WWE Raw: لبه چالش های رندی اورتن, سنگ, سرد گرداند

مارس 17 (UPI) — WWE Hall of Famer لبه به چالش کشیده رندی اورتن برای یک مسابقه در رسلمنیا 36 در خام است.

خام روز دوشنبه در محل WWE عملکرد مرکز در اورلاندو با طرفداران در حضور در میان COVID-19 ویروس. این شبیه به چگونه SmackDown ارائه شده در روز جمعه و اولین بار بود که تا کنون خام تا به حال هیچ طرفداران در حضور.

لبه همه چیز را و به نام اورتن عنوان یک بچه بداخلاق و لوس بود که همه چیز به او داده شده در WWE. این Rated R Superstar پس از آن ذکر شد که اورتن حمله بودند همسرش, همکار Hall of Famer بث فینیکس و چگونه است که مانع از اعلام کرد که لبه بود رفتن به بازنشسته برای بار دوم.

Edge گفت که دیگر نمی خواهد اتفاق می افتد و نگاه به دوربین به عنوان او به چالش کشیده اورتن به یک تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده مسابقه در رسلمنیا 36 در مارس 5. یک تاریخ و زمان آخرین مرد ایستاده بازی به پایان می رسد پس از یک حریف نگه داشته شده است را برای یک تعداد از 10.

همچنین در خام Hall of Famer Stone Cold Steve Austin بازگشت به جشن #316Day. روز ایجاد شد به جشن همه چیز سنگ سرد به عنوان آن مربوط به امضای خود عبارت از “Austin 3:16 می گوید: من فقط لب به لب الاغ خود را!”

Austin که به همراه آورده مقدار زیادی از آبجو توضیح داد که چه #316Day همه چیز در مورد جمله چگونه four-letter words اجازه داده شد همراه با نوشیدن آبجو در صبح است. خام گوینده بایرون Saxton پیوست و در این بخش رتبه Austin در اعلامیه با نمره کارت.

Austin دعوت Saxton به حلقه و در کلاسیک سنگ سرد مد به گوینده آبجو قبل از مصرف با یک گیج کننده است. خام زنان قهرمان بکی لینچ وارد بر روی صحنه و به اشتراک گذاشته شده یک زن و شوهر از آبجو با آستین که در نهایت تحویل یک دوم گیج به Saxton.

آندرتیکر در حضور و غیاب برای امضای قرارداد به صورت AJ Styles در رسلمنیا 36. سبک نمی خواهد دیدار با آندرتیکر در حلقه و جای امضا قرارداد پشت صحنه در حالی که پیوست توسط خود O. C. تیمی لوقا پای چوبه دار و کارل اندرسون.

سبک گفت که آندرتیکر یک پوسته خود سابق خود و او با خوشحالی می پذیریم خواهد پایان دادن به Deadman افسانه ای حرفه ای. فوق العاده یکی پس از آن تا به حال پای چوبه دار و اندرسون به قرارداد آندرتیکر به طوری که او می تواند آن را امضا کند.

آندرتیکر به راحتی در زمان چوبه دار و اندرسون به عنوان چراغ بیرون رفت و در عملکرد مرکز و او به نظر می رسد در پشت آنها. آندرتیکر پس از امضا قرارداد و پر آن را به اندرسون ،

دیگر لحظات از خام شامل Rey Mysterio شکست آمریکا قهرمان آندراده در غیر عنوان مسابقه به عنوان آسوکا ارائه مهمان تفسیر; کوین اونز به چالش کشیدن ست رولینز به یک مسابقه در رسلمنیا 36; و لینچ امیدوار به شکست Shayna Baszler در رسلمنیا 36.

خام نیز ارائه مردانه رویال رامبل مسابقه در تمامیت خود را از ژانویه که برجسته WWE Champion Brock Lesnar ورود در شماره 1 و درو مک اینتایر از بین بردن این جانور قبل از برنده شدن در کشمکش است. مک اینتایر پیروزی تضمین شده است او در یک مسابقه در برابر Lesnar در رسلمنیا برای قهرمانی WWE.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de