WWE Raw: Asuka در Bayley در قهرمان در مقابل قهرمان مسابقه

جولای 7 (UPI) — خام زنان قهرمان آسوکا مبارزه SmackDown زنان قهرمان Bayley در یک قهرمان در مقابل قهرمان بازی در رویداد اصلی خام است.

Bayley دوس تسمه است که زنان Tag Team Champion با ساشا بانک ها همراه بود به حلقه توسط رئیس در روز دوشنبه. آسوکا ملحق شد با او تگ تیم شریک Kairi عاقل که رو بانک ها در اوایل شب در یک مسابقه به پایان رسید که در هیچ مسابقه پس از Bayley دخالت.

تبلیغات

همچنین در بیرون رینگ بود نیکی عبور از اسمک دان که در پیوست تفسیر تیم. صلیب شد و به سرعت خارج توسط, امنیت, اما, پس از Bayley خشم خود را با ضربه زدن کردن هدست.

Bayley تحت سلطه اکثریت تقلا اما آسوکا خواهد ماند پایین. بانک ها قادر به حمله به ملکه فردا در حالی که داور برگشت تبدیل شده بود.

Bayley شروع به مسخره آسوکا با پرتاب آب به صورت خود را قبل از عبور از بازگشت در مخاطب سمت و شروع به کوبیدن بر روی پلکسی گلاس تقسیم. آسوکا در زمان استفاده از حواس پرتی و برداشت Bayley به جای او به آسوکا قفل.

آسوکا در ادامه به درخواست آسوکا قفل به عنوان عاقل زد به حلقه برای جلوگیری از بانک ها از مداخله. آسوکا به پایان رسید همه چیز با نگه داشتن Bayley پایین و پین کردن او بازی را به نفع خود.

آسوکا خواهد بود از شیر زنان با قهرمانی در برابر بانک ها در قوانین شدید: ترسناک نشان می دهد در جولای 19 در حالی که Bayley خواهد بود در دفاع از اسمک دان زنان با قهرمانی در برابر صلیب در این رویداد است.

تبلیغات

همچنین در Raw, WWE Champion درو مک اینتایر خواستار دانستن شرط Dolph Ziggler است انتخاب خود را برای مسابقات قهرمانی کشمکش در قوانین شدید.

Ziggler گفت که شرط یک راز است اما او تعجب مک اینتایر با بازگشت او از دوستان نزدیک هیث اسلاتر. مک اینتایر و اسلاتر شد هم تیمی های سابق هم به عنوان اعضای 3MB یا سه گروه همراه با Jinder Mahal.

اسلاتر ذکر شد که او از کار اخراج شد WWE در مارس اما که او احساس رها شده توسط مک اینتایر پس از آن. اسلاتر و سپس خواستار مطابقت و سیلی مک اینتایر است که به توافق تقاضای خود را.

اسلاتر تنها در چند بازدید در مک اینتایر با تشکر Ziggler. WWE Champion در پاسخ با Claymore به سرعت به پایان مسابقه. مک اینتایر او به عنوان ترک عرصه بازگشت به حلقه برای نجات اسلاتر از Ziggler پس از یک مبارزه شکست.

Rey Mysterio به عمل بازگشت و تیمی با کوین اونز به رقیب خود ست رولینز و خود را شاگرد مورفی. میستریو را شریک اصلی Aleister سیاه و سفید مورد حمله قرار گرفت پشت صحنه.

میستریو پس از سنجاق مورفی برای برنده شدن در این مسابقه بود و با توجه به حق انتخاب شرط ضمن عقد برای خود قوانین شدید تقلا در برابر رولینز. بالا-بروشور گفت که او می خواست به صورت رولینز در یک چشم برای یک چشم مطابقت.

تبلیغات

دیگر لحظات از خام شامل MVP ارائه به تازگی طراحی شده ایالات متحده قهرمانی; Bobby Lashley و MVP شکست گلوله کمانه دار زدن و سدریک الکساندر; Billie کی شکست روبی Riott; و رندی اورتن teaming تا با آندراده و فرشته Garza به شکست بزرگ نشان می دهد و مهاجمان وایکینگ ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>