بله جاستین بیبر مسیحی است. چرا بسیاری از مردم مراقبت ؟

سالت لیک سیتی — من اصلا دنبال جاستین بیبر در Instagram, Twitter و یا Infinite. من دنبال موسیقی خود را در حداقل دو سال.

اما هنوز هم احساس می کند مانند در همه جا من به نوبه خود من توییتهایی برجسته مذهبی خود را در سفر و یا عکس از او با شبان. چرا بسیاری از مردم در مورد مراقبت از بیبر ایمان ؟

پاسخ با توجه به علمای دین است که بیبر مثل Kanye West یا کریس پرات است که یک مسیحی ستاره, کسی که در مراسم کلیسا در بین شاخه های عکس و رویدادهای فرش قرمز. مسیحیان هیجان زده به او را یکی از خود را.

“ال پرات و Kanye West بخش بسیار زیادی از لیست جمعیت. به نظر می رسد آنها به مسیحیت سرد و مربوطه گفت:” لورا ترنر, مسیحی, نویسنده و روزنامه نگار.

به عبارت دیگر افراد مشهور پزشکان به نظر می رسد خوب برای مسیحیت با نام تجاری. مردم تصور قدرت ستاره سوخت جدید تبدیل پیشرو و سکولار طرفداران به کلیسا گفت: ترنر که تحت پوشش جذبه مشهور مسیحیان برای Vox.

“هنگامی که مسیحیان دیدن مردم با سیستم عامل ارج فضائل انجیلی مسیحیت آنها واقعا هیجان زده,,” او گفت:.

که در مورد دهه با توجه به ریچارد Flory ارشد مدیر پژوهش و ارزیابی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مرکز دین و فرهنگ مدنی. حتی قبل از ظهور رسانه های اجتماعی شبان بودند انداختن نور روی معروف ترین اعضای گله خود را.

“این بوده است که بخشی از evangelicalism برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

مسیحیان بر این باورند مشهور آنها “فرهنگی مشروعیت” است که به خصوص با ارزش در زمانی که دین سازمان یافته در ایالات متحده آمریکا است که در کاهش Flory گفت. مرکز تحقیقات پیو اخیرا گزارش داد که درصد از آمریکایی ها که شناسایی به عنوان مسیحی کاهش یافته و از 77% به 65% بیش از 10 سال گذشته است.

“کلیساها می توانید با استفاده از افراد مشهور به صیقل دادن نام تجاری خود را,” او گفت:.

اما فراموش مسیحی مشاهیر در واقع خوب مبلغان? Turner, Flory و دیگر دین کارشناسان خود را شک و تردید است.

“من هرگز در مصاحبه کسی که گفت من به این کلیسا به دلیل پس می رود وجود دارد” Flory گفت.

چند جوان مردم برای دسترسی به همان نوع از پر زرق و برق مسیحی megachurches که مشهور ترین شرکت ترنر گفت. و آن را نوعی کشش به تصور “Beliebers” راه رفتن به محلی خود را Methodist یا کلیسای پروتستان به سادگی به خاطر خواننده مورد علاقه خود را نوشته شده در Instagram در مورد چقدر او را دوست دارد خدا.

حتی اگر کسی لحن به livestreams از خدمات عبادت در Hillsong, Zoe و یا سایر کلیساها بیبر شناخته شده برای حضور در آنها در حال بهره برداری به معنی دار ترین قطعات از تجربه دینی ترنر گفت.

“شما وجود دارد به این معنا که شما در حال دیدن عبادت می افتد اما شما در واقع وجود دارد از لحاظ جسمی دیدن آنچه در جریان است با افراد دیگر. شما در حال گرفتن حس از جامعه است که کلیسا است که واقعا به معنای به مردم,” او گفت:.

به جای درمان مسیحی مشهور مانند آنها برتر مبلغان انجیلی, ما باید به فکر می کنم آنها را مانند افرادی که آماده سازی راه را برای آینده مبلغان گفت: Trevin موم معاون ارشد الهیات و ارتباطات در LifeWay Christian Resources. مشاهیر می توانید برای باز کردن ذهن مردم به این ایده از حضور در کلیسا, اما آنها به ندرت آنها را از طریق درب.

“مشهور باز در مورد تمرین جنبه های بودیسم به عنوان مثال باعث می شود که مذهبی گزینه بیشتر قابل قبول در چشم طرفداران خود را,” او گفت:.

اما جشن افراد مشهور برای داشتن این اثر را بر طرفداران خود را هنوز هم پاک موم راه اشتباه است. مردم از ایمان قرار باشه با بودن اشتباه و یا دوست نداشتند نه عقده روحی بیش از افرادی که حضور در کلیسا به نظر می رسد سرد.

“عیسی صحبت زیادی در مورد چگونه محبوب پیروان او خواهد بود اگر آنها او را به دنبال صادقانه” موم گفت. “ما نمی مانند فکر کردن در مورد که در کنار ایمان ما به طور طبیعی اما آن چیزی است که ما را جدی بگیرد.”

او افزود: “مسیحیت نیست در مورد سرد است.”

موم نیست خواستار ممنوعیت مقالات در مورد مشاهیر و ایمان است. او فقط می خواهند مسلمانان را به مطمئن شوید که به توجه به کمتر معروف از اعضای جوامع مذهبی ،

“من را تشویق مسیحیان به درمان نیست, افراد مشهور, تبدیل, به عنوان اساسا متفاوت از داستان های دیگر از افرادی که به ایمان است.”

هر فرد در خود کلیسا دارای یک داستان جالب برای گفتن ترنر گفت. آن را آسان به را فراموش کرده ام که هنگامی که شما مشغول ردیابی بیبر آخرین Instagram posts.

“در هر کلیسا وجود دارد بنابراین بسیاری از زندگی های مختلف داستان است. ما در حال صحبت کردن به اندازه کافی در مورد کسانی که” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>