روز جهانی محیط زیست باعث هشدارهای که برای مراقبت از انسانیت ما باید برای مراقبت از طبیعت’

به عنوان یک بیماری همه گیر که به کشته شدن بیش از 393,000 مردم ماهواره و تظاهرات خواستار عدالت نژادی همچنان در سراسر جهان و جامعه بین المللی در روز جمعه مشخص روز جهانی محیط زیست با پشتیبانی علمی هشدار در مورد اهمیت حفاظت از طبیعت را برای آینده بشریت است.

“برای مراقبت از انسانیت ما باید برای مراقبت از طبیعت است. ما نیاز ما کل جامعه جهانی متعهد به سبز ارتجاعی و آب و هوا-دوستانه آینده است.”
—U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ

آب و هوا فعالان از جمله اعضای رهبری جوانان روزهای جمعه برای آینده جنبش و همچنین دیگر فعالان و دانشمندان و سیاستگذاران و ارقام جهانی مانند سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ علنا به نام برای بلند پروازانه تر اقدام زیست محیطی در سراسر جهان است.

موضوع امسال روز جهانی محیط زیست (چهارشنبه)—یک رویداد سالانه سازمان ملل برگزار کرده است از سال 1974 به منظور بالا بردن سطح آگاهی و ایجاد حرکت های سیاسی در اطراف مسائل زیست محیطی—تنوع زیستی است و یا انواع و تنوع زندگی در یک محل خاص یا در کل سیاره.

“ما در حال افزایش خواسته های انسان را تحت فشار قرار دادند طبیعت فراتر از حد خود” توضیح می دهد که یک مقام رسمی بحباله نکاح در اوردن, 2020 سایت. “ظهور Covid-19 است تأکید این واقعیت است که زمانی که ما از بین بردن تنوع زیستی ما نابود کردن سیستم است که پشتیبانی از زندگی انسان است.”

“توسط ناراحت کننده تعادل ظریف از طبیعت ما ایجاد شرایط ایده آل برای عوامل بیماری زا از جمله coronaviruses—به گسترش” وب سایت می گوید. “ما از نزدیک در ارتباط تنگاتنگ با طبیعت است. اگر ما نمی مراقبت از طبیعت ما نمی توانیم مراقبت از خودمان است.”

اشاره به این حادثه تلخ تکرار آن پیام در یک بحباله نکاح در اوردن, متمرکز بیانیه و تصویری آدرس جمعه به بتهوون معنوی پروژه اعلام کرد: “امروز طبیعت است ما ارسال یک پیام واضح و روشن. ما در حال آسیب رساندن به جهان طبیعی به خود ما ضرر.”

“زیستگاه تخریب و از دست رفتن تنوع زیستی در حال شتاب” او گفت:. “آب و هوا اختلال در حال بدتر شدن است. آتش سوزی و سیل و خشکسالی و superstorms بیشتر مکرر و مخرب. اقیانوس ها در حال گرم کردن و acidifying از بین بردن اکوسیستم های مرجانی.”

“و در حال حاضر جدید کروناویروس است مواج تضعیف سلامت و معیشت” اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده است. “برای مراقبت از انسانیت ما باید برای مراقبت از طبیعت است. ما نیاز ما کل جامعه جهانی متعهد به سبز ارتجاعی و آب و هوا-دوستانه آینده. بیایید دوباره به بتهوون و توجه به پیام های از موسیقی خود را.”

فعالان با روزهای جمعه برای آینده—جهانی مدرسه اعتصاب برای جنبش آب و هوا برانگیخته توسط سوئدی نوجوان گرتا Thunberg—اذعان بحباله نکاح در اوردن و ارتباط بین سلامت انسان تخریب محیط زیست و بحران آب و هوا در توییتر نوشته های خود را در مورد تظاهرات که بیشتر نقل مکان کرد حاضر با توجه به همه گیر:

“آن زمان ما تجدید نظر در رابطه ما با طبیعت ایم” صلح سبز بین المللی, مدیر اجرایی, جنیفر مورگان. “برای کمک به جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر مانند #Covid-19 ما نیاز به مبارزه با #آب و هوا شکست و محافظت از #تنوع زیستی.”

مورگان همچنین یک صلح سبز تصویری برجسته چگونه “دانشمندان و طبیعت کارشناسان پله زنگ زنگ در مورد آنچه که باعث بیماری های همه گیر مانند Covid-19.”

از ویژگی های ویدئو کلیپ از محققان در توضیح نگرانی های خود را یافته و در مورد عواقب ناشی از, از بین بردن زیستگاه های طبیعی—از جمله افزایش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند Covid-19 که سلامت انسان را تهدید میکنند در مقیاس جهانی است.

تماس های جمعه برای ramping تا تلاش جهانی برای حفاظت از طبیعت به دنبال خواسته های مشابه از اياد و دانشمندان در طول هفته.

یک گزارش منتشر شده روز شنبه در شهر لندن مستقر در مزرعه حیوانات در معرض خطر سرمایه گذاری و بازگشت (FAIRR) هشدار داد که 73 درصد از جهان از 60 بزرگترین و گوشت و ماهی و لبنیات شرکت در “معرض خطر” برای پرورش آینده انسان و دام بیماری های همه گیر. FAIRR بنیانگذار جرمی Coller گفت که کارخانه کشاورزی است “خود تخریب چرخه از بین می برد که ارزش و خطرات زندگی می کند.”

مشهور جهان primatologist جین گودال گفت: در طول یک شنبه وبینار که “ما بی احترامی برای حیوانات وحشی و بی احترامی به صورت پرورشی حیوانات ایجاد کرده است این وضعیت که در آن بیماری می تواند بیش از نشت به آلوده کردن انسان است.” او هشدار داد بشریت به زودی خواهد بود “به پایان رسید” بدون به سرعت در حال اصلاح جهانی مواد غذایی سیستم و پایان دادن به نابودی حیات وحش است.

یک مطالعه منتشر شده در روز شنبه نشان داد که زمان انقراض بحران است “انسان ایجاد می شود و شتاب” و “ممکن است جدی ترین تهدید زیست محیطی به تداوم تمدن به دلیل آن است که غیر قابل برگشت است.” نویسندگان این گزارش و دیگر دانشمندان با تاکید بر این که تهدید از بین بردن طبیعت به شمار به آینده از زندگی انسان بر روی زمین است.

“انقراض سیاسی انتخاب” مرکز تنوع زیستی دانشمند ارشد Tierra کاری اعلام کرد و در پاسخ به انقراض مطالعه است. “ما به یک چهارراه که در آن ما خود را در آینده در خطر است اگر ما حرکت به دور از سوخت های فسیلی و پایان دادن به حیات وحش بهره برداری و در همان زمان لزوما آدرس فقر و بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de