بزرگترین حامی مالی از سوخت های فسیلی متعهد به متوقف کردن کمک های مالی مقدار بسیار کمی از سوخت های فسیلی

Seattle, WA –

پس از سه سال بی امان فشار از آب و هوا فعالان جی پی مورگان چیس منتشر شده جدید سوخت های فسیلی سیاست در آن سالانه به سرمایه گذار در کنفرانس نیویورک امروز. متاسفانه این سیاست جدید تنها اثرات یک بخش کوچکی از تعقیب و گریز گسترده کسب و کار با سوخت های فسیلی میباشد.
معنی دار ترین بخشی از سیاست است که از آن منع بانک ها از انجام کسب و کار با هر شرکت می شود که اکثر آن کسب و کار از معدن ذغال سنگ. در عین حال تنها به استثنای شرکت های است که اکثر کسب و کار خود را از زغال سنگ معدن تعقیب خواهد بود در ادامه به صندوق سه تا از ده تا از بزرگترین شرکت های زغال سنگ در جهان است.
تعقیب این سیاست جدید نیز مرتکب این بانک به بودجه نیست هر قطب شمال نفت و گاز پروژه ها. متاسفانه سیاست هیچ چیزی نمی به منع تعقیب از شرکت های تامین مالی است که در حال ساخت نیروگاه های زغال سنگ و یا قطب شمال نفت و گاز پروژه ها. “این کمی مانند تعقیب و گریز متوقف شده است به طور مستقیم loaning به اسلحه ساخت کارخانه است اما هنوز هم loaning پول به اسمیت و Wesson” گفت: Alec Connon با 350 سیاتل.
تعقیب اعلام می آید به عنوان آب و هوا گروه قرار داده شده اند افزایش تمرکز در بخش مالی و پشتیبانی خود را از صنعت سوخت فسیلی به تازگی به عنوان گزارش در هر دو بار مالی و سنگ نورد. بیش از 50 سازمان های عامل تحت ائتلاف توقف پول, خط لوله, دعوت یک روز از جرم نافرمانی مدنی در برابر جی پی مورگان چیس در آوریل 23rd روز پس از زمین روز است.
“تعقیب کودک گام باعث می شود دو چیز روشن است. یکی از آنها باقی می ماند و بزرگترین حامی مالی از آب و هوا بحران تمایلی به معنی شکستن روابط خود را با رفقا در نفت و گاز است. دو فشار افکار عمومی می تواند به آنها را–حتی ما متواضع اعتراض تا کنون قرار داده PR ماشین در دنده بالا. این منجر به مارس 23. اجازه دهید نشان می دهد تا در هر تعقیب شعبه در آمریکا و سپس ببینید چه اتفاقی می افتد گفت: 350.org بنیانگذار لایحه McKibben.
Chase است که بزرگترین حامی مالی از صنعت سوخت فسیلی با یک فاصله قابل توجه است. پس از توافق پاریس امضا شد و در سال 2015 به بانک قرض داده $196 میلیارد به صنعت سوخت فسیلی — 29 درصد بیش از هر بانک دیگر. در همان زمان تعقیب قرض داده $69 میلیارد دلار به توسعه بخش صنعت سوخت فسیلی جدید معادن زغال سنگ و خطوط لوله — 63 درصد بیش از هر بانک دیگر.
برای اطلاعات بیشتر در تعقیب سیاست:
برای اطلاعات بیشتر در این کمپین:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>