زن به اتهام دستکاری در مرگ ونسا Guillen در فورت هود پایه

جولای 3 (بی بی سی) — جدید فدرال شکایت کیفری می گوید از دست رفته سرباز Pfc. ونسا Guillen کشته شد, یک سرباز دیگر در فورت هود تگزاس و دوست دختر خود را کمک به تجزیه و پنهان در بدن است.

Cecily اگویلار دو لا فرانترا, 22 از همسر جدا سابق فورت هود سرباز است که در بازداشت در بل زندان شهرستان در ارتباط با قتل از Guillen, 20 که ناپدید شد از پایگاه مارس 22. او چهره به اتهام دستکاری با شواهد.

تبلیغات

متخصص David Robinson, 20, درگذشت خودکشی شنبه, تیراندازی خود را با یک هفت تیر بعد از پلیس مواجه او در مورد Guillen مرگ در Killeen, Texas. رابینسون فرار کرده بود فورت هود در روز قبل به عنوان محققان از بخش تحقیقات جنایی فرماندهی بسته در.

“رابینسون بود armorer که مشغول به کار در ساختمان مجاور به ساختمان که در آن Spc. Guillen کار کرده بود و او به هیچ وجه در Spc. Guillen را زنجیره ای از فرمان” گفت: دامون فلپس ارشد نماینده ویژه فورت هود CID در روز پنج شنبه.

رنجرز تگزاس دستگیر اگویلار دو لا فرانترا در ارتباط با Guillen مرگ و گفت: اگویلار دو لا فرانترا کمک رابینسون تجزیه Guillen بدن و پنهان باقی مانده است.

فدرال شکایت مدعی است که در تاریخ 22 آوریل در زراد خانه که در آن او کار می کرد رابینسون زده Guillen با چکش چندین بار او را به قتل. رابینسون قرار داده Gillen بدن در یک بزرگ “دشوار جعبه” و سپس به نام اگویلار دو لا فرانترا برای کمک به او را دور از بدن محققان ادعا.

اگویلار دو لا فرانترا گفته محققان دو تجزیه Guillen بدن و سپس سعی در رایت باقی می ماند اما “بدن را بسوزاند به طور کامل پس از دو مدفون باقی مانده در سه جداگانه سوراخ است.”

محققان در یک اقدام نکته موجود انسانی باقی می ماند در اوایل این هفته در نزدیکی لئون رودخانه در نزدیکی بلتون, Texas.

Guillen ناپدید شدن مورد بررسی قرار گرفت توسط ارتش محققان تگزاس رنجرز FBI و تنها ستاره فراری نیروی کار.

وکیل خانواده, ناتالی Khawam گفت: پنج شنبه که خانواده معتقد است که همچنان هستند کسانی که از Guillen که در هوستون.

Guillen خانواده گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که رابینسون بود از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او و برنامه ریزی شده بود به شکایت علیه او.

“او گزارش آن را به دوستان خود. او گزارش آن را به خانواده اش. او حتی گزارش به دیگر سربازان در پایگاه, اما او نمی خواست به انجام گزارش های رسمی چون او ترس از اقدامات تلافی جویانه و blackballed و او مانند بسیاری از قربانیان سعی در مقابله با آن خودش” خواهر Lupe Guillen گفت.

فورت هود محققان گفتند که منظور آزار و اذیت جنسی ادعا می کند.

“همه اتهامات آزار و اذیت جنسی قرار گرفت در این مورد” مسلح ، ژنرال اسکات Efflandt گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه “را به عنوان آنها در هر نمونه است.”

Guillen ترویج شد و پس از مرگ به پزشک متخصص با توجه به زمان در خدمات و با توجه به فورت هود در وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>