خواهد یک پیش نویس مهم است ؟

Bizarrely به اندازه کافی سیل تماس های تلفنی از استخدام شروع یک زن و شوهر از سال پیش. اول آنهایی که از ارتش کنار تفنگداران دریایی و پس از آن دیگر شاخه های نظامی است. من دهه گذشته نام نویسی سنی است. من علنا ضد جنگ برای بسیاری از آن زمان و از یک خانواده آمده است که گذشته بود که با یک نظامی که پدر بزرگ من زد پشت درب برای جلوگیری از روسیه, ارتش, استخدام در جلوی درب نگه داشته در حال اجرا تا زمانی که آمریکا رسیده.

تماس با استخدام ارائه می دهد و در نهایت فوت دور. کسی تا به حال احتمالا punking اما من باقی می ماند شیفته پیام های استخدام چپ همیشه با تمرکز بر به ویژه “فرصت” ارتش (نیروی دریایی, تفنگداران دریایی, نیروی هوایی) آماده بودند به من ارائه دهد.

آنچه که اغلب به ذهن آمد که من به آنها گوش بود بعد از ظهر سوزان در جنگ ویتنام در سال است. یک دسته از ما بچه های کالج بودند slouching در اطراف تنها فن در کسی آپارتمان گفتن “خنده دار” داستان در مورد چگونه مردم ما می دانستند اجتناب شود پیش نویس است. وجود دارد که محروم در فیزیکی خود را به فاش کردن یک سوپرمن لباس زیر لباس خیابانی وجود دارد افسر در جلسه آزمون که فریاد در نا امیدی “من می دانم که شما همه کر!” وجود دارد همخانه من با کم پیش نویس قرعه کشی شماره ساخته شده است که او را بسیار draftable. او سپس جایگزین قهوه برای خواب, بالا بردن فشار خون خود موفقیت که بررسی دکتر گفت: “آیا شما می دانید که شما در نزدیکی مرگ؟” و وجود دوستان که حرف از درمانگران شهادت به بی ثباتی است. (من فکر نمی کنم هیچ یک از آنها تا به حال “استخوان مهمیز” هر چند.) من می خواهم به فکر می کنم که ما به رسمیت شناخته شده شانس ما در حال قادر به پرداخت هزینه کالج و بهانه از انقباض نگه دارید بسیار منفور جنگ در طول بازو, اما من می توانم با اطمینان می گویند.

آن قسمت از دوره های مختلف احتمالا در ذهن من امروز به دلیل وجود دارد هیچ دیگر پیش نویس آن به پایان رسید نزدیک به 50 سال پیش—و بسیاری از آمریکایی ها هیچ تجربه نظامی استخدام و یا با جنگ به سبک آمریکایی. که من فکر می کنم یک مشکل است.

آنجا که عشق آمریکایی نظامی خود را—آن را به طور مداوم بخشی از دولت که در آن آنها بیشترین اعتماد به نفس با توجه به نظر سنجی های متعدد—اکثر آنها نمی خواهید برای پیوستن به آن یا ساخته شده را به پیوستن به آن است. فعال-پرسنل وظیفه در حال حاضر حساب برای تنها 0.4 درصد از جمعیت و تنها حدود 7 درصد از ما تا کنون در یکنواخت (بیش از نیمی از کسانی که بیش از 60 سال). اگر ما در نظر گرفتن یک تور در نیروهای مسلح یک بار — که ما باید با وجود تمام است که خدا را شکر دست تکان دادن از مردم و جشن خود را در همه جا—نباید ما همچنین در نظر گرفتن این اثرات در کشور با تکیه بر یک نیروی داوطلب (AVF) برای حمل آن بار ؟ یکی از این اثرات است که مطمئنا بسیاری از بقیه از ما مجاز به نادیده گرفتن بی پایان جنگ و درگیری دیگری “ما” نظامی را برانگیخته است و هنوز هم در سراسر جهان به نام ما.

و آنچه را از اغلب تکرار ادعا می کنند که اگر فقط ما یک پیش نویس این کشور ممکن است به مراتب کمتر مشتاق به مارس به جنگ ؟ است که در واقع درست است ؟

که به صورت انتخابی ،

خدمت سربازي در ایالات متحده قدمت آن به سال 1863 پس از کنفدراسیون نیاز به اطمینان حاصل شود که آن را به حال یک ارتش بزرگ به طور مستمر در این زمینه و شمال به زودی به دنبال کت و شلوار. وجود دارد اما فعال فدرال پیش نویس برای کمتر از 40 سال در مجموع عمدتا در قرن بیستم است. آن را به پایان رسید به عنوان جنگ ویتنام بود و در سال 1973 زمانی که برای هر 100 نفر پذیرفته به که نظامی 131 دیگران رو معافیت.

ضد جنگ مقاومت با این حال شدید در آن زمان بود که تنها بخشی از داستان پایان آن. یک سال 2006 برامدگی لبه طبقات سنگ مطالعه اشاره اخلاقی نگرانی در سمت چپ و راست; هزینه از سیستم; جمعیت (بیش از حد چند سربازان مورد نیاز برای ایجاد پیش نویس واقعا جهانی); و میل به تغییر در بخشی از ارتش ایالات متحده به دلیل وظیفه در ویتنام سال زمانی که ضد جنگ در اعتراض به رونق در ارتش بودند و اغلب درد در الاغ.

اینها و دلایل دیگر تقریبا هیچ کس در دفاع از بازگشت از پیش نویس هر زمان به زودی. به جز یک دوره کوتاه در اوایل 1980s قابل ملاحظه تعدادی از آمریکایی ها مخالف برقراری آن است. نظرسنجی های اخیر با قرار دادن این اعداد و ارقام در پنج برابر برای هر شهروند است که آن را می خواهد.

هنوز هم به عنوان طولانی به عنوان مردان مورد نیاز برای ثبت نام با انتخابی سیستم خدمات (SSS) در عطف 18 و وزارت دفاع انداز آن “به عنوان کم هزینه در بیمه نامه پیش بینی نشده در برابر تهدید” پیش نویس وجود دارد به عنوان یک احتمال است. در پی ترور ایران سرلشگر قاسم سلیمانی, SSS, سایت سقوط برای یک روز هنگامی که مردان جوان در آمریکا دست پاچه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است به شروع یک جنگ جدید و نیاز گوشت دم توپ برای مبارزه با آن است. (بعد از یک منطقه فدرال حکم دادگاه در تگزاس در ماه فوریه گذشته که آن را خلاف قانون اساسی است نیاز به تنها مردان به ثبت نام برای یک آینده ممکن است پیش نویس زنان به دلیل احساس آسیب پذیر بیش از حد.)

معلوم می شود که یک پیش نویس گران است, حتی زمانی که ما یکی نیست. نگه داشتن انتخابی خدمات سیستم شناور هزینه خواهد شد در مورد $27 میلیون در این سال است. در سال 2016 آزادیخواه جمهوری خواه سناتور رند پل در معرفی قوانین برای خلاص شدن از آن و پس از مرگ سابق قهرمان بوکس محمد علی برجسته ویتنام دوران پیش نویس مقاوم در برابر تغییر نام این لایحه به افتخار او. پل گفت: “اگر یک جنگ است که ارزش مبارزه برای مردم داوطلب خواهد شد” اما نه به اندازه کافی سناتور توافق و اصلاح درگذشت. کنگره و نیروی هوایی جانباز پیتر DeFazio به تازگی سعی کردم دوباره معرفی یک لایحه برای لغو پیش نویس ثبت نام و از بین بردن SSS که او به نام “غیر ضروری, ناخواسته, کهنه بی فایده و به طور بالقوه بر خلاف قانون اساسی برنامه است.” سایت Govtrackgives صورتحساب خود را 3 درصد شانس قبولی.

یک مرد فقیر پیش نویس ؟

البته هیچ سربازی سیستم به نمایشگاه به عنوان ما می خواهم آن را به. کسانی که با توانائی همیشه پیدا کردن راه هایی برای اجتناب از خدمت سربازی به عنوان آنها پس از جنگ های داخلی بود که آن را ممکن است به پرداخت برای خارج شدن از نظامی و یا صندوق دیگری برای رفتن در محل شما. این می آید به عنوان کمی تعجب پس از آن که یک ABC اخبار بررسی نشان داد که “نخبگان هستند تقریبا شش برابر بیشتر از کسانی که در ارتش می گویند که آنها خواهد بود ‘نا امید اگر فرزند من تصمیم به خدمت می کنند.'”

که تعصب تقویت این فرض که AVF یک مرد فقیر پیش نویس است. در واقع هر چند فقیرترین آمریکایی ها نمی طلب کردن و یا مبارزه ما در زمان جنگ به طور نامتناسبی. اخیر مطالعه دموگرافیک نظامی تقسیم پرسنل خود را به پنج گروه درآمدی. آن را به عنوان معلوم فقیرترین پنجم (با کمتر داوطلبان واجد شرایط) و ثروتمندترین پنجم (به طوری که بسیاری از آنها از رفتن به کالج به جای) کمی کمتر. از نظر آماری سه پنجم از ارتش می آید از طبقه متوسط محله.

عدم تعادل وجود دارد: نام نویسی در خانواده اجرا می شود و حاصلخیز ترین استخدام زمینه در ایالات جنوبی و مناطق روستایی و همچنین در جوامع با تاسیسات نظامی که در آن سربازان بالقوه ارتباط برقرار کردن با و یا حداقل دیدن مردم در حالی که در حال رشد است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

امروز نظامی است و بسیاری از زنان به تناسب بیشتر سیاه پوستان تا حدودی کمتر نژادپرستی و تبعیض جنسی و وضوح بیشتر ارائه می دهد مزایای اعضای آن از نظامی ویتنام-پیش نویس عصر. هنوز زمان همه نیروی داوطلب می آید از یک جمعیت قابل ملاحظه ای شبیه به اجباری و داوطلب, نیروی که مبارزه وجود دارد. اخیر استخدام نیز توصیفی مانند جمعیتی که به طور قابل توجهی رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. این به این مفهوم را میرسانند که این استخدام هستند و همه تهمت رای دهندگان فقط به نشان می دهد که تند, کلاس, که یک داوطلب نظامی به شدت ناعادلانه ممکن است درک کمی در مورد دلایل مردم کمک طلب کردن در آن را به عنوان آنها در مورد دلایل رأی مردم مغلوب ساختن پیشی جستن.

نام نویسی تحت تاثیر قرار است توسط تعدادی از عوامل از جمله نابرابری است که به طور فزاینده ای اساسی برای این جامعه و همچنین به عنوان نظامی که در آن تلاشهای استخدامی متمرکز هستند. با این حال دشوار است برای تعیین کمیت انگیزه برای بهره گرفتن. از نزدیک به 100 جانبازان و فعال وظیفه پرسنل از درگیری در عراق و افغانستان و قبل از آن کسی که با من در مورد دلایل آنها داوطلب خدمت سربازی—مسلما یک اریب نمونه از آنجا که بسیاری از آنها آمده بود به مخالفت خود با جنگ اقتصادی ضرورت نبود ذکر شده بسیار بیشتر از میهن پرستی.

اثرات یک پیش نویس

استدلال بیش از تاثیر و ارزش یک پیش نویس حول اقتصاد خود بهره عواقب ناشی از یک نظامی جدا شده و عوارض چنین نظامی در جنگ و سیاست است. این شواهد می تواند خم در جهت های مختلف به تقویت ما predilections و اعتقادات و در عین حال آن را سخت به اجازه رفتن از یک احساس آزار دهنده است که استخدام های کوچک به طور فزاینده ای منزوی زیر مجموعه از جمعیت برای رفتن به جنگ در حالی که بقیه از ما خرید نیست کاملا… خوب آمریکا.

واضح است که یک پیش نویس را توزیع مجدد بار آمریکا را برای همیشه لطفا برای wars: استقرار خواهد بود کوتاه تر و کمتر امنیت ملی بیشتر به طور مساوی به اشتراک گذاشته شده کار. یک پیش نویس می تواند بیشتر مردم از مزایای اجتماعی موجود در ایران از جمله شرکت در یک مراسم از تصویب; یادگیری مهارت های جدید و همکاری و رهبری و صرف زمان طولانی در یک محل که در آن جمعیت های مختلف مخلوط می کنند و با هم زندگی می کنند. از سوی دیگر ارتش هنوز هم پناهگاه های بیش از حد مردانگی و دیگر وجود دارد — و جرات من پیشنهاد می کنم بهتر است — راه برای ساختن یک مرد از یک پسر بچه. فقط اضافه کردن سیاسی خواهد شد و بخشی از این مبالغ از پول در حال حاضر lavished در بخش نظامی و هم بزنید.

پیش نویس همچنین می تواند در افزایش آگاهی عمومی از جنگ به سبک آمریکایی تا حدی به عنوان اتفاق افتاده در طول ویتنام دوره زمانی که سربازان به گردش در داخل و خارج از شهروندان و جامعه به ارمغان آورد اخبار از جنگ خود را در خانه با آنها. بنابراین عموم مردم شد و سپس به مراتب بهتر آگاهانه در مورد چگونه است که جنگ در حال مبارزه بود و در واکنش به آن را در راه های قابل توجهی از جمله با مقیاس بزرگ جنبش ضد جنگ که در پایان شامل بسیاری از فعال وظیفه و سربازان بازنشسته.

در مقایسه آگاهی از امریکا هرگز پایان دادن به جنگ در سراسر بیشتر خاورمیانه و بخش هایی از آفریقا به سختی می تواند پایین تر (و پاسخ سختی کمتر قابل توجه). برای مثال یک گالوپ نظرسنجی انجام شده ماهانه می پرسد پاسخ دهندگان به نام مهم ترین مشکل این کشور مواجه است. این گذشته ماه فوریه هیچ کس جواب داد: “جنگ/جنگ/ترس از جنگ” اگر چه آن را ثبت بالا از 2% در ماه قبل است. در ضمن تنها نامزد ریاست جمهوری که به طور مداوم در مورد جنگ, سیاست, Tulsi Gabbard شده است رای گیری در پایین تک رقمی.

نه که زمان همه داوطلب نظامی انجام شده است به خصوص قابل توجه کار مبارزه با آن در قرن بیست و یکم برای همیشه لطفا برای جنگ های مهم بدون توجه عمومی—چیز دیگری که در پیش نویس-کمتر امریکا ما را وادار به چشم پوشی است. به واشنگتن پست به تازگی مستند بیش از 18 سال دروغ در مورد آینده نگر شانس پیروزی در افغانستان یک جنگ اکثر آمریکایی ها احتمالا نمی دانید که ما درگیر شده است. دو هزار صفحه از مصاحبه با 400 “خودی” انجام شده توسط دفتر بازرس ویژه Generalfor AfghanistanReconstruction نشان داد کسانی که مسئول این جنگ شده اند به عنوان clueless در مورد آنچه پیروزی خواهد بود. (به خوانندگان TomDispatchتنها ممکن است پاسخ: duh.)

اگر یک پیش نویس لزوما تولید عادلانه تر نظامی که هنوز هم برگ های اولیه سوال برای ما دوران جنگ بی پایان. می تواند یک پیش نویس منجر به کمتر درگیری ؟ و پاسخ به آن: احتمالا نه قطعا. پست-ویتنام تحقیقات به نظر می رسد نشان می دهد که سربازی کاهش می یابد گسترده حمایت عمومی برای رفتن به جنگ با یک میزبان از احتمالات و هشدارهای. محققان استدلال می کنند که برقراری این پیش نویس در نهایت نگه داشتن این کشور از جنگ و یا حتی از ادامه کسانی که آن را در حال حاضر در درگیر. پیش نویس نیز می تواند تشدید جنگ. پس از همه, اگر شما نیاز به سربازان بیشتر شما فقط آنها تماس بگیرید.

احتمالا مهم ترین تاثیر خدمت خواهد بود که چگونه ایالات متحده در مبارزه با آن در جنگ است. “فرمت منطقی از یک پیش نویس خواهد بود به استفاده از جنگ خیلی بیشتر خشونت” پیتر Feaver یک پژوهشگر نظامی و غیر نظامی و روابط به من گفت. یک اجباری نظامی خواهد بود کمتری زمان همه داوطلب که بسیار آموزش دیده به صورت مدرن و تکنولوژی-محور جنگ است. بنابراین در حالی که جنگ ممکن است کمتر از او نگهداری آنها نیز می تواند طولانی تر و خونین. اگر درست است که خواهد بود یک نکته قابل توجه است. به طوری که یک مشاهده از بنیامین فوردهام در مورد وضعیت حال حاضر خود را در مطالعه تاریخی در حمایت از پیش نویس: “وحشت از جنگ ناپدید نمی شود به سادگی از آنجا که آمریکایی ها از دست داده اند و تماس با آنها است.”

یک نتیجه گیری از انواع

هنگامی که آن را همیشه سخت تر به چشم پوشی از فقط که آمریکایی ها درگیر شدند در وحشت از جنگ ما کنگره را چه مشورتی بدن اغلب زمانی که آنها نمی خواهند برای مقابله با موضوع: ایجاد یک کمیسیون برای مطالعه آن است. کمیسیون ملی برای ارتش ملی و خدمات عمومی راه اندازی شد در سال 2017 و وظیفه با, در میان چیزهای دیگر دوباره طبیعت و عملیات انتخابی سیستم خدمات این سازمان که نظارت بر هر گونه پیش نویس اگر آن را به ارمغان آورد. در میان این افراد در نظر گرفته شود یک نیاز برای زنان به ثبت نام برای یک پتانسیل پیش نویس و اجازه وجدان معترضان نیست.

یک گزارش موقت صادر شده در سال گذشته بود به خصوص روشنگر دیگر از توجه داشته باشید که تنها سه در 10 جوان آمریکایی ها حتی واجد شرایط به کمک طلب کردن. این هفت نفر دیگر هستند یا بیش از حد چاق یا دارای محکومیت های کیفری (بسیاری از افراد برای استفاده از مواد مخدر) کمی بیش از حد آموزش و پرورش و یا بیش از حد بسیاری از خالکوبی. این کمیسیون گزارش نهایی است که به علت در مارس 25 و نشانه های اولیه که آن را به نفع یک برنامه برای تشویق و نه نیاز به نوعی از خدمات ملی از جمله نظامی اما نه لزوما پیش نویس به آن است.

انگشتان من در حال عبور است که در این گزارش نمی انتخاب کردن برای رستاخیز پیش نویس چون فقط صحبت شخصا—من نمی خواهم هر کسی dragooned به ارتش, سن, جنسیت و یا چربی بدن را کنار بگذارند. با این حال من شک این خواهد بود که ما از آن است. مسلما یک پیش نویس ممکن است یک راه عادلانه تر برای توزیع یک نوع از خدمات عمومی هر چند تنها اگر آن را خوب تنظیم اجازه می دهد تا چند معافیت و تعریف شده اعتراض با وجدان بیشتر سخاوتمندانه. اما ارتش وجود دارد به مبارزه با جنگ و زمانی که ایالات متحده “منافع امنیت ملی” هستند و بنابراین به طور گسترده به عنوان تعریف برای ایجاد مستمر دولت جنگ که (در این کشور) می گذرد برای صلح; هنگامی که شما ملاحظه ایستاده نظامی بارها و بارها به نام بهترین در تاریخ جهان در پایگاه در هر قاره ها به جز قطب جنوب; هنگامی که نظامی گری است که تربیت به ملی ما استخوان و نظامی باقی مانده تنها بخشی از دولت هنوز هم به طور گسترده ای تحسین; هنگامی که ما آن را به صندوق با بیش از نیمی از تمام فدرال هزینه های اختیاری; زمانی که عملیات نظامی به طور فزاینده ای انجام شده توسط نیروهای عملیات ویژه و هواپیماهای بدون سرنشین اپراتورها در مکان های ما مجزا تحت – یا ناآگاهانه در مورد, و ما به طور کلی ترجیح می دهند که راه آن را و سپس شما در حال رفتن به استفاده از توان نظامی برای جنگ بی پایان-ساخت. بنابراین من می توانید ببینید چه زنده کرد پیش نویس خواهد انجام صرفه جویی به مرهم گناه وجدان از مردم که احتمالا جلوگیری از آن به هر حال.

یک تئاتر مشتری من می دانستم که استفاده می شود به شوخی که زمانی که او نوشت: او در کتاب خاطرات او با عنوان “اگر این آهنگ کار نمی کند, تغییر لباس.” شاید واقعی نتیجه باید این باشد که تا زمانی که جنگ است این کشور را به طور پیش فرض گزینه ای و صلح انحراف, برقراری این پیش نویس را به مقدار کمی بیشتر از یک تغییر کمد لباس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im