‘تلاش برای نجات دموکراسی’: خدمات پستی تأکید سیاست ارائه پست الکترونیکی-در رای گیری حتی بدون هزینه پستی

U. s. خدمات پستی در روز چهارشنبه بار دیگر تایید کرد که چرا این دور و محبوب ترین دولت نهاد در کشور—و چرا باید آن را نجات از سقوط قریب الوقوع.

در یک بیانیه USPS تصریح کرد آن دیرینه سیاست ارائه غایب و پست الکترونیکی-در رای گیری حتی اگر آنها فاقد کافی هزینه پست. “این است که خدمات پستی را در سیاست به تاخیر در تحویل کامل غایب یا رای-با-پست الکترونیکی رای گیری حتی اگر هیچ هزینه شده است ضمیمه و یا اگر پستی کافی است” آژانس گفت.

“در مواردی که رای گیری وارد mailstream بدون مقدار مناسب از تمبر” در USPS گفت: “خدمات پستی را جمع آوری تمبر از مناسب مدیره از انتخابات است.”

حقوق مدنی گروه استدلال می کنند که نیاز به رای دهندگان برای پرداخت هزینه پستی برای پست الکترونیکی-در و رای غیابی خلاف قانون اساسی است. در طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه گرجستان انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در اوایل این ماه, ACLU به نام دولت نیاز است که رای دهندگان برای پرداخت هزینه پستی در پست الکترونیکی-در برگه های رای “به مثابه یک نظرسنجی مالیات.”

“بسیاری از درآمد رای دهندگان ندارد تمبر پستی” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “آنها دیگر نیازی به استفاده از آنها و یا هرگز نیاز به استفاده از آنها. آنها نمی تواند انتظار می رود به دلیلی در معرض خود را به همه گیر فقط برای دریافت تمبر به منظور رای دادن.”

افزایش تقاضا برای غایب و پست الکترونیکی-در برگه های رای در میان Covid-19 شیوع و رشد فشار برای رای در سراسر کشور توسط پست در زمان انتخابات نوامبر—ساخته شده USPS سیاست همه مهم تر است.

“تمام برنامه های ما باید به صورت امن و مشروع انتخابات عمومی در ماه نوامبر بستگی دارد به شدت بر توانایی گسترش رای-توسط-mail” ریچارد Hasen استاد دانشگاه کالیفرنیا–ارواین مدرسه قانون نوشت: در یک ستون به صورت تخته سنگ در هفته گذشته. “در عین حال این برنامه خواهد بود به طور کامل طرح میتوانست اگر ایالات متحده خدمات پستی فرو می ریزد.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

خدمات پستی دارای ضربه سخت شده توسط کاهش در پست حجم ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس و آژانس باقی مانده است مانع کنگره دستور نیاز به آن را به آن صندوق بازنشستگان’ مزایای بهداشت و درمان از طریق سال 2056.

Postmaster کلی مگان برنان هشدار قانونگذاران در اوایل این ماه که USPS می تواند به سقوط در عرض چند ماه آینده اگر کنگره نمی کند به سرعت ارائه کمک های مالی.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ایستاده در راه: با توجه به واشنگتن پستتهمت و تهدید به وتو مراقبت عمل می کنند—که کنگره گذشت ماه گذشته—اگر آن را شامل direct امداد برای خدمات پستی. قانونگذاران و مدافعان هستند و خواستار آن است که کنگره شامل خدمات پستی کمک های مالی در آینده coronavirus بسته محرک.

علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران هشدار داد در مصاحبه ای با در این زمان در هفته گذشته که تهمت مقامات دولت در حال تلاش برای استفاده از coronavirus بحران به خصوصی USPS.

“دستور کار خود برای غنی سازی چند خود را به بخش خصوصی دوستان در هزینه از مردم کشور ما” گفت: Dimondstein. “اساسی چیزی است که آنها در آینده پس از یک حق مردم است.”

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده در اوایل این ماه در صورت عدم اقدام از کاخ سفید و کنگره شده اند خرید تمبر به صورت فله و اصرار کسانی که استطاعت آن را به انجام این کار و همچنین در تلاش برای نشان دادن حمایت برای خدمات پستی.

“من فقط خرید یک کتاب Marvin Gaye تمبر در USPS.com چرا که در میان چیزهای دیگر, من می خواهم به قادر به رای دادن از طریق پست” نوشت: یک کاربر توییتر. “اجازه دهید همه خرید تمبر امروز و نجات اداره پست.”