واشنگتن – این روز کارگر، کارگران آمریکایی در تنگه های وخیمی قرار دارند چرا که گزارش مشاغل ماه اوت وزارت کار آمریکا نشان می دهد اقتصاد همچنان در رکود اقتصادی باقی مانده است. نرخ بی کار همچنان 8.4 درصد بالا است در حالی که نرخ بیکاری در جامعه آمریکای آفریقایی حتی در 13 درصد بدتر است.

و بیش از ۲۹ میلیون کارگر آمریکایی همچنان به جلب مزایای بیکاری ادامه می دهند. این بازتابی از bungling و انفعال دولت ترامپ در طول روزهای بحرانی از بحران سلامت و اولویت های غلط اقتصادی از رئیس جمهور و کشورهای سنای خود را از آن زمان – عجله برای پاسخگویی به خواسته های ثروتمندان و به خوبی متصل در حالی که نادیده گرفتن نیازهای فوری از کارگران و مبارزه با کسب و کارهای کوچک، به خصوص در جوامع رنگ است.

کایل هریگ، رئیس جمهور Accountable.US می گوید: «این روز کارگر بیشتر از جشن برای میلیون ها کارگر آمریکایی یک روز اضطراب خواهد بود چرا که رئیس جمهور و متحدهای سنای او تا حد امکان برای کارگران و کسب و کارهای کوچک در محرک های بعدی بر تسکین کمی پافشاری می کنند.» “کاهش عمیق به مزایای بیکاری افزایش یافته، بدون کمک مسکن واقعی، بدون چک محرک، و بدون تنظیمات به برنامه فاسد PPP در لایحه آینده سنا ‘لاغر’ دستور العمل برای رکود طولانی است. عدم ارائه حمایت کافی دولت ترامپ از آمریکایی های بی کار و صاحبان کسب و کار کوچک، بسیاری از خانواده ها را ترک کرده است که برای استطاعت ملزومات لخت تلاش می کنند. متاسفانه، رئیس جمهور بیش از هر زمان دیگری متعهد به باور خارج از لمس خود به نظر می رسد که ‘همه آن را به خود کار خواهد کرد.”

استیو منوچین، وزیر خزانه داری، در جلسه دادرسی قبل از اینکه مجلس کمیته فرعی بحران کروناویروس را در این هفته انتخاب کند، پیشنهاد کرد که محدودیت های جاری COVID-19 در ایالت های “خاص” مقصر سطح فاجعه بار بالای بیکاری این کشور است. اما بحران اقتصادی را نمی توان ثابت کرد تا زمانی که به بحران بهداشت عمومی رسیدگی شود—و دولت ترامپ نتوانسته است استراتژی کافی برای هر دو ارائه دهد.

در حالی که بحران سلامت و رکود اقتصادی همچنان رو به وخامت است، فعال کنندگان سنای رئیس جمهور (هنوز در تعطیلات) هفته آینده در حال برنامه ریزی رای گیری در مورد لایحه محرک “لاغر” هستند که نیازهای میلیون ها کارگر بیکار، خانواده های پشت اجاره، و ناپدید شدن کسب و کارهای کوچک در جوامع رنگین پوست را به اندازه کافی برآورده نمی کند. بیش از ۱۰۰ روز است که سنا اجازه داده است لایحه کمک های جامعی که در مجلس آمریکا به تصویب رسید، گرد و غباری را جمع آوری کند که شامل ۱۰۰ میلیارد دلار کمک اجاره بهای اضطراری و تمدید کامل سود بیکاری افزایش یافته ۶۰۰ دلاری بود که در ماه ژوئیه منقضی شد.
همانطور که دولت ترک آمریکایی ها بالا و خشک، در اینجا برخی از واقعیت های کارگران مواجه هستند:

بیکاری بیش از حد بالا است: بیش از 29 میلیون آمریکایی در حال ترسیم از بیمه بیکاری، با بیش از 880،000 پیوستن به صفوف خود را درست در هفته گذشته است. مسکن ناامن است: تقریبا 1 از 5 اجاره دهندگان نمی تواند اجاره خود را در زمان در ماه ژوئیه پرداخت, و برآورد پیش بینی کرد که نرخ حتی بدتر در ماه اوت.کسب و کار شاتر: یک گزارش نشان داد که بین ماه های مارس و ژوئیه, بیش از 80,000 کسب و کار بسته شده بود—از جمله حدود 60,000 کسب و کار محلی (و یا شرکت های با کمتر از پنج محل). حمایت فدرال فاقد است: از آنجا که قانون CARES 600 دلار افزایش بیمه بیکاری منقضی شده است، پنج ایالت و دی سی هنوز برای دیدن هر گونه حمایت رابط کاربر اضافی از دولت ترامپ است. و کارگران را دیده اند به طور متوسط 23 روز دور بین رابط کاربر افزایش می دهد- ترک خانواده با کمک کمی برای پرداخت هزینه های ضروری مانند غذا، دارو، و مسکن.

ادامه مطلب در اینجا در مورد اینکه چگونه دولت ترامپ و همدگران سنای آن در حمایت از کارگران در این روز کارگری کوتاهی می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im