زنان غواصان کره جنوبی شنا به امریکا تخیل

نیویورک 25 ژوئن (فردا) — زن غواصان از کره جنوبی جزیره در حال برنده شدن قلب و ذهن آمریکایی نویسندگان و فیلمسازان و حتی به عنوان راه خود را از زندگی به آرامی از بین می رود در میان مدرنیته را با فشار به بخش های دور دست کشور است.

لیزا دیدن نویسنده پرفروشترین 2019 رمان جزیره دریا زنانگفت آپی او انگیزه برای نوشتن اولین کتاب از داستان های تاریخی مجموعه در قرن 20 و کره جنوبی به دلیل haenyeo — شجاع کره ای غواصی از جزیره ججو که می تواند به سقوط تا 65 پا به اقیانوس در حالی که نگه داشتن نفس خود را برای بیش از 3 دقیقه در زیر آب است.

تبلیغات

“آنچه واقعا من الهام گرفته از همان ابتدا فیزیکی خود شجاعت” را گفت. “به پایین است که در یک محیط که بی رحم و نه اجازه می دهد برای هر گونه اشتباه — من احساس کردم که واقعا قدرتمند بود.”

آژیر آهنگ اضمحلال فرهنگ در انتهای جنوبی شبه جزیره نیز دشوار است به مقاومت در برابر برای نیکول Gormley, فیلم مستند کارگردان و تهیه کننده تلویزیون که مشغول به کار در Netflix سریال زشت خوشمزه با دیوید چانگ نفوذ آشپز و بنیانگذار Momofuku رستوران در نیویورک است.

این haenyeo نمایندگی خواهری گفت Gormley که فیلم برداری خود, دوست, ملی ایالات متحده فتوشاپ قهرمان کیمی ورنر در جزیره تنها چند ماه قبل از coronavirus بیماری همه گیر. کار یک فیلم مستند کوتاه ویژه در این سال های مجازی بروکلین جشنواره شامل روایت از یک ورنر که رک و پوست کنده در مورد ترس خود را در مورد مادری و تاثیر آن در غواصی حرفه ای. کره ای haenyeo شناخته شده به شیرجه رفتن در دوران بارداری است.

تبلیغات

“اگر شما نگاه کنید در زنان haenyeo وجود دارد هیچ کس همه ستاره غواص” Gormley گفت آپی. “وجود دارد یک نوع از جمعی از بار haenyeo خواهری.”

Gormley که احساس فشار کار در یک مردسالار صنعت است که گاهی اوقات به نظر می رسد به “گودال زنان در برابر زنان دیگر گفت:” او قادر به ارتباط مجدد و شارژ با کمک زنان قوی مانند ورنر و haenyeo.

“هیچ قوی است که تا کنون ایجاد شده به صورت جداگانه و یا در یک خلاء” او گفت:. “این از قدرت ما و یا امکان همکاری با دیگر زنان است.”

فرار از مردسالاری

ججو باقی مانده تا حدودی از پرت در کره جنوبی است که اغلب به عنوان عمیقا جامعه مردسالار.

ببینید که جد بزرگ شد ایلخانی, Los Angeles Chinatown, گفت که او تلاش می کرد با مکتب کنفوسیوس فرهنگ است که اختصاص به زنان تحتانی موقعیت.

“در ججو من دیدم واقعی رد آن گفت:” ببینید با اشاره به این جزیره تا حدودی مادرسالار اقتصاد حکومت توسط زنان است.

نویسنده همچنین شروع به کار در کتاب خود پس از احساس تاسف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “فرستادن” بیش از کره شمالی.

“به خصوص در آغاز تهمت ریاست جمهوری,” او گفت: با اشاره به این رئیس جمهور را تهدید به “آتش و خشم” علیه کیم جونگ سازمان ملل متحد.

“اگر ما می رویم به اعلام جنگ [در شبه جزیره] من می خواهم به دانستن تاریخ در پشت آن است.”

ببینید که در انجام تحقیقات گسترده به کره ای مدرن تاریخچه از جمله دوره از حکومت استعماری و جنگ کره که منجر به شبه جزیره تقسیم تصویر می کشد دو غواصان در ججو در رمان است.

تبلیغات

Young-sook قهرمان ارث او غواصی دریا امرار معاش ، او دوست نزدیک Mi-ja یتیم است که پدر یک بار کار می کرد با ژاپنی — دشمن که سربازان با تهدید و ارعاب روستاییان و تهدید به جوان و آسیب پذیر زنان است.

“برای Young-sook وجود دارد این نوع از انتظار او در حال رفتن به او را مادر جای” دیدن گفت. “اما به Mi-ja, دختر, ژاپنی, همکار, که بسیار متفاوت مهر بر روی پیشانی خود را.”

در این دوره از تحقیقات خود را به haenyeo دیدن او گفت: مصاحبه با زنان در ججو به همراه داشت شگفتی از جمله پنهان داستان است.

یک زن که ممکن است الهام بخش برای سکته قلبی-ja صحبت کرد و برای دیدن برای یک روز تمام به عنوان دختر که از شنیدن این داستان برای اولین بار ترجمه عبارات او به زبان انگلیسی.

زن دختر رنگ پریده و لرزان پس از هشت ساعت گفت که او از شنیدن داستان از مادرش که او تا به حال شنیده هرگز در زندگی گفت.

“بود که در چنین لحظه ای برای من” او گفت:. “در همه خانواده ها وجود دارد برخی از داستان های ما نگویید و استاندارد داستان ما بگویید.

“اما وجود دارد این بلوک های بزرگی از داستان های ما نگویید چرا که آنها بیش از حد دردناک است.”

نویسنده است که به لحاظ اجتماعی فاصله گرفتن از خانواده و دوستان در میان COVID-19 گفت: جلسات مجازی با باشگاه های کتاب در سراسر کشور نشان می دهد این جزیره از دریا زنان ممکن است به خوانندگان خود چشم انداز در زمان به چالش کشیدن.

“ما فکر می کنم ما واقعا در چنین یک زمان سخت در حال حاضر. و ما هستند. نفر کشته شده اند. آنها شغل خود را از دست. من دیده نمی شود بچه های من و من دیده نمی نوه من ، آن را بسیار منزوی و مشکل در بسیاری از,” او گفت:.

تبلیغات

“اما آن را مانند در اختیار داشتن یک جنگ یا ژاپنی سربازان و یا یک [تاریخی قتل عام] اتفاق می افتد به معنای واقعی کلمه درست در خارج از درب خود را.

“آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر نیست حتی شروع به مقایسه با آنچه اتفاق افتاده در یک جزیره و یا شبه جزیره کره به طور کلی.”

کره جنوبی مشاهده شده 70 سالگرد شروع جنگ کره در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im