WWE Raw: درو مک اینتایر brawls با Bobby Lashley, نیا, Jax برنده بزرگ

26 مه (بی بی سی) — WWE Champion درو مک اینتایر و Bobby Lashley تا به حال به مهار طی یک نزاع و جدال در خام است.

مک اینتایر خواهد شد که دفاع از عنوان خود در برابر Lashley در واکنش pay-per-view-رویداد در ژوئن 14, اولین ملاقات با Lashley جدید مدیر MVP در بحث نشان می دهد سالن VIP در روز دوشنبه.

MVP گفته مک اینتایر است که پس از خدمات مدیریتی محروم بودند توسط قهرمان هفته پیش او تصمیم گرفت که او را شخصا نقش مهمی در مک اینتایر از دست دادن قهرمانی WWE.

مک اینتایر گفت که تنها راه Lashley هرگز تبدیل به WWE Champion است اگر او طول می کشد عنوان از مک اینتایر را از دست مرده. Lashley پس از آن ساخته شده راه خود را به حلقه اما تصمیم به مقابله با حریف آینده خود را حتی پس از مک اینتایر در زمان MVP با Claymore.

Lashley و MVP تیمی با هم در رویداد اصلی به صورت خام Tag Team Champions خیابان سود در یک non-title match.

خیابان سود بودند و آماده را به نفع خود سخت ضربه جلسه بعد از عضو Montez فورد در ارتباط با قورباغه چلپ چلوپ در MVP. Lashley که تا به حال نشده با برچسب در زد به حلقه قرار می گیرد و فورد به کامل نلسون.

داور به نام برای بل به عنوان Lashley نمی خواهد اجازه رفتن به نگه پایان مسابقه در یک رد صلاحیت. مک اینتایر و سپس وارد حلقه و شروع مبارزه با Lashley در یک پیش نمایش از آنچه اتفاق می افتد در واکنش.

مک اینتایر و Lashley تا به حال به مهار توسط WWE کارآموزان که تماشای خام از بیرون رینگ. مک اینتایر در مبارزه برخی از کارآموزان و Lashley او را با نیزه. در نهایت کارآموزان قادر به پایان دادن به نزاع و جدال و پس وارد حلقه.

همچنین در خام NXT زنان قهرمان شارلوت استعداد ناتالیا و نیا Jax رو خاموش در یک مسابقه تهدید سه گانه برای تعیین خواهد شد که در صورت آسوکا به صورت خام زنان قهرمانی در واکنش.

استعداد قادر بود به جای Jax به شکل هشت اما ناتالیا را شکست و سپس اعمال تیرانداز ماهر به استعداد قبل از Jax دوباره وارد مبارزه است.

Jax برنده بسیار رقابتی مسابقه پس از او میخ استعداد با یک پا رها کردن و تحویل یک Samoan Drop به ناتالیا برای سه دفعات مشاهده شده است.

دیگر لحظات از خام شامل IIconics حمله به زنان Tag Team Champions الکسا سعادت و نیکی متقابل; فرشته Garza شکست کوین اونز پس از او مورد حمله اونز قبل از بازی آغاز شده; خیابان سود شکست دادن مهاجمان وایکینگ ها در یک مسابقه گلف; ست رولینز شاگردان مورفی و آستین تئوری شکست Aleister سیاه و هومبرتو Carrillo; لبه بیان او خواهد حفاری های عمیق برای شکست دادن رندی اورتن در واکنش; و خدمه آپولو شکست آندراده برای تبدیل شدن به جدید ایالات متحده قهرمان.

خدمه بود قادر به مقاومت در برابر آندراده حملات بر روی زانو خود را مجروح و برنده این مسابقه پس از ارائه ایستاده Moonsault و به دنبال آن در مطبوعات ستاره تیراندازی. این خدمه’ اولین قهرمانی پیروزی در WWE.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de