دانشگاه ییل در مقطع کارشناسی نمایندگان به اتفاق آرا به پیوستن به تماس برای ییل به انصراف از پورتوریکو بدهی محروم از سوخت های فسیلی

واشنگتن – از دانشگاه ییل شورای دانشجو بدنه دولت به نمایندگی از دانشگاه ییل لیسانس, است تماس در دانشگاه ییل به لغو تمام منابع در پورتوریکو بدهی و محروم از صنعت سوخت فسیلی, پس از یک اتفاق آراء در ژانویه 25th برای تبدیل شدن به یک عضو از دانشگاه ییل وقف عدالت ائتلاف.

پس از تاریخی در تظاهرات سالانه دانشگاه هاروارد-دانشگاه ییل بازی در ماه نوامبر گذشته با اعلام این سیگنال موج جدیدی از حمایت مردمی در میان دانش آموزان که می خواهند خود را ثروتمند موسسات برای حمایت از آب و هوا و عدالت و انرژی های تجدید پذیر به جای سرمایه گذاری در نفت و گاز شرکت های مسئول بحران آب و هوا و صندوق های تامینی بهره برداری از جوامع تاثیر طوفان و بالا آمدن دریاها.

“این یک لحظه تاریخی برای دانشگاه ما” گفت: Kahlil گرین ’21 جمهور از دانشگاه ییل گرفت. “دانشجو دولتها به ندرت پایه سمت-توسط-جانبی با جنبش های فعال. اما در حال حاضر YCC اتحاد پیوست مبارزه با مضر شیوه های سرمایه گذاری و مشارکت در بحران آب و هوا.”

در سال 2013 دانشگاه ییل شورای همه پرسی برگزار شد که در آن بیش از نیمی از دانشجویان مقطع کارشناسی رای دادند و 83 درصد از کسانی که رای دادند پشتیبانی از سوخت های فسیلی سرمایه گذاری. این هفته YCC سنا رای می آید تنها چند روز پس از بدن دانش آموز رئیس جمهور از ده دانشگاه بزرگ به اتفاق آرا با تصویب قطعنامه ای خواستار در مدارس خود به سمت از سوخت های فسیلی است. انجمن بزرگ ده دانش آموزان نشان دهنده بیش از 500 ، 000 دانش آموزان و 5.7 میلیون فارغ التحصیلان. در پاییز گذشته دانشگاه کالیفرنیا در مدارس واگذار شده را 80 میلیارد دلار موقوفه از صنعت سوخت فسیلی در پاسخ به سال افزایش فشار از دانش آموزان است.

در ضمن پورتوریکو همچنان در وضعیت اضطراری پس از چند زلزله, آمار جزیره گرفتن قدرت برای میلیون ها نفر از ساکنان. پس از طوفان ماریا و ایرما ییل 5 بزرگترین مدیر صندوق Baupost شکایت کرد پورتوریکو در تلاش برای به زور جزیره به بازپرداخت بدهی های خود را قبل از صرف هر گونه پول در بازیابی. در حالی که دانشگاه ییل باعث می شود سود عظیمی از بدهی که اعلام شده است unpayable پورتوریکو شده است نزدیک به 300 مدارس و بریده بریده عمومی آن دانشگاه بودجه در نیم.

“ما هرگز نزدیک به برنده شدن و مخاطرات هرگز بالاتر بوده است گفت:” راشل Calcott ’22 یک سازمان با دانشگاه ییل وقف عدالت ائتلاف. “این است چگونه تغییر اتفاق می افتد در دانشگاه ییل و در جهان: از طریق مسالمت آمیز و مخرب اقدام با حمایت های بی شماری دیگران اعمال نفوذ مواضع خود و منابع در هر راه که آنها می توانند.”

“این رای است که فوق العاده مهم است زیرا آن را می فرستد یک پیام به مدیران که انتخاب اعضای بدن دانش آموز به اتفاق آرا در حمایت از وقف عدالت” گفت: YCC سناتور Abey فیلیپ ’22. “این YCC با آن تعهد جدید خواهد شد باز کردن درب و فشار برای ائتلاف را در دستور کار اتاق و به مدیران که EJC قبلا دسترسی به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر