جهان harshens آن ویروس در پاسخ به اپیدمی بدتر روز

بانکوک — عربستان سعودی قطع سفر به اسلام مقدس ترین سایت کره جنوبی سخت مجازات برای کسانی که شکستن قرنطينه و فرودگاه ها در سراسر آمریکای لاتین به دنبال نشانه هایی از بیمار مسافر به عنوان یک ویروس جدید مشکل مکان در سراسر جهان است.

با تعداد مریض و مرده افزایش بحران به راه های سیاسی و دیپلماتیک ردیف نگرانی که در مرز وحشت در برخی از محله های قدیمی و یک حس است که هیچ بخشی از جهان بود ایمنی بدن.

“ویروس ها نمی دانم مرز و آنها را متوقف نمی در آنها گفت:” روبرتو Speranza های وزیر بهداشت در ایتالیا, که در شمال شهر بودند در ارتش محافظت مستندات و قفسه های سوپر مارکت برهنه شد.

به عنوان شیوع رشد به شدت در اروپا و شرق میانه راه هوایی متوقف شد کنترل مرزها و سخت است. اما برای یک بیماری منتقل می شود که به راحتی با آن شاخکهای رسیدن به بسیاری از نقاط جهان رهبران به نظر می رسید مایل به سعی کنید چیزی برای نگه داشتن خود را به مردم و اقتصاد — امن.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد به نام برای مدارس سراسر کشور به صورت هفته یک تصمیم که نهفته 12.8 میلیون دانش آموز.

“مهم ترین چیز این است برای جلوگیری از عفونت” گفت: Norinobu Sawada, معاون مدیر Koizumi مدرسه ابتدایی “پس وجود ندارد بسیاری از گزینه های دیگر.”

در کره جنوبی سخت ترین ضربه از کشور چین, چهار بوسان بازارهای شناخته شده برای رنگارنگ ابریشم و یک مجموعه ای گیج کننده از دیگر اجناس توقیف شد, در حالی که ارتش فرستاده صدها نفر از آن پزشکان و سربازان برای کمک به درمان و قرنطينه. K-pop ستاره از گروه BTS لغو یک سری از سئول کنسرت برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

جهانی تعداد کسانی که بیمار با این ویروس بیش از 82,000 با چین هنوز هم به مراتب سختتر-آمار کشور است. روزهای اخیر دیده اند سنبله های تیز در کره جنوبی و ایتالیا و ایران.

کره جنوبی گزارش 256 موارد اضافی جمعه, بالا بردن مجموع آن به 2,022 دفاع کند گرفته شد با بسیاری رخ داده در منطقه در اطراف شهر Daegu. بسیاری از موارد وجود دارد که اتصال به یک کلیسا و بهداشت کارگران در حال آزمایش هزاران نفر از اعضای آن است.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش 327 موارد جدید و 44 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت بسیاری از آنها در ووهان شهر که در آن COVID-19 بیماری پدید آمده در ماه دسامبر. سرزمین اصلی چین مجموع موارد در حال حاضر 78,824 با 2,788 مرگ و میر.

حتی دورترین رسد از جهان بودند لمس این بیماری با یک آزمایش مثبت در Tromsoe از آبدره-نقطه چین نروژی شهر با چشم انداز از کوه برف دربسته در محیط. مقامات بهداشت گفت: این زن تا به حال در سفر به چین است.

در ایران خط مقدم خاورمیانه عفونت مقامات سست قوانین جلوگیری از واردات بسیاری از خارجی ساخته شده موارد اجازه می دهد تا در عفونی ماسک صورت و سایر ملزومات و حذف سربار دستگیره در تهران مترو برای از بین بردن منبع دیگری از میکروب ها است. پرو قرار داده و متخصصان در round-the-clock تغییرات در بزرگترین فرودگاه آرژانتین در دمای برخی از تازه واردان و ال سالوادور اضافه ممنوعیت برای مسافران از ایتالیا و کره جنوبی.

شهر مقدس مکه که سفت مسلمانان نامیده می شود برای بازدید حداقل یک بار در زندگی خود و پیامبر (ص) در مسجد مدینه قطع شد و به طور بالقوه میلیون ها نفر از زائران با عربستان سعودی ساخت فوق العاده ای تصمیم به متوقف کردن گسترش ویروس.

با سلطنت ارائه هیچ تاریخ شرکت برای بلند کردن اجسام از محدودیت های آن مطرح شده امکان موثر بر کسانی که برنامه ریزی خود را حج, مراسم آغاز و در پایان ماه جولای این سال است.

“ما از خداوند متعال به فراغت تمام بشریت را از تمام آسیب” در این کشور گفت: در اعلام تصمیم.

بیماری است که ثابت نگرانی اطراف حج با شیوع بیماری وبا در قرن 19 کشتار ده ها هزار نفر در ساخت این سفر است. اخیرا یکی دیگر از کروناویروس که باعث سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS باعث افزایش بهداشت عمومی اقدامات, اما شیوع منجر شد.

این بود که فقط دولت ها بودند که اقدام به: کلیسای جامع کلن یکی از آلمان اصلی سایت های مذهبی بود تخلیه آن حوضه از “آب مقدس” برای جلوگیری از گسترش عفونت است. و Facebook لغو کنفرانس سالانه خود را برای توسعه دهندگان.

COVID-19 جهانی خزش تا به حال برخی از کشورها هشدار مردم به اطاعت مهار اقدامات است.

سنگاپور به اتهام سابق ووهان ساکن که دارای ویروس و همسرش به اتهام دروغ گفتن در مورد محل نگهداری آنها به عنوان مقامات سعی بنیادی بیشتر عفونت. در کلمبیا است که در عین حال به گزارش هر گونه موارد مقامات خاطر نشان کرد ساکنان آنها می تواند زندان برای هشت سال اگر آنها را نقض مهار اقدامات است. و در کره جنوبی, شورای ملی به تصویب یک قانون تقویت مجازات برای کسانی که به نقض خود انزوا بیش از سه برابر جریمه و اضافه کردن این امکان از یک سال در زندان است.

“آن آمد و بعد از آن باید گفت: Lee Hae-shik سخنگوی حاکم دموکرات خواهان بیشتر غیر حزبی همکاری به آدرس شیوع.

دو کشور در تلاش برای مهار این ویروس باز دیپلماتیک را لغو کردند. کره جنوبی مبارزه ممنوعیت نگه داشتن شهروندان خود در خارج از 40 کشور تماس آنها را بیش از حد و غیر ضروری است. چین به روسیه هشدار داد برای جلوگیری از اقدامات تبعیض آمیز علیه مردم خود از جمله نظارت بر حمل و نقل عمومی. ایران با استفاده از بحران به راه آهن در برابر آمریکا است که آن را متهم به “توطئه” بود که کاشت ترس است.

___

Gambrell گزارش از دبی, امارات متحده عربی. کمک به این گزارش شد تانگ-Kim hyung و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; Jan M. اولسن در کپنهاگ دانمارک و ماری یاماگوچی در توکیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de