وودی آلن خاطرات اعلام کرد; فیلمساز بچه های انفجار ناشر

4 مارس (فردا) — Grand Central انتشارات — یک بخش از Hachette Book Group, — اعلام کرده است آن را انتشار فیلمساز وودی آلن خاطرات بجا از هیچ چیز در 7 آوریل.

“کتاب جامع حساب های خود را در زندگی شخصی و حرفه ای و توصیف کار خود را در سینما, تئاتر, تلویزیون, کاباره ها و چاپ” ناشر گفت. “آلن نیز می نویسد: از روابط خود را با خانواده و دوستان و عشق از زندگی خود را.”

آلن 84 انتظار می رود برای ترویج کتاب با انجام چند مصاحبه مطبوعاتی.

فرزندان خود Ronan, 32, دیلن, 34 — که متهم برنده اسکار سوء استفاده جنسی-سرعت ناودان اخبار.

“من نا امید شده بود به یادگیری از طریق گزارش های مطبوعاتی که Hachette من ناشر به دست آورد وودی آلن خاطرات بعد از عمده دیگر ناشران حاضر به انجام این کار و پنهان این تصمیم از من و کارکنان خود در حالی که ما مشغول به کار بودند در گرفتن و کشتن – یک کتاب در مورد چگونه مردان قدرتمند از جمله وودی آلن, جلوگیری از پاسخگویی برای سوء استفاده جنسی” روزنامه نگار رونان فارو یک از چهره های پیشرو در #MeToo جنبش توییتی در روز سه شنبه.

رونان متهم ناشران از عدم واقعیت بررسی آلن کتاب و خواست آنها را به انجام این کار با تماس با خواهر خود دیلن می گوید: “برای سال پدر خود را مورد تعرض خود را زمانی که او یک کودک بود.

Ronan گفت: این تصمیم به انتشار پدرش خاطرات نشان داد “فقدان اخلاق و دلسوزی برای قربانیان سوء استفاده جنسی.”

“من همچنین گفت: Hachette که یک ناشر است که رفتار خود را در این راه این است که من نمی توانم کار با در وجدان خوب,” او نوشت.

دیلن توییتی بیانیه خود او در مورد آینده انتشار وودی کتاب خواستار آن را “عمیقا ناراحت کننده” و یک “مطلق خیانت” از Ronan.

“این را فراهم می کند نمونه دیگری از عمیق امتیازی که قدرت و پول و معروفیت فراهم,” او گفت:. “Hachette همدستی در این باید به نام برای آنچه در آن است و آنها باید برای آن پاسخ دهد.”

وودی آلن همیشه محروم قدیمی دهه اتهامات, اما آمده است تحت موشکافی در #MeToo عصر با چند film/TV شرکت ها و افراد حاضر به کار با او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>