“یکی دیگر Dogwhistle برای سفید گفت”: یهودی حمایت گروه تقبیح خوب نسب’ سخن گفتن با مغلوب ساختن پیشی جستن

نیویورک-بر اساس یهودی حمایت است که در میان کسانی که خواستار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ستایش “خوب تبارها” از آمریکا صنعتگر و بدنام anti-Semite هنری فورد در طول پنج شنبه شب در سخنرانی در یک شرکت فورد موتور گیاه در میشیگان.

در بیانیه ای جمعه خم Arc: یهودی اقدام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد فورد—نازی هواداران آنها آدولف هیتلر به عنوان “تک مرد بزرگ” از “اتحاد آمریکا” در نبرد من—بود “در عین حال یکی دیگر از dogwhistle برای سفید گرایان.”

“اشتباه نکنید رئیس جمهور تهمت می دانستم که دقیقا آنچه که او انجام شده بود زمانی که او گفت: یکی از بدنام ترین ضد سامی است” خوب تبارها,'” گفت: Stosh کاتلر, مدیر عامل شرکت از خم شدن و قوس: یهودی اقدام اشاره کرد هیتلر ستایش برای فورد است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ‘تبارها’ نظر است با صدای بلند dogwhistle برای فورد ‘خون و خاک’ ناسیونالیسم,” کاتلر ادامه داد: “و وسواس خود را با ‘globalists از نوادگان مستقیم از تئوری های توطئه که فورد ترویج از طریق ضد سامی ادبیات مانند بین المللی یهودی.”

“ما در نیاز ناامید از شجاع اخلاقی رهبری به نگه داشتن خانواده های ما امن و سالم در طول Covid-19 pandemic,” او اضافه شده است. “به جای تهمت و دولت و متحدان خود با اشاره انگشتان دست, قربانی, و منحرف کردن ما از خود حماسه شکست برای پاسخ دادن به این بحران است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گزارش در این حادثه برای رهگیری جمعه, رابرت Mackey قرار دادن رئیس جمهور “تبارها” نظر به یک چارچوب گسترده تر:

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که هیچ راز خود را باور است که او همه چیز را به ارث برده از هوش به یک توانایی مقاومت در برابر فشار از طریق “ژن های بزرگ” به او توسط پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ. او همچنین اغلب در مقایسه با اهمیت “خوب تبارها” در انسان برای پرورش قهرمان racehorses دهد که همپوشانی در ناراحت کننده راه با کسانی که از eugenicists و نژادپرستان مانند فورد.

“من افتخار است که, آلمانی, خون,” مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار گفت مصاحبه. “شما تمام کردم چنین خوب تبارها,” مغلوب ساختن پیشی جستن عزاداری بریتانیا رهبران کسب و کار در شام در سال 2018 است. “شما تمام کردم چنین شگفت انگیز DNA است.”

تهمت نیز اغلب پیشنهاد کرد که چون خود دایی جان تهمت تدریس برای چندین دهه در موسسه تکنولوژی ماساچوست او به طور مشابه هوشمند است. “عموی من عالی بود استاد و دانشمند و مهندس دکتر جان مغلوب ساختن پیشی جستن در MIT” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک رالی کارولینای جنوبی در سال 2015. اشاره در سمت راست او معبد او سپس افزود: “ژن خوب بسیار خوب ژن—خوب ؟ —بسیار هوشمند است.”

Mackey, که همچنین دقیق فورد سابقه طولانی به عنوان “یک anti-Semite و در مورد نازی ها” اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن نظر خشم جاناتان ” Greenblatt, مدیر اجرایی ضد افترا لیگ که در زمان به توییتر شنبه شب به محکوم کردن اظهارات.

“رئیس جمهور باید عذرخواهی کند,” ” greenblatt گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im