جهانی دو و میدانی شورای جریمه روسیه 10 میلیون دلار بیش از ضد دوپینگ نقض

مارس 12 (UPI) — جهان دو و میدانی شورای یکشنبه جریمه فدراسیون دو و میدانی فدراسیون $10 میلیون بیش نقض ضد دوپینگ قوانین.

RusAF باید پرداخت 5 میلیون از 10 میلیون دلار جریمه جولای 1 و ارتکاب هر گونه نقض به بقیه خوب به حالت تعلیق برای دو سال در این شورا در بیانیه ای گفت.

جهانی دو و میدانی افزود که RusAF را مجاز خنثی ورزشکاران فرایند برای ورزشکاران روسی ابقاء اگر آن را مطابق با پرداخت جریمه و ضد دوپینگ قوانین.

تحت آنا روند پس از جهان دو و میدانی دوپینگ مدیره بررسی کمک های مالی ANA, وضعیت, وجود خواهد داشت هیچ محدودیتی در تعداد از آنا که می توانند در رقابت های بین المللی یک روز حوادث در سراسر جهان.

هنوز شورای پوش در 10 شماره از آنا است که می تواند رقابت در توکیو 2020 المپیک و جهان دیگر دو و میدانی و دو و میدانی اروپا ارشد وقایع است.

“بسته ای از تحریم های تصویب شده توسط شورای اسلامی امروز نشان دهنده جدیت RusAF را تخلف و می فرستد یک پیام روشن است که ما را به این نوع جرائم توسط ما عضو فدراسیون بسیار جدی” جهان در دو و میدانی جمهور Sebastain کو در بیانیه ای گفت:. “ما همواره سعی در جدا کردن پاک کردن ورزشکاران از یک سیستم آلوده به همین دلیل است که ما دوباره به آنا روند برای ورزشکاران از روسیه را قادر می سازد آنها را به یک بار دیگر در رقابت های بین المللی یک روزه مسابقات و کسب پول جایزه, اما ما را محدود کرده اند تعدادی از ورزشکاران واجد شرایط برای رقابت در ارشد بین المللی و اروپایی حوادث از جمله در توکیو 2020 های المپیک است.”

خوب می آید, پس از کل کمیته اجرایی سازمان که نظارت ملی روسیه و میدانی تیم استعفا داد و در ماه گذشته در میان اتهامات نهادی دوپینگ و پوشش یو پی اس.

روسیه بالا جهنده Danil لیسنکو سابق RusAF دیمیتری Shylakhtin در میان کسانی که به اتهام در ماه نوامبر با ضد دوپینگ نقض قوانین از جمله مانع تحقیق و تفحص است.

به ویژه در فدراسیون دو و میدانی مقامات ممنوع شد برای جعل اسناد و مدارک از یک ساختگی درمانگاه در مسکو مسئله نشان می دهد که لیسنکو بیش از حد بیمار به ارائه محل نگهداری خود را برای تست مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de