شاهد شنیده تجربی هواپیما ‘backfiring’ قبل از سقوط مرگبار در سنترویل گزارش می گوید

سالت لیک سیتی — گزارش مقدماتی دوشنبه منتشر شد جزئیات لحظات منتهی به آتشین سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن دو مرد در سنترویل ماه گذشته از جمله گزارش از شاهدان عینی این هواپیما ساخت “backfiring” سر و صدا و بعد “nosedived” به زمین است.

در ژوئن 25, Andre Kostrzewa, 72, از, Salt Lake City, Jason Sorensen, 47, از لیتون در زمان خاموش از Skypark در فرودگاه فراوان در Sonex نور ورزش “تجربی تازه ساخته شده در هواپیما” با توجه به گزارش سازمان ملی ایمنی حمل و نقل.

پرواز ردیابی نرم افزار FlightAware نشان داد دو نفره هواپیما گذشته بود دیده می شود در ﺑﻮﻧﺘﯿﻔﻮﻝ در 12:10 بعد از ظهر NTSB گزارش آن قرار بود به زمین بازگشت در Skypark.

اما در 12:54, سقوط هواپیما در غرب میراث پارک وی اشتعال یک برس کوچک آتش است که مقامات می گویند سوخته حدود 10 هکتار است. دقیق این حادثه هنوز منتشر نشده است.

با وجود شعله های آتش دو تماشاگران کشیده Kostrewa و Sorenson از خرابه و آنها پرواز به دانشگاه یوتا بیمارستان.

Kostrewa شد مرده در بیمارستان و سورنسن که ذکر شده بود به عنوان هواپیما اپراتور درگذشت, چهار روز بعد.

قبل از این تصادف یک سنترویل اقامت حدود 3 مایلی شمال غربی محل حادثه گفت: محققان او را دیدم هواپیما پرواز “در حالت عادی ارتفاع” زمانی که او شنیده ام غیر معمول “backfiring” سر و صدا.

دوم شاهد محققان گفت که او به عنوان رانندگی عازم جنوب در نزدیکی یک بزرگراه او را دیدم هواپیما تنها 100 فوت بالاتر از سطح زمین هنگامی که آن را ساخته شده از “سخت بانکی به نوبه خود به سمت راست … سپس nosedived به زمین که در آن پشت سر هم به شعله های آتش” این گزارش می خواند.

یک اداره هوانوردی فدرال بازرس که در پاسخ به این صحنه گزارش شده موتور جدا از هواپیما به هنگام سقوط و دو کابین و کاکپیت از Sonex تا به حال مصرف شده در شعله های آتش با توجه به گزارش.

“هواپیما نهفته بود یک میدان باز با آن جناح راست قبل از آن آمد به استراحت نشسته در حصار حدود 30 متری شمالی از تاثیر اولیه سایت” گزارش می خواند.

در غم و تاب Sorenson به تازگی بازنشسته دیویس شهرستان کلانتر ستوان و پیراپزشک برای Intermountain زندگی پرواز منتقل شد به بیمارستان توسط همکاران او به طور معمول با این نسخهها کار در کنار.

“آنها آموخته هویت خود را زمانی که آنها شروع به نجات (تلاش) و آنها فقط به طور کامل شگفت آور, حرفه ای” گفت: جس گومز, رسانه, مدیر روابط برای Intermountain Healthcare.

“Sorensen خود را صرف صرفه جویی در زندگی دیگران و تلاش های خود را ادامه خواهد داد و بعد از زندگی با اهدای اندام خود را به دیگران در نیاز” Davis شهرستان کلانتر دفتر گفت: در یک بیانیه آماده.

یک اگهی برای Kostrewa به یاد او به عنوان یک لهستانی بومی و “صریح فعال علیه رژیم کمونیستی” که مهاجرت به آمریکا به عنوان یک پناهنده سیاسی. با توجه به اگهی در گذشت Kostrewa ساخت هواپیما در گاراژ خود را به عنوان یک سرگرمی در نهایت تکمیل دو واحد-موتور تجربی هواپیما “دومی که ادعا کرد زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>