در عین حال یکی دیگر از خیانت نوعدوستی بود: سیاست اتحادیه اروپا در یونان-ترکیه مرز

اتحادیه اروپا دولت flouts هنجارهای

در نور از حوادث روز گذشته, اتحادیه اروپا, high-minded بحث در مورد حقوق بشر تنها می تواند به عنوان شدت بدبینانه و ریاکارانه. حدود 13,000 مهاجران گیر کرده در ترکیه-یونان مرز هستند که اجازه ورود به قلمرو یونانی و گیر کرده در هیچ سرزمین در مرز یونان و بلغارستان. مقامات یونان در حال ساخت نمونه ای از این رشته مردم است. آنها در حال نشان دادن آن است که در واقع ممکن است برای یک کشور اتحادیه اروپا به حالت تعلیق در سطح بین المللی-تحریم حق پناهندگی توسط, جلوگیری از مهاجران از رسیدن به مکان های که در آن موارد خود را می تواند پردازش. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است تا در آمریکا و مکزیک, مرز در حال حاضر یونان است که انجام آن در سرزمین اصلی اروپا است.

اما مقامات یونان به تنهایی نیست—حتی ساکنان مناطق مرزی در حال متوقف کردن مهاجران از ورود با برخی از این گزارش با استفاده از خشونت فیزیکی در حالی که مقامات آتش teargas cannisters. در رسانه های اجتماعی یک ویدئو نشان می دهد که به نظر می رسد به یک قایق گارد ساحلی تهدید آمیز یک قایق پر از مهاجران با عبور توسط در سرعت بالا[i]در حالی که فیلم دیگری را نشان می دهد coastguard هل دادن دور یک قایق تفریحی با قطب و همچنین با استفاده از یک اسلحه برای باز کردن آتش به آب است.[ii] یک کودک جان باخت و دیگری در بیمارستان بستری شده است پس از موقت قایق واژگون. یکی دیگر از مهاجر شد بنا به گزارش سختی زخمی پس از یونانی نیروهای امنیتی آتش گشودند که مهاجران در مرز هر چند مقامات یونانی را تکذیب کرد این حادثه در واقع صورت گرفت.

چه این تجاوز معناست و چرا از آن است که یک علت برای انعکاس

تصاویر از مرز هستند دردآور, تصاویر ناراحت کننده و به نظر می رسد به نمایندگی جدید و تشدید خشونت علیه مهاجران توسط یک عضو اتحادیه اروپا-دولت است. هر چند این حوادث قرار گرفته بود در گذشته اتحادیه اروپا عمدتا برون سپاری از جمله موارد نقض حقوق بشر برجسته ترین به لیبی گارد ساحلی که عوامل تا حدودی متشکل از شبه نظامیان عضو—جمع آوری مهاجران در مدیترانه به بازداشت آنها در شنیع شرایط خطرناک است که در آن گرسنگی و شکنجه و تجاوز شده اند به طور گسترده ای گزارش شده است. در حال حاضر خشونت در آستان ما است و آن را سخت تر برای دولت های اتحادیه اروپا به, وانمود کردن جهل.

موج مهاجرت به سوی یونانی مرز آمده است به عنوان یک نتیجه از تصمیم رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان برای باز کردن مرزهای خود را به طوری که مهاجران سرگردان در ترکیه می تواند حرکت شمال به سمت اروپا است. اردوغان از خودداری اروپا پیشنهاد 1 میلیارد یورو برای کمک به پناهندگان بحران زیرا او ادعا می کند که آنکارا در حال حاضر صرف 40 میلیارد دلار برای حل و فصل کرد. در گذشته مستبد اردوغان قول داده بود به میزبان پناهندگان سوری و شامل آنها را در ترکیه در ازای پول از اتحادیه اروپا.

چگونه کشورهای غربی در حال حمایت از رژیم های اقتدارگرا به خلاص شدن از مهاجران

اتحادیه اروپا ساخته شده است که معاملات مشابه با لیبی, سودان, نیجر و رواندا که همه کشورها شناخته شده برای ارتکاب اعمال ضد حقوق بشری. به عنوان بخشی از این معاملات اتحادیه اروپا کمک می کند تا صندوق و ساخت پلیس و قابلیت نظارت از این بی ثبات یا استبدادی متحده است. به سرکوب مهاجرت اتحادیه اروپا نیز خود را به حالت تعلیق دریای مدیترانه عملیات امداد و نجات در حالی که کشورهای عضو آن مالت و ایتالیا به جرم دریا نجات انجام شده توسط شهروندان خصوصی و کمک های سازمان.

سهل انگاری اروپا

غرب و اتحادیه اروپا را شکست و یا سهل انگاری در منطقه چند برابر شده است. بر خلاف تصور رایج کشورهای عضو اتحادیه اروپا نمی حمل بار از سوریه مهاجرانی که از 21st century ترین شدید یک: 90 درصد از پناهندگان سوری زندگی می کنند در مناطق شهری در فوری کشورهای همسایه اغلب در اردوگاه های موقت.

چه بدتر در مورد اتحادیه اروپا انجام است که آن را حتی با ارائه بودجه کافی به طوری که کشورهایی مانند اردن و لبنان و ترکیه که به تنهایی میزبان 3.6 میلیون “ثبت نام” پناهندگان می تواند یک شانس مبارزه برای ارائه آواره تازه واردان در حالی که نه اخلال در زندگی شهروندان است. اردوغان دارای نقش مهمی در افزایش جنگ در سوریه در حالی که قول بهره برداری از ناامیدی و آسیب پذیری مردم آواره. در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای دفاع از خود ثبت کرده تساوی در مشروع احساس توسط ترکها که آنها رها شده است به دفع کردن برای خود را به عنوان بسیار زیاد تعداد آوارگان وارد کشور می باشد.

جنگ سوریه تبدیل جمعیتی از خاورمیانه و در عین حال بودجه کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل—سازمان موظف به ارائه کمک به اجبار آوارگان—pales با در نظر گرفتن چقدر مورد نیاز است برای کمک به پناهندگان در کشورهای در حال توسعه که در آن 84 درصد از پناهندگان زندگی می کنند. بر اساس محاسبات خود را برای سال 2018 تنها 55 درصد از $8.2 میلیارد دلار خواهد بود که نیاز بود در آینده. این کمبود بودجه بسیار ملموس مفاهیم برای مردم آواره که باید برای زنده با امکانات بهداشتی و مدارس که بهم مسکن است که ضعیف و ناتوان و افزایش سوء تغذیه.

بر خلاف نوعدوستی بود که تعهد اتحادیه اروپا به نظامی گری به نظر می رسد دارد. اگر چه سازمان ملل متحد نیاز به کمک به پناهندگان برای تلفن های موبایل مانند یک جمع بزرگ در نظر گرفتن آنچه که اتحادیه اروپا سالانه صرف نظامی خود را در بخش های بزرگی به دلیل فشار تهمت و دولت های اروپایی هزینه های دفاعی را فراتر از 300 میلیارد دلار در سال 2021, بیش از چهار برابر از آنچه که کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل نیاز دارد.

در حالی که قرار دادن مهاجران در معرض خطر ارتش ترکیه و سنی به پروکسی در حال افزایش خشونت است که باعث می شود جدید جابه جایی: در حال حاضر ارتش و سنی به متحدان نبرد با نیروهای (به کتمان حقیقت) باطل سوریه در اطراف شمال غربی سوریه شهر ادلب بود. در حالی که رژیم سوریه—که در حال حاضر مسئول اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در یک درگیری که به کشته شدن صدها هزار نفر—حمایت روسیه و ترکیه شده است مجهز به متحدان ناتو که در گذشته از آمریکا و کانادا و اروپا. غیر نظامیان در ادلب فرار برای جلوگیری از به دام افتاده بین رژیم سوریه و بمباران از پیشروی نیروهای ترکیه که با استفاده از آلمانی Leopard 2 تانک, آمریکا F-4 Phantom II جنگنده-بمب افکن ها و مختصات از یک اروپایی ساخته شده است ماهواره های جاسوسی. به گشاد کردن خشونت است که سوخت پیچیده قدرت صور فلکی مختلف پروکسی و حامیان مالی, در حال حاضر میلیون نفر دیگر آواره سوری که در حال مهاجرت به سمت ترکیه است.

آنچه که بر روی صفحه نمایش در این منطقه فراتر از بشر دوستانه شکست. به عنوان الکساندر د وال, یک کارشناس ارشد در فجایع انسانی استدلال خود را مظهر “جرم گرسنگی: تاریخ و آینده از قحطی” به اصطلاح “ضد انسانی ایدئولوژی” پیچیده کنونی امداد کار می کنند. این انتقادات از کمبود و یا overreaches از کمک های انسان دوستانه بخش اما آشکار رد هنجارهای است که زمینه ساز آن است. اروپا, است, به همان اندازه در این مغایر با ایدئولوژی به آمریکا و کشورهای خاورمیانه است.

چگونه از آن است که یک مورد از تاریخ خود را تکرار

اگر فاشیسم در حال حاضر می آید پیچیده شده در پرچم آمریکا, آن همراه است و مصرانه خواست با فراموشی تاریخی در اروپا است. پس از تاریخی درس را در بخش بزرگی شده است unlearned در یک قاره در طول تاریخ آشنا specter—راست گرا که گرایش ناسیونالیسم است که ناشی از بی نظیر تخریب در قرن گذشته—دوباره فراموش نشدنی اروپا است. رئیس آن propagators—آنها اوربن از مجارستان Salvini از ایتالیا یا Kaczynski لهستان—اجرا در سیستم عامل سیاسی است که به حداقل می گویند othered.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de