زندگی بی خانمان در هتل می شود “هدیه ای از موسیقی’ به روح بلند میان COVID-19 انزوا

سالت لیک سیتی — LuAnn میلر بوده است ماندن در گیل میلر بی خانمان مرکز منابع زمانی که او گفت که او احساس چیزی در بدن خود را تغییر دهید.

“این ضربه گلو من خیلی سخت است” او گفت:. “این احساس مانند یک آتش چوب — 10 برابر بدتر از گلودرد است.”

به عنوان بیماری او بدتر میلر گفت که او “سقوط تخت در چهره من.” و قبل از او آن را می دانستند او در آمبولانس گرفته به Salt Lake County قرنطینه و جداسازی تسهیلات در اواخر ماه آوریل است.

که در آن نقطه مقامات نمی دانم که آیا میلر بود COVID-19 ویروس که در برخی از بی خانمان امکانات در سالت لیک کانتی. اما او تا به حال علائم به طوری که آنها او را به انزوا تسهیلات به امن است.

“من وحشت زده چقدر شگفت انگیز — همه آنها شگفت انگیز” میلر گفت. “این بسیار تمیز بسیار مراقبت بسیار حساس و پر از نور و مردم فقط فوق العاده است. راه من درمان آنها فوق العاده بودند. درجه یک فوق العاده مردم است.”

به میلر COVID-19 ترساندن دیگری بود پیچ و تاب و در او در حال حاضر زندگی پیچیده است. 64 ساله گفت که او پس از یک ماساژ درمانگر کار در پارک شهر حدود 14 سال پیش اما پس از تبدیل شدن به یک قربانی سرقت هویت او زندگی spiraled رو به پایین.

LuAnn Miller carries her ukulele on her back at Pioneer Park in Salt Lake City on Wednesday, May 27, 2020. Miller was staying in a homeless resource center when she fell ill with an unknown sickness and was moved to a Salt Lake County isolation center set up to stem the spread of COVID-19. While recovering there she was given the ukulele as a donation from Summerhays Music.
LuAnn میلر حمل الت موسیقی شبیه گیتار خود را در Pioneer پارک در شهر سالت لیک در چهارشنبه 27 مه سال 2020 است. میلر ماندن در یک بی خانمان مرکز منابع زمانی که او بیمار با یک بیماری ناشناخته و منتقل شد به یک سالت لیک کانتی انزوا مرکز راه اندازی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حالی که دوره نقاهت وجود دارد و او با توجه به نوع الت موسیقی شبیه گیتار به عنوان یک کمک مالی از Summerhays موسیقی.
Spenser انبوه Deseret News

هنوز میلر قاطعانه در مورد ماندن مثبت veers دور از گفتگو در مورد منفی. او گفت که او می خواهم به جای تمرکز بر آینده و رویاهای خود را بازسازی زندگی خود را دوباره.

میلر گفت که او به سرعت احساس را در انزوا مرکز که در آن او گفت: کادر پزشکی و دیگر کارگران doted در حالی که آنها تحت نظارت بهداشت و درمان خود از انجام لباس های شسته شده به در حال اجرا به فروشگاه برای دریافت ویتامین ها به او شفا داد.

در این مرکز که میلر ملاقات برایان پورتر یک Salt Lake County parks and recreation کارمند که خود را در انزوا مرکز پس از ویروس تغییر جهان خود را.

قبل از همه گیر ضربه پورتر بود یک نجات غریق است. اما به عنوان COVID-19 تبدیل همه چیز وارونه سازندگان: مراکز تفریحی و استخرها او به طور ناگهانی از دست یک جریان درآمد.

تا زمانی که مقامات شهرستان ارسال یک ایمیل به دنبال کمک برای COVID-19 پاسخ پورتر گفت: “شروع به پریدن کرد در سمت راست.” او به زودی اختصاص یک نقش به عنوان یک قرنطینه و جداسازی مرکز هماهنگ کننده کار در خط مقدم کمک به مردم مانند میلر که نیاز به یک محل برای منزوی کردن اما تا به حال هیچ جایی برای رفتن.

پورتر گفت: او دوست داشت فرفره جدید که در آن او کمک کرد تا نه تنها بیماران بی خانمان بلکه دیگران که نیاز به یک محل برای منزوی کردن که آیا آن دانشجویان بودند که به زندگی در خوابگاه به اعضای خانواده در multigenerational خانواده که نمی خواهید به خطر گرفتن خود پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ بیمار است.

“این کاملا سازگاری” پورتر گفت: اعتراف به وجود تشابه به خود را در حال حاضر در حال آموزش دیده برای کمک به مردم در تلاش برای نفس کشیدن. “این حق یک نجات غریق را متحد.”

LuAnn Miller, a homeless client, takes a selfie while recovering from an illness in the care of Salt Lake County officials.
LuAnn میلر یک بی خانمان مشتری طول می کشد یک عکاسی از خود در حالی که دوره نقاهت بعد از بیماری در مراقبت از نمک دریاچه مقامات شهرستان.
LuAnn میلر

به عنوان یک زن و شوهر هفته پیش Salt Lake County بود مستقر 200 کارمند از شغل قبلی به نقش های جدید برای کمک به آن COVID-19 پاسخ با توجه به چوپان Morroni سخنگوی سالت لیک کانتی شهردار جنی ویلسون. این یک راه برای حفظ حقوق نورد در حالی که پر کردن نیاز در این شهرستان است.

جلسه میلر پورتر گفته بود “طراوت” به دلیل نگرش مثبت او در مورد وضعیت خود را. مایل به انجام کاری خاص برای او پورتر و دیگر کارکنان مرکز اعضای خواسته میلر اگر وجود دارد هر چیزی که او می خواهم برای کمک به او در گذر زمان به عنوان او بهبود و یا اگر وجود دارد هر چیزی را به او از دست رفته بود در زندگی او است.

میلر که آموخته است که چگونه به بازی پیانو و گیتار هنگامی که او جوان تر بود گفت: پورتر او می خواهم “هر راه را برای ایجاد موسیقی است. آن را واقعا کمک هم بروید.”

“وقتی که من شنیدن موسیقی,” او گفت: “این روشن من است.”

بنابراین county کارکنان به نام Cris Behrens, مدیر کل در Summerhays موسیقی برای دیدن اگر او تا به حال هیچ ایده. گفت: از میلر پس زمینه با پیانو و گیتار Behrens که او می خواهم قادر به استفاده از مهارت های مشابه به یک ابزار جدید.

او تصمیم به اهدا $400, روشن, قرمز, الت موسیقی شبیه گیتار به میلر.

“آن را در مورد گرفتن یک ابزار در دست او نه فقط به دادن چیزی او را به انجام, اما به او اجازه دهد برای فرار از” Behrens گفت. “این چیزی است که عشق به موسیقی است, همه چیز در مورد — در حال قادر به بیان خود و داشتن جایی برای فرار.”

به خصوص در میان اغلب انفرادی زمان گیر Behrens گفت: “هدیه ای از موسیقی” تبدیل شده است به طور فزاینده مهم است که جامعه و با دیگران تبدیل شده است بیشتر به چالش کشیدن. موسیقی می تواند کمک به مردم نه تنها به سالم ماندن اما زخم التیام یابد.

“موسیقی بر ذهن, بدن و روح” او گفت:. “پس از آن برای LuAnn قادر به یادگیری یک ساز موسیقی در طول این زمان و استفاده از آن به عنوان دارو برای سرعت بخشیدن به بهبود است.”

روز پورتر برنامه ریزی شده را به یک نوع الت موسیقی شبیه به میلر او در مورد به دریافت اخبار او خواهد بود نقل مکان کرد و از مرکز قرنطینه و به یکی دیگر از امکانات این هتل Salt Lake County تا به حال قرارداد با خانه در معرض خطر افراد بی خانمان.

مسئولان شهرستان نیز حاضر به افشای محل و صاحب آن هتل و به آنها دستور میلر همچنین به نگه داشتن آن مخفی.

LuAnn Miller poses for a photo with her ukulele at Pioneer Park in Salt Lake City on Wednesday, May 27, 2020. Miller was staying in a homeless resource center when she fell ill with an unknown sickness and was moved to a Salt Lake County isolation center set up to stem the spread of COVID-19. While recovering there she was given the ukulele as a donation from Summerhays Music.
LuAnn میلر شمار برای یک عکس با الت موسیقی شبیه گیتار در پیشگام پارک در شهر سالت لیک در چهارشنبه 27 مه سال 2020 است. میلر ماندن در یک بی خانمان مرکز منابع زمانی که او بیمار با یک بیماری ناشناخته و منتقل شد به یک سالت لیک کانتی انزوا مرکز راه اندازی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در حالی که دوره نقاهت وجود دارد و او با توجه به نوع الت موسیقی شبیه گیتار به عنوان یک کمک مالی از Summerhays موسیقی.
Spenser انبوه Deseret News

میلر هرگز آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به مقامات شهرستان است اما او گفت که او احساس عجیب بیمار برای هفته ها و آنها در زمان مراقبت از او را در حالی که او بهبود یافت. آن را هنوز هم روشن نیست که او چه آمد. اما او در آنجا ماند در شهرستان انزوا تسهیلات تا زمانی که او بود پاک به حرکت به شهرستان را بی خانمان هتل مادی و معنوی برای بی خانمان مشتریان که “خطر بالا” برای COVID-19 که مسن تر هستند و یا با شرایط بهداشتی اساسی.

اما زمانی که میلر بود که به نقل مکان کرد که او نمی خواهید به آن بروید.

“من شروع به گریه,” او گفت:. “من گفت:,” من نمی خواهید به ترک شما بچه ها.'”

بعد او به عنوان حل و فصل را به هتل جدید اتاق احساس خجالت برای گرفتن عاطفی میلر به نام کارکنان در انزوا مرکز به عذرخواهی می کنیم.

در نوبت میلر گفت که آنها به او گفت, “ما در حال آوردن شما چیزی است.”

میلر گفت: او دمیده دور در حال حاضر.

“گریه کردم وقتی که من آن را باز کرد” او گفت:. “این یک افتخار است. آن را زیبا.”

در حالی که پس از او نقل مکان کرد و به اتاق هتل, میلر گفت که او بیش از حد بیمار به بازی جدید الت موسیقی شبیه گیتار.

“اما آن نشسته وجود دارد با بالین من” او گفت: “مانند بهترین دوست و انتظار برای من به خوبی دریافت کنید.”

LuAnn Miller, a homeless client, takes a selfie while recovering from an illness in the care of Salt Lake County officials.
LuAnn میلر یک بی خانمان مشتری طول می کشد یک عکاسی از خود در حالی که دوره نقاهت بعد از بیماری در مراقبت از نمک دریاچه مقامات شهرستان.
LuAnn میلر

میلر نشسته در سایه ای از یک درخت پیشگام در پارک در یک روز اخیر در سالت لیک سیتی گفت که او احساس بسیار بهتر از هر بیماری او گرفتار بود. او نواختند, الت موسیقی شبیه گیتار shyly توضیح او هنوز هم یادگیری نحوه ی به بازی.

او به عنوان گفتگو با یک خبرنگار — بارها و بارها با اظهار خرسندی از شهرستان مقامات Summerhays او امید برای آینده و رویای خود را به روزی بازگشت به “اعمال تصادفی از مهربانی” او با تجربه در این شهرستان امکانات — او در یک نقطه شکست به آهنگ و اثر گذار با الت موسیقی شبیه گیتار.

“”و من با خودم فکر می کنم'” او خواند “‘What a wonderful world.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de