زنان افزایش یافته است به قهرمانانه ارتفاعات در طول Covid-19

زنان افزایش یافته است به قهرمانانه ارتفاعات در طول این همه گیر—متشکل از اکثریت ضروری در مراقبت های بهداشتی کارگران پیشرو و موفق کشور حاوی coronavirus مدرسه در منزل از کودکان در حالی که کار از خانه. و در عین حال جهانی همه گیر در خشونت جسمی و جنسی علیه زنان همچنان ادامه دارد و بدتر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

قهرمانانه ارتفاعات

همانطور که از اواسط ماه آوریل زنان led شش نفر از هفت کشور با بهترین رکورد حاوی Covid-19 عفونت و مرگ و میر: آلمان, تایوان, نیوزیلند, ایسلند, فنلاند, نروژ و دانمارک است.همانطور که از اواسط ماه آوریل زنان led شش نفر از هفت کشور با بهترین رکورد حاوی Covid-19 عفونت و مرگ و میر: آلمان, تایوان, نیوزیلند, ایسلند, فنلاند, نروژ و دانمارک است. در حالی که بسیاری از این frontrunners کوچک آلمان است پرجمعیت ترین کشور در غرب اروپا است. و نروژ قابل مقایسه است در جمعیت به پزشکی مکه ماساچوست که تبدیل به یک کانون عفونت و مرگ و میر به زودی پس از شهر نیویورک به دلیل تاخیر در اجرای یک تست و تماس با ما-ردیابی برنامه.

هر چند در نظر گرفتن روش های مختلف برخی از مستندات برخی نه زنان-led کشورهای موفق عمل کرده و بلافاصله و قاطعانه با تست, ردیابی, گسترده, آموزش و پرورش کافی حفاظت شخصی و در حال انجام ارتباطات شخصی از طریق کنفرانس های مطبوعاتی برخی کودکان تنها. Remarking در نمونه ای از این زنان رهبران یک مفسر—مشاور کسب و کار در زنان رهبری—امتیاز به مطالعات انجام شده نشان می دهد که “زنان بیشتر احتمال دارد منجر به از طریق الهام و تغییر نگرش مردم و اعتقادات و هماهنگی مردم با معنا و هدف از مردان هستند.”

پرستاران در خط مقدم

واضح بحران محور نثر سیمون هانا کلارک یک واحد مراقبت های ویژه پرستار در شهر نیویورک به ما طول می کشد بدون توقف از طریق یک روز طولانی نمونه ای از صدها نفر از هزاران نفر از پرستاران در خط مقدم از این بیماری همه گیر. افزایش اولیه در حالی که خانواده اش خواب; اجتناب از بیش از حد آرام و تاریک مترو (به دلیل خطر تجاوز جنسی?) برای Lyft; در بیمارستان نیاز به سرعت گوه دو تخت هواکش و دستگاه نظارت به اتاق به اندازه یکی برای موج جزر و مدی از Covid-19 بيمار; سرعت اتصال تا بیماران خود را به نیم دوجین مانیتور و ماشین آلات; خالی از سکنه با نگرانی در مورد استفاده مجدد از تجهیزات حفاظت فردی در تامین کوتاه مدت در طول یک شیفت 12 ساعته و تحمل شاهد احترام به کسانی که می میرند. “ما با قرار دادن بدن بیمار ایمن نوازش او ابرو و آرزو او را به خوبی در سفر بعدی.” “پزشکان” او اشاره می کند “ممکن است معماران از آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان است. اما ما سازندگان است.” و به این ترتیب پرستاران—تقریبا تمام زنان—ساخت پیوسته در میان سرشار سطل زباله سطل; و کمبود تجهیزات آرام بخش و مواد مخدر و برانکارد و تخت در هرج و مرج از یک سیستم مراقبت های بهداشتی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

طبخ کشور در بیمارستان شیکاگو خالص ایمنی و بزرگترین بیمارستان در خدمت فقیر بی خانمان, زندانی, بیمه و بیمه, مهاجران بدون در نظر گرفتن وضعیت حقوقی و عمدتا مردم از رنگ. یک ER, پرستار وجود دارد بازگو تاکتیک او متوسل به منظور دریافت N-95 ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای ER پرستاران کمک بسیار بد Covid-19 بيمار: یک کار نشسته و در اتاق استراحت. ER هماهنگ کننده بلافاصله یک PPE سبد خرید و N-95 ماسک برای پرستاران – تجهیزات به راحتی در دسترس برای پزشکان ER – اما هدر رفته هیچ زمان در بد عمل خود را به عنوان یک “اوقات تلخی خلق و خوی.” “چیزی را مدیریت می گویند تنها به پرستاران که 80-90 درصد زنان…”—پرستار یادداشت ها. که او می افزاید: “ما در حال مبارزه روزانه در داخل است.”

به عنوان از آوریل 12, 91 ما پرستاران درگذشت از Covid-19 در حالی که هیچ یک سالگی در کانادا که در آن یک ملی سیستم مراقبت های بهداشتی اولویت مردم بیش از سود, به معنی بدون کانادا پرستاران را مجبور به توسل به استفاده از کیسه های زباله و کار نشستن فراز برای حفاظت شخصی. کانادا دارای 1/10th مردم از ما است.

کوچک از “در محل اقامت”

بالاتر از همه مردان و پسران باید مسئولیت خود را برای رهایی از سمی نر هویت و رفتار به دنبال یک مسیر سالم و مردانگی.

خانه پناه از coronavirus است که “کانون” به صورت فیزیکی و تجاوز جنسی از زنان و کودکان است. تقریبا 1 در 3 زنان در سراسر جهان (1 به 5 در آمریکای شمالی و اروپای غربی) در سن 15 و بیش تجربه کرده اند فیزیکی و/یا جنسی شریک صمیمی خشونت در طول عمر خود. خشونت توسط شریک صمیمی علت آسیب به زنان 15 تا 44 ساله است.

این بی امان همه گیر در خشونت, در حال حاضر بزرگ با زنان نیاز به اقامت در محل با خود batterers برای محافظت در برابر Covid-19. به عنوان یک فمینیست فعال متحده “این (coronavirus) همه گیر می تواند باعث موجی از خشونت های ارتکابی توسط مردان قادر [و تمایلی من را اضافه کنید] برای مقابله با روانی و مالی و اجتماعی و عواقب ناشی از بحران است.”

ER برای تجاوز به زنان توسط خطوط تماس ویژه, پناهگاه, و دادگاه و بیمارستان ها—همه مورد نیاز است اما عمیقا ناکافی بدون سیستمیک پیشگیری است. ما—پدر و مادر و آموزگاران و بستگان و دوستان رسانه ای رهبران مذهبی و سیاستمداران مربیان و مربیان بزرگ باید چالش پسران و مردان بود “یکی دیگر از پسر مرد دیگری در برابر خشونت علیه زنان است.” بالاتر از همه مردان و پسران باید مسئولیت خود را برای رهایی از سمی نر هویت و رفتار به دنبال یک مسیر سالم و مردانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de