زن مشروط شدن برای ایفای نقش در فیلم O. C.-بر اساس طرح به تجارت در خطر انقراض شاخ کرگدن

در لس آنجلس یک زن که شرکت در یک باغ بیشه-بر اساس طرح به طور غیر قانونی تجارت در خطر انقراض آفریقای جنوبی, سیاه, شاخ کرگدن محکوم شد دوشنبه به سه سال آزادی مشروط است که شامل یک سال از خانه بازداشت.

Nhu مای Nguyen, 49 قبلا از سان برناردینو شهرستان شهر کوهستانی نیز به دستور آمریکا در منطقه قاضی کریستینا اسنایدر به پرداخت 2000 دلار جریمه نقدی و شرکت در مشاوره برای اعتیاد به قمار در طول دوره مشروط شدن.

Nguyen توافق به جریمه 100 میله های طلا کشف و ضبط از صندوق امانات.

Nguyen در میان پنج متهم که مجرم در دادگاه فدرال لس آنجلس از سال 2012 به نقش خود در قاچاق توطئه که تولید میلیون ها دلار سود و همچنین به عنوان پول برای خرید بیشتر قاچاق شاخ کرگدن و پرداخت رشوه به مقامات گمرک در حداقل یک ملت دیگر با توجه به باراک اوباما.

با توجه به مدارک دادگاه Nguyen دریافت بسته های شاخ کرگدن در یک سالن ناخن او قبلا عمل منتقل و آنها را به سابق خود را دوست پسر جیمی Kha دانستن است که این بسته شامل شاخ حیوانات در معرض خطر. شاخ شد و در نهایت حمل به چین و بومی ویتنام است.

“من می دانم که آنچه که من انجام داده ام اشتباه است” نگوین گفت: قاضی از طریق یک مترجم درخواست برای صفحه اصلی بازداشت “اگر افتخار شما خواهد مرا برای آنچه که من انجام داد.”

در برخی از کشورهای آسیایی که در آن به فروش می رساند برای حدود 1,400 دلار در هر اونس پودر شاخ کرگدن شایع است برای درمان سرطان و بهبود سلامت عمومی و جلوگیری از بیماری است. آن نیز استفاده می شود به درمان ده ها تن از بیماریها از جمله hangovers با توجه به ترافیک حیات وحش تجارت نظارت بر شبکه می باشد.

پدر و پسر جیمی و فلیکس Kha هر دو باغ بیشه هر بستری در سال 2012 به خرید سفید و سیاه و سفید کرگدن شاخ در بین و درون کشوری, تجارت, دانستن که حيوانات حفاظت شده توسط قانون فدرال به عنوان در معرض خطر و تهدید گونه است. هر دو متهم اظهار داشت که آنها خریداری شاخ به منظور صادرات آنها را در خارج از کشور به فروش می رسد و به نوشیدن شراب فنجان یا طب سنتی.

هر دو اذعان کرد ساخت پرداخت به ویتنامی مقامات گمرکی برای اطمینان از ترخیص از شاخ محموله های ارسال شده به آن کشور است. علاوه بر این Khas هر بستری برای عدم پرداخت مالیات بر درآمد بدهکار در سال 2009 و 2010.

در مارس 2013, اسنایدر محکوم جیمی و فلیکس Kha به 42 و 46 ماه در زندان بود.

در اوج این طرح در سال 2011 448 وحشی, کرگدن شده بود ذبح برای خود شاخ در آفریقای جنوبی به تنهایی نوشت: دادستان در دادگاه مقالات.

غیر قانونی و قاچاق حیات وحش بوده و به عنوان رتبه چهارم با ارزش ترین عیدی اقتصاد در جهان پشت به مواد مخدر و اسلحه و قاچاق انسان و تخمین زده می شود ارزش چندین میلیارد دلار در سال با توجه به باراک اوباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>