بله دولت می تواند نیروی کلیساها به نزدیک است. اینجا چرا

سالت لیک سیتی — مواجه با محدودیت های جدید بر فرد گردهمایی ترین خانه در ایالات متحده آمریکا به طور موقت بسته خود را درب.

اما برخی از کلیساها, کنیسه ها و مساجد باید شورش در برابر درخواست شده — و یا در برخی از موارد مورد نیاز — تغییرات و گاهی اوقات با آن مواجه حمله پلیس به عنوان یک نتیجه.

در میان یک بحران بهداشت عمومی مانند COVID-19 می دولت واقعا زور خانه از عبادت به نزدیک ؟

چند نمازگزاران دعا در رسبنک کلیسای کاتولیک در ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی, پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. آفریقای جنوبی اعمال محدودیت و ممنوعیت تجمعات 100 و بیشتر در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus. برای برخی از مردم COVID-19 coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم, اما برای برخی از آن باعث بیماری شدید.
دنیس فارل آسوشیتد پرس

کارشناسان حقوقی گفت: پاسخ این است که مسلما بله تا زمانی که مقررات مناسب و کاربردی به همان اندازه در تمام گروه های مذهبی و انواع دیگر از سازمان.

سیاست نمی نقض آزادی مذهبی قوانین اگر آنها به منظور ایجاد صرفه جویی در زندگی مردم گفت: Michael Morgan, مدیر الن H. McCullen مرکز قانون و دین و سیاست عمومی در دانشگاه روچستر.

“تا زمانی که محدودیت های خنثی هستند و قابل استفاده برای همه نهادهای مذهبی باید به آنها پایبند است.”

اما آن را هنوز هم عاقلانه برای مقامات دولتی و به رسمیت شناختن طبیعت منحصر به فرد از نهادهای مذهبی’ کار کنید و سعی کنید به حساس به نگرانی های خود گفت: خاخام جک مولین رئیس جمهور ادیان داد.

می توان آن را سخت برای خانه عبادت خود را تغییر دهید, آداب و رسوم, اما تقریبا همه خواهد بود مایل به هنگامی که آنها درک و چرا از آن مهم است.

“این اقدامات برای صرفه جویی در زندگی می کند که به اعتقاد من … هر جامعه ایمان بدون توجه به دیدگاه” باید حمایت خاخام مولین گفت.

بی طرفی و معقول

در هر دو سطح فدرال و ایالتی در آمریکا گروه های مذهبی لذت بردن از بسیار قوی حمایت. مردم از ایمان حق عبادت به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب با دخالت دولت محدود و توانایی برای به چالش کشیدن مشکل سیاست در دادگاه.

در مواقع اضطراری مانند coronavirus بحران این فراگیر برای حمایت از دین را تغییر ندهید. اما مقامات دولتی می تواند اعمال مقررات موقت مانند ممنوعیت گروه تجمعات که ممکن است در شرایط دیگر منجر به دعاوی است.

“ایالات متحده باید … قدرت به تصویب قوانین و مقررات لازم برای ایمنی عمومی” Moreland گفت.

در واقع آنها باید این قدرت در همه زمان اما به ندرت منجر به مزاحم مورد نیاز است. برای مثال متحده مجاز به اختصاص اشغال محدودیت به کلیسا ساختمان ایمنی و آتش درست مثل آنها را برای سینما یا شام.

خانه عبادت ممکن است تضمین درمان خاص در طول یک بحران بهداشت عمومی, اما آنها تضمین رفتار منصفانه. دولت نمی تواند یک نیروی ایمان به دنبال مقررات سختگیرانه تر نسبت به دیگران و یا کرک کردن سخت تر در کلیساها از سازمان های سکولار در جامعه است.

“اگر برخی از دولت باعث می شود استثنا برای برخی به خوبی متصل سکولار گروهی که می خواهد برای دیدار با, که باید رندر ممنوعیت مذهبی جلسات خلاف قانون اساسی است. استثنا برای خدمات ضروری هستند یک چیز است; استثنا برای سیاست کاملا یکی دیگر گفت:” داگلاس Laycock یک استاد برجسته حقوق در دانشگاه ویرجینیا است.

علاوه بر این سیاست های جدید باید منطقی Moreland گفت. مقامات دولتی باید قادر به نقطه به سلامت توصیه هایی است که سوخت تصمیم خود را.

“در قانون وجود دارد یک خیاطی مورد نیاز است. شما باید به دنبال یک دولت مهم بهره و به دنبال آن در راه است که طراحی شده است برای رسیدن به آن علاقه,” او گفت:.

فیلم از افسران پلیس اسکورت نمازگزاران در خارج از خانه از عبادت ممکن است تکان دهنده, اما آن را نمی کند نشان دهنده خروج از موجود قانون آزادی مذهبی خاخام مولین گفت. صرفه جویی در زندگی مردم همواره ساختگی برای حمایت از کلیساها.

“اگر کلیساها در حال انجام کارهایی هستند که با به خطر انداختن زندگی می کند که زمانی که قوانین در مورد تعاملات دولت با دین اجازه دخالت” او گفت:.

وضوح و شفقت

اگر چه مقامات دولتی حق دارند به منظور خانه عبادت به طور موقت به بستن درهای خود را, آنها باید مراقب باشید که چگونه آنها در اداره کردن این قدرت خاخام مولین گفت.

مقررات آسان تر به شرایط زمانی که گروه های مذهبی را در درک چرا آنها مهم برای جماعت خود را به عنوان به خوبی به عنوان جامعه اطراف است.

“برای هر پیام به طور موثر آن را به طنین در زمینه شنونده” خاخام مولین گفت.

انتظارات نیز باید به وضوح مشخص است. بسیاری از مجادلات بین ماموران پلیس و ایمان جوامع در طول یک هفته گذشته ناشی از سردرگمی و نه عمدی شورش گفت: جیک Turx ارشد کاخ سفید خبرنگار برای امی, مجله بین المللی, انتشار, با تمرکز بر جامعه یهودی.

“وجود دارد عدم اطمینان در مورد چگونه به حرکت به جلو,” او گفت:.

در میان عدم اطمینان مردم چسبیده به گرامی روال. و برای جوامع مذهبی, کسانی که روال نیاز به خروج از خانه.

بسیاری از کاتولیک ها به جرم در هر آخر هفته. هزاران نفر از اعضای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران حضور در یک کنفرانس عمومی در شهر سالت لیک هر بهار. برخی از بزرگسالان یهودیان گرفته اند در دعای روزانه خدمات پس از آنها نوجوان بودند.

مردم ایمان نمی خواهد خود را رها معمولی شیوه مگر اینکه آن را کاملا روشن است آنها به Turx گفت.

“اگر شما یک خط (حضور یهودی نماز) است که بر می گردد به زمانی که شما بودند 13 این یک وضعیت بسیار دشوار است,” او گفت:.

به جای به سادگی نیروی یک کنیسه یا کلیسا برای قفل کردن درب های خود را و سپس حرکت به بعدی مشکل مقامات دولتی می تواند کمک به جماعت انتقال به آن طبیعی است.

Turx ارائه نمونه از این رویکرد اشاره کرد که افسران پلیس در برخی از مناطق تحت نظارت یهودیان دیدار نهایی به کنیسه خود را انتخاب کنید تا نماز شال و عوارض دیگر اطمینان مردم ماند یک فاصله امن جدا از یکدیگر است.

“شما می توانید آن تماس بگیرید, رابطه جنسی خشن را دوست دارم اما آن را حتی سخت” Turx گفت.

خاخام مولین توافق کردند که شفقت مهم است اما گفت که این خوب برای رهبران دولت به آن را روشن است که مقررات جدید در جلسه اندازه nonnegotiable.

“اگر هر چیزی در کاهش این پیام است که عبادت عمومی باید به حالت تعلیق در حال حاضر وجود دارد هیچ چیز به دست اورد که حساسیت,” او گفت:.

آزادی مذهبی در حال حرکت رو به جلو

پیام دیگری که نمی توانید از دست داده و در بحران کنونی این است که آزادی مذهبی یک حق انسانی گفت: نادین Maenza معاون رئیس از گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی. باید آن را روشن است که مقررات جدید موقتی هستند و هیچ گروه مذهبی است که به طور خاص برای بدرفتاری.

“مردم جهان حق آزادی مذهب یا عقیده. که نمی تواند derogated در عمومی در شرایط اضطراری و یا حتی جنگ,” او گفت:.

در برخی از کشورها coronavirus همه گیر تبدیل شده است و بهانه ای برای سوء استفاده بیشتر آسیب پذیر و گروه های اقلیت.

برای مثال این کمیسیون معتقد است که چین مجبور است از شهروندان مسلمان برای پر کردن در برای بیمار کارگران کارخانه. در کره جنوبی و از اعضای محبوب کلیسای مسیحی مواجه شده اند پس از آزار و اذیت هزاران COVID-19 موارد ترسیم شد به یکی از آن خدمات عبادت.

“این نوع از قربانی باید دلسرد” Maenza گفت.

صرف نظر از یک کشور حاکم سبک مذهبی, آرایش, مقررات جدید باید هدایت عمومی و دستورالعمل های بهداشتی و اعمال می شود به همان اندازه به تمام جوامع دینی.

و پس از تهدید به عفونت های گذشته گروه های مذهبی باید یک بار دیگر به دیدار با آنها به عنوان آرزو کارشناسان حقوقی گفت.

“وجود دارد به انتظار آن است که تغییرات را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای” Moreland گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im