خود” معاون مدیر کریستینا روسالس گفت تگزاس تریبون.

سابق مسکن و توسعه شهری وزیر Julián کاسترو توییتی که دولت فدرال عدم ارائه اجاره دراز مدت کمک برای مدت زمان بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید “قیمت مسکن بحران” وجود داشته است که قبل از وقوع.

“اگر ما نمی کنند به زودی به پشتیبانی اجاره و مالکان ممکن است ما یک اخراج بحران در دست ما” کاسترو نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de