جادوگران ستاره Bradley Beal از NBA راه اندازی مجدد به دلیل آسیب دیدگی شانه

جولای 7 (UPI) — Washington Wizards ستاره گارد Bradley Beal نمی خواهد بازی در NBA را راه اندازی مجدد این ماه به دلیل یک حق روتاتور کاف آسیب این تیم اعلام کرد.

جادوگران گفت: Beal را تجربه کرده است شانه ناراحتی از اوایل این فصل و گارد آسیب بدتر در طول لیگ وقفه آغاز شد که در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

Beal نمی خواهد سفر با این تیم به اورلاندو فلوریدا., و ادامه خواهد داد تا خود را احیا بیش از تابستان است. او نمی رود نیاز به عمل جراحی بر روی شانه خود را.

“برادلی آیا همه چیز ممکن است برای آماده بازی است, اما پس از نزدیک نظارت خود را فردی تمرینات ما به این نتیجه رسید که آن را بهترین برای او را به نشستن در بازی های آینده در اورلاندو و جلوگیری از خطر بیشتر آسیب” جادوگران مدیر کل تامی شپرد در بیانیه ای گفت شنبه.

“اگر چه او قادر به بازی از طریق اکثریت فصل با آسیب اخراج از ماه مارس تا به حال نه ترک هر یک از ما احساس راحت است که او زمان کافی برای آماده انجام در سطح بسیار بالایی ما همه عادت کرده اند به دیدن و توافق کردند که نه شرکت کننده در این بازی ها در اورلاندو بود این تصمیم درست است.”

جادوگران (24-40) در نهم دانه در کنفرانس شرق رده بندی انتهایی اورلاندو سحر و جادو 5 1/2 بازی برای شماره 8 نقطه. قبل از NBA معلق بازی Beal بود و در لیگ دوم-پیشرو گلزن.

“این یک تصمیم دشوار است و یکی که من را به آرامی به عنوان رهبر این تیم” Beal گفت. “من می خواستم برای کمک به هم تیمی های من رقابت برای نقطه حذفی در اورلاندو اما همچنین درک می کنیم که این بهترین خواهد بود برای همه ما در دراز مدت است.

“من به حمایت از هم تیمی های طرفداران و کل سازمان و نگاه به جلو به بازگشت فصل آینده برای ادامه پیشرفت ما را ساخته اند.”

Beal, 27 طور متوسط حرفه ای-بهترین 30.5 امتیاز و 6.1 کمک در هر بازی در این فصل است. او تنها بازیکن ششم در لیگ تاریخ به ثبت back-to-back 50-نقطه بازی زمانی که او به ثمر رساند 53 برابر شیکاگو بولز در فوریه. 23 و 55 مقابل Milwaukee Bucks در فوریه. 24.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>