ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


آناهایم – Atin رایت نیست احساس خوبی است. اما او احساس خوبی به اندازه کافی برای انجام آنچه که او معمولا برای فیرمونت دبستان پسران تیم بسکتبال.

که ایجاد کلاچ عکس.

رایت به ثمر رساند 13 تیم خود را 14 سه ماهه چهارم امتیاز به عنوان Huskies از بسیج به ضرب و شتم Capistrano دره 42-40 در یک CIF-SS Division 2AA دوم-دور حذفی بازی در Fairmont دبستان ،

Fairmont دبستان (21-8) رتبه شماره 4 در اورنج کانتی بالا 25 را در بالا-کشت سانتا کلاریتا مسیحی (22-5) در یک چهارم نهایی سه شنبه. سانتا کلاریتا مسیحی را شکست داد لا هبرا 74-53 در دور دوم بازی جمعه.

شماره 3 Capistrano دره به پایان رسید 26-4. پاشنه ضرب و شتم فرمانت دبستان 46-44 در شمال اورنج کانتی قهرمانی مسابقات در اوایل دسامبر.

رایت 6-پا ارشد گارد که امضا شده با Cal State Northridge, به پایان رسید با 26 امتیاز شامل چهار 3-اشاره گر. او تنها نیرومند و درشت هیکل که به ثمر رساند در دو چهره است. رایت رفت به بازی به طور متوسط 23 امتیاز یک بازی است.

آن را رایت 3-اشاره گر با 1:43 باقی مانده در بازی قرار داده است که Huskies از در بالا باقی بماند.

“اگر نمره کم است و هیچ کس را هدف قرار دادن” رایت گفت: “من به یک گام تا. من ارشد. من یک رهبر است.”

Fairmont دبستان مربی Joedy گاردنر نشان داد بعد از بازی که رایت شده بیمار این هفته است. رایت را ندارد دادگاه برای یو پی اس گرم قبل از سه ماهه سوم به جای مصرف مایعات در رختکن به آماده شدن برای نیمه دوم.

ارشد گارد برودی سامنر ء Capistrano ولی با 13 امتیاز و سه 3s.

Fairmont دبستان که برنده CIF-SS 4AA عنوان فصل گذشته trailed 31-28 رفتن به سه ماهه چهارم. رایت باز سه ماهه با 3-اشاره گر از این گوشه به آن کراوات.

Capistrano دره رو پشت به پشت 3s از Langston Redfield و کانر Gleason به دست آوردن مجدد سرب و سامنر ساخته شده 3 قرار داده است که خانمها بالغ جلوتر 40-38.

Gleason و 6-8 ارشد اسپنسر Egbert که آیا کار بزرگ مبارزه با فرمانت دبستان را 6-9 junior سیم Cisse و 6-8 دوم لامینه Niang داخل خراب کردن در اواخر سه ماهه چهارم.

رایت کاهش یافته و در دیگری 3 با 1:43 برای رفتن به قرار دادن Huskies از در بالا 41-40. Cisse را پرتاب آزاد با 28 ثانیه به سمت چپ ساخته شده است آن را 42-40.

Fairmont دبستان تا به حال خطا را به من بدهید و این کار را به حرکت در ساعت همراه با Capistrano دره شات تلاش است. در Cougars تا به حال یک شات در پایان به آن کراوات اما Cisse آمد تا با یک بلوک به مهر فرمانت دبستان را برنده شوید.

Capistrano دره ثابت حرکت جرم با مقدار زیادی از کاهش سریع و هوشمند عبور کردم Cougars یک 10-0 منجر شود. آنها در زمان یک 14-4 استفاده به سه ماهه دوم و پیش رو 24-13 در حاصل کار دو تیم.

Fairmont دبستان outscored Capistrano دره 15-7 در سه ماهه سوم به راه اندازی آن در سه ماهه چهارم باز گشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im