دست بند ‘zapper’ ممکن است کمک به آرام اختلال تورت سندرم

یک بند میآورد که یک کلید عصب ممکن است کمک به سرکوب غیر قابل کنترل تیک از اختلال تورت سندرم به گفته محققان بریتانیایی.

“ما فکر می کنیم ما آمده ایم تا با امن و موثر قطعه از فن آوری است که اعتقاد ما بر این است که نسبتا ارزان است که به کنترل بیش از تیک به افراد مبتلا به اختلال تورت سندرم” گفت: رهبری محقق Stephen Jackson, یک استاد علوم اعصاب شناختی در دانشگاه ناتینگهام.

تبلیغات

تیک ها حرکات غیر ارادی و برای تلفن های موبایل مانند گلو-پاکسازی چشمک زدن و حتی blurting از فحش های مرتبط با این اختلال است. محققان می گویند یک تکنیک به نام مغز نوسان می کند سرکوب ریتمیک فعالیت الکتریکی مغز در ارتباط با تیک.

“با ارائه پالس های الکتریکی به سیستم عصبی ما کاهش می یابد هر دو فرکانس تیک و شدت خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود-درک نیاز به تیک بسیاری از مردم گزارش داشتن قبل از آنها tic” جکسون گفت.

مغز نوسان خاموش کردن پیامهای مغزی است که باعث, تیک و بازده آنها را به آرام, دولت, او گفت:.

تیم جکسون آزمایش رویکرد در 19 نفر با اختلال تورت سندرم که عینک های تخصصی بند است.

شرکت کنندگان به طور تصادفی داده شده یک دقیقه ثابت پالس های الکتریکی خود را به دست راست و یک دقیقه دوره بدون تحریک.

تحریک کاهش تیک و همچنین نیاز به تیک محققان دریافتند. بهره مند شد بزرگترین در شرکت کنندگان با شدید ترین تیک.

و تحریک به حال یک اثر تجمعی Jackson گفت. زمان بیشتری از آن استفاده می شد بزرگتر بهره مند شوند.

نیاز به این نوع درمان بسیار مهم است, او گفت:.
داروهای مورد استفاده برای درمان اختلال تورت عوارض جانبی داشته باشد و تنها در حدود نیمی از بیماران جکسون گفت: بسیاری از والدین نمی خواهید بچه های خود را به آنها را. یکی دیگر از درمان های مربوط به کاشت الکترود در مغز یک روش جراحی است که با آن خود را در کوتاه مدت و دراز مدت خطرات. و او گفت: رفتاری می تواند سخت به آمده است.

جکسون و تیم او در حال برنامه ریزی یک بزرگتر آزمایشی با هدف توسعه یک بند است که بیماران می توانند فعال هر زمان که آنها احساس یک تیک در آینده.

دکتر الساندرو دی Rocco مدیر اختلالات حرکتی برنامه در Northwell سلامت در گردن بزرگ, n. y. بررسی یافته. “این هیجان انگیز مطالعه با جذاب منطقی و امیدوار کننده اولیه داده های بالینی,” او گفت: با اشاره به اثر تخريبي که تیک باید در یک فرد شخصی و روانی خوبی بودن.

در سال های اخیر شواهد مرتبط است غیر طبیعی الگوهای فعالیت مغز به انگیزه های رفتاری در ارتباط با تیک, دی, Rocco گفت.

این امر منجر به تلاش برای تنظیم الگوی غیر طبیعی با تحریک مغز تکنیک های تهاجمی از جمله مداخلات جراحی مانند تحریک عمیق مغزی.

“در حالی که شواهدی وجود دارد که این تکنیک ها ممکن است موثر, مغز و اعصاب مداخله به طور بالقوه می تواند منجر به عوارض جدی در حالی که انواع دیگر تحریک خارجی نیاز به گران راه اندازی می شود و تنها اداره در یک کلینیک تنظیم” دی Rocco گفت.

با استفاده از این قابل حمل به ظاهر آسان به استفاده از دستگاه تحریک عصب مدیان در مچ دست ممکن است مختل فعالیت غیر طبیعی مغز و کاهش تیک با چند خطرات یا عوارض جانبی, او گفت:.

“اگر تایید این نوع از تحریک ممکن است تبدیل به یک ابتکاری ارزان و تحول راه برای درمان تیک و احتمالا دیگر حرکات غیر ارادی در ارتباط با غیر طبیعی شبکه فعال” دی Rocco گفت.

گزارش منتشر شده 4 ژوئن در مجله زیست شناسی کنونی.

اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلال تورت سندرم بازدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im