روز کاری خیریه باز: Collin Morikawa دارای 1-شات سرب پس از دور اول

جولای 9 (UPI) — گم شده و پس از برش دو هفته پیش در مسابقات قهرمانی مسافران Collin Morikawa بازگشت پنج شنبه در افتتاحیه دور روز کاری خیریه باز با یک 7-تحت 65 برای یک شات سرب بر آدم Hadwin.

قبل از گم برش در مسافران Morikawa ساخته شده 22 متوالی کاهش به شروع تور PGA حرفه ای-سه کوتاه از تایگر وودز’ record برای شروع یک نرم افزار حرفه ای. 23 ساله آمریکایی قلم در هفته گذشته موشک وام مسکن کلاسیک اما به سرعت حل و فصل در Muirfield روستا در دوبلین, Ohio.

تبلیغات

Morikawa ثبت عقاب در سوراخ شماره 5 به پایان رسید و با شش birdies از جمله چهار در پشت و نه در دور اول. تنها شکست یک دیو از fairway در 18 سوراخ.

“این یک آهنگ زیبا. آن را بسیار دشوار است, البته بدیهی است, اما شما فقط باید به نقشه راه خود را در اطراف آن” Morikawa گفت. “شما رو به واقعا هوشمند است. اگر شما در fairway شما رو به مطمئن شوید که شما بازی هوشمند است. من در بازی های هوشمند, اما من احساس خوب با آهن بنابراین من قادر به حمله به برخی از پین زمانی که آنها در دسترس است.”

Hadwin تا به حال پنج birdies در مقابل نه و مخلوط در دو birdies و یک دیو در پشت نه تا پایان 6-تحت همتراز. Hideki ماتسویاما و ژاک جانسون در میان چهار بازیکن که شنبه دو سکته مغزی در یک کراوات برای سوم.

بروکس Koepka ساخت اولین شروع خود را پس از خروج از مسافران قهرمانی پس از caddie, ریکی الیوت آزمایش مثبت برای coronavirus خود را آغاز گرد با سه bogeys و دو دیو در پشت نه. او تا به حال سه birdies در مقابل نه برای 74.

فیل مایکلسون شات 1-بیش از 73 برای یک سهم 89 در حالی که Jordan Spieth و ریکی نشسته بودند حتی پس از روز اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im