کار از هم جدا ماندن مولد: استراتژی برای کمک به کارکنان رشد

توسط Aaron Orlowski

با حدود 300 میلیون آمریکایی تحت stay-at-home سفارشات در تلاش برای کند کردن COVID-19 گیر کار از خانه تبدیل شده است و طبیعی جدید برای بسیاری از.

کارگران که به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم شغل — و که شغل می تواند تا حد زیادی انجام از طریق اینترنت به سرعت در حال رشد عادت کرده اند به جلسات بیش از زوم وقفه از خانه محدود به کودکان و تحقق است که در حالی که آنها نمی باید برای قرار دادن بر روی شلوار در صبح آنها احتمالا باید.

جانباز از راه دور کارگران و رهبران از راه دور تیم چند نشان می دهد استراتژی های اساسی برای سالم ماندن و مولد در حالی که کار در خانه:

  • ایجاد یک فضای کار, حتی اگر آن را فقط یک گوشه از اتاق خواب.
  • چوب به یک روال. اگر شما عادت به کار از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر در دفتر حفظ این برنامه در صفحه اصلی.
  • و ایجاد مرزهای آیا این بدان معناست که خاموش کردن کامپیوتر در پایان روز کاری و یا خدای ناکرده تغییر از لباس خواب خود را برای شروع آن است.

جدید پویایی ویدئو کنفرانس نیز تقاضا است که کارگران راه اندازی یک نیمه حرفه ای پس زمینه — حتی اگر این بدان معناست که با استفاده از یک مجازی پس زمینه ساحل کارائیب جای خود را به هم ریخته اتاق نشیمن. و لطفا با استفاده از یک هدست به جای کامپیوتر شما ساخته شده است در سیستم صوتی برای کاهش بازخورد و مطمئن شوید که برای بالا بردن دوربین به طوری که هم تیمی نیست خیره کردن سوراخهای بینی خود را.

اما شاید مهم ترین نرم برای کارکنان و شرکت های تطبیق برای این کار از صفحه اصلی واقعیت هستند که توافق مذاکره — آشکارا یا نه — بین اعضای تیم است.

مدیران باید اولویت بندی تیم خود را به خوبی با در نظر گرفتن زمان برای بررسی در گفت رابرت رز لس آنجلس مبتنی بر بنیانگذار مطالب مشاوره به طور کامل از راه دور محتوای مشاوره بازاریابی. کارکنان سالم ذهنی, عاطفی و جسمی? و آیا آنها باید دسترسی به ابزار مانند شرکت های بزرگ, VPN مورد نیاز برای انجام شغل خود را ؟

پس از آن مدیران باید در آغوش فعال شفافیت با به اشتراک گذاشتن با اعضای تیم آنچه که اتفاق می افتد در سطح شرکت ها و چه تغییراتی ممکن است قریب الوقوع برای شرکت.

“فرهنگ سازمانی معمولا این است که اگر شما می خواهید به دانستن چیزی آمده توسط دفتر من یا از” رز گفت. که ممکن نیست در یک کار از راه دور وضعیت. “بدترین چیز در بهره وری و تعامل در یک کنترل از راه دور تیم اصطکاک در ارتباط است.”

گام دوم این است که برای ایجاد یک تیم منشور تعریف می کند که چگونه این تیم را با هم کار کنند, رز گفت. ایمیل پس از 6 بعد از ظهر بوده است ؟ در حال آخر هفته تلفن تماس مجاز است ؟

در یک دفتر معمولی محیط زیست, قوانین از جاده ها بیشتر به خوبی درک کرد: اگر یک همکار در یک تماس و یا هدفون خود را در خود اطاقک آنها احتمالا نباید مختل شود. کسانی که نشانه های ناپدید می شوند زمانی که کار از خانه.

بدترین حالت این است که یکی از همکاران که از بین می رود از شل و ایمیل در تمام طول روز در تلاش برای تمرکز در انجام وظایف است, اما پس از آن جهش در 4 p. m. برای پاسخ به این روز شل کردن پیام ها و ایمیل پس از آن افسردگی اسناد — و از بین می رود برای شب.

دام دیگری است که کارکنان در حال وسوسه به فرضیات در مورد همکاران و تنظیمات خود را — به عنوان مثال فرض کنید که یک همکار نمی توانید تماس را در 4 p. m. چرا که او تا به کودکان چهار تا او را از سمت چپ. جمعی مکالمات در مورد قوانین تعامل می تواند کمک به کاهش آن احتراق ناقص در چند رز گفت.

برخی از مدیران ممکن است نگران باشید که آیا کارکنان خود را در واقع انجام کار در خانه — به عنوان نشان از افزایش علاقه از راه دور نرم افزار مانیتورینگ. اما مدیران نگران بهره وری کارکنان مسائل در خانه هستند و احتمالا مواجهه با مشکلات بزرگتر با تیم اعتماد.

“اگر شما در حال فکر کردن در مورد گرفتن کلید و وبلاگ نویس و یا نرم افزار است که آهنگ حرکت ماوس و سپس شما باید به خودتان بپرسید که چه نوع از فرهنگ شما ساخته شده و در تیم” رز گفت. “همه که یوتیوب مسائل و رفتن به قهوه و دود شکستن بود که اتفاق می افتد به هر حال شما فقط نمی تواند آن را ببینید ، این اتفاق می افتد در دفتر مجازی بیش از حد.”

مدیران باید مدیریت کار و زمان. البته برخی از نقش ها به شدت بیشتر مبتنی بر زمان از جمله به عنوان یک نماینده خدمات مشتری پاسخ دادن به تلفن برای هشت ساعت در روز است. هدف واقعی این است که برای مدیریت جریان کار لزوما کارکنان دقیق زمان استفاده. این واقعیت جدید است که کارهای دیگر را در طول این بحران رز گفت.

در حالی که کار از راه دور است که پایان بخشیدن به اجتماعی و فردی پویایی محل کار کارکنان اهداف اساسی باید همان باقی می ماند گفت: Jessica Herrin, مدیر عامل شرکت Stella & Dot یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو شرکت با کار انعطاف پذیر سیاست برای بسیاری از کارکنان.

صرف نظر از اینکه کارگران در حال کار-محدود یا bunkered در خانه کلیدی است به سازنده و ارائه ارزش با تسلط بر زمان برای انجام کارها. بدون توجه به جایی که شما در حال کار, شما نیاز به تمایز بین ارزش افزوده و مشغول هرین گفت.

“آنچه در آن است که من نیاز به انجام در پایان روز ؟ نه آنچه که مشغول کارهای آیا من نیاز به قرار دادن در لیست اما در یک سال از هم اکنون آنچه واقعا مهم است؟” هرین گفت. “شما باید به یاد داشته باشید برای نگه داشتن ماکرو هدف در ذهن و نه فقط مشغول پاسخ دادن به ایمیل و یا انجام کاری که احساس می کند مهم است اما فقط باعث می شود شما احساس می کنید شلوغ است.”

با کمتر تماس مستقیم با کارفرمایان کارکنان شما نیاز به نشان دادن مهارت های جدید و تکامل — و یاد بگیرند که چگونه به کارآمد تر هرین اضافه شده است.

در همان زمان کارگران نمی تواند بیش از حد انتظار از خود را در این بی سابقه بار. اضطراب بیش از خانواده خود را سلامت و امنیت مالی است که انتظار می رود. نگاهی به راه رفتن در ناهار هرین گفت و صحبت از طریق مسائل خود را با مرد متاهل.

“شما در حال رفتن به نیاز به یک حالت روانی آرامش و آمرزش و همدلی برای خودتان و دیگران” گفت: هرین. “این یک زمان واقعا با سنگ تیز کردن در در خود برنامه ریزی استراتژیک مهارت های هوش هیجانی خود را و قدردانی مراقبه و خود را پایین تر میاره و واقعا تمرکز بر روی چیزهایی که مهم نیست چون ما در حالت زنده ماندن.”

به عنوان شرکت نگاه به پست-COVID-19 دنیای کسب و کار افزایش یافت توصیه مدیران به آگاهی از آنچه که آنها به دنبال تغییر است. بیش از حد اغلب رهبران کسب و کار متمرکز بر هدف در افق که آنها در حال کار به سمت بدون به دنبال ساخت نوع تیم است که قادر به گرفتن وجود دارد.

اگر همه گیر نشان داده است صاحبان کسب و کار مدیران و کارکنان هر چیزی آن است که اقتصاد کنونی ما و کسب و کار جهان شکننده هستند. ساخت یک تیم انعطاف پذیر است که می تواند در آب و سختی و رشد در هرج و مرج می کشد عمدی تلاش است.

“این آسان به آمده تا با ایده از آنچه که ما باید انجام دهند به عنوان نوآوران. اما چگونه می توانم شروع به ساخت عضله کمک می کند که من بدون تغییر لزوما درک جهت؟” رز گفت. “چگونه می توانم به شما برای ساختن سازمان ها و پروسه ها و توابع هستند که محکم تر به تغییر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im