‘نوشته شده برای خود پایه و منحرف سرزنش’: تهمت می فرستد و نامه تهدید دائمی یخ از ما بودجه را به چه کسی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه با ارسال چهار-صفحه نامه ای به دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی, تهدید به طور دائم مسدود ایالات متحده کمک های مالی به سازمان ملل متحد در میان جهانی از همه گیر ساخته شده است که همکاری های بین المللی به عنوان مهم به عنوان همیشه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای که او نوشته شده به توییتر شنبه شب تکرار رئیس جمهور اتهاماتی که که احترام به چین و می گوید که اگر “سازمان” مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.”

رئیس جمهور همچنین گفته است که که نادیده گرفته اوایل هشدار در مورد گسترش coronavirus و ساخته شده “به شدت نادرست یا گمراه کننده” ادعا می کند در مورد ویروس. ناظران اشاره کرد که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن نقد که دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس امر به کاخ سفید دست زدن به بحران است که محکوم به ضرب کند و ناکافی است.

“این یک پدیداری محکم حرف—از خود رئیس جمهور پاسخ” توییتی HuffPost کاخ سفید خبرنگار S. V. Dáte. “همه کسانی که در اوایل تاریخ ؟ در اواخر دسامبر و ژانویه است ؟ شناخته شده بودند به مقامات ایالات متحده و رله برای مغلوب ساختن پیشی جستن. که هیچ چیز نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت که “به طور مداوم نادیده گرفته و گزارش های معتبری از این ویروس در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019 و یا حتی زودتر از جمله گزارش از این لانست.”

ریچارد هورتون, editor-in-chief از این لانستیک بریتانیا بر اساس مجله پزشکی رد جمهور ادعا می کنند در یک صدای جیر جیر در اوایل روز سه شنبه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“جناب رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—شما استناد لانست در حمله خود را که. لطفا اجازه دهید من درست ثبت” هورتون نوشت. “این لانست منتشر نکرد هر گونه گزارش در اوایل ماه دسامبر 2019 در مورد یک ویروس در ووهان. اولین گزارش ما منتشر شد و از دانشمندان چینی در Jan 24, سال 2020 است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نامه می آید بیش از یک ماه پس از اعلام تصمیم خود را به طور موقت متوقف ایالات متحده کمک های مالی به کسی که یک حرکت هورتون را محکوم کرد در آن زمان به عنوان یک “هولناک خیانت همبستگی جهانی” است که “هر دانشمند, هر کارگر سلامت هر شهروند باید مقاومت و شورش در برابر.”

Devi Sridhar استاد و صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ در توئیتر خود نوشت که رئیس جمهور آمریکا نامه نشان می دهد که او “را درک نمی کند آنچه که می توانید و نمی تواند انجام دهد.”

“این یک اصولی فنی آژانس است که نیاز به نگه داشتن عضو در جدول” Sridhar گفت. “اگر او فکر می کند که آنها نیاز به قدرت بیشتر پس از آن کشورهای عضو باید به توافق برسند و نماینده آن بیشتر است. این نامه نوشته شده است که برای خود پایه و منحرف سرزنش می کنند.”

جان کونق مدیر موسسه مطالعات سیاست و اقتصاددان سابق در این است که نوشت: در یک op-ed برای سیاست خارجی در تمرکز در اوایل این ماه در حالی که “کسی که دور از کامل است” سازمان “است و نقش کلیدی را در کشورهای فقیر و اهمیت آن تنها رشد خواهد کرد که این بیماری همه گیر در این کشورها است.”

“خط داستان از ریگان به ناروا همان است: تضعیف جهانی بهداشت برای خدمت به منافع محدود,” کونق نوشت. “برای ریگان آن را به کمک چند به خوبی متصل شده شرکت حامیان. برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را ممکن است برای کمک به یک میلیاردر به طور خاص—خود را. فقط در حال حاضر ما در وسط یک بیماری همه گیر است که تنها فقط شروع به نابود آسیب پذیر مناطق که نیاز به این که بیشتر. ایالات متحده نباید برش پشتیبانی در حال حاضر. ما باید در افزایش آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im