در عین حال یکی دیگر از بانک جهانی را رد قطب شمال پناه حفاری

واشنگتن – امروز صبح لویدز بانک دومین بانک بزرگ در بریتانیا منتشر شد به روز رسانی سیاست انرژی که قوانین تامین مالی نفت و گاز عملیات در قطب شمال National Wildlife Refuge. سیاست روز رسانی می افزاید: لویدز به لیست در حال رشد از موسسات بزرگ مالی که در حال رد حفاری در منطقه قطب شمال از جمله قطب شمال پناه همراه با گلدمن ساکس بارکلیز و بیش از یک دوجین بانک جهانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دست رفته خود هدف از برگزاری اجاره فروش برای فروش در خارج از دشت ساحلی قطب شمال پناه در پایان 2019 اما همچنان به فشار برای برگزاری یکی از این سال است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در پاسخ, Sierra Club, کمپین نماینده بن کوشینگ منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داده نشده است تا فشار خود را به حراج قطب شمال پناه اما تعداد زیادی از موسسات بزرگ مالی در حال ارسال یک پیام واضح و روشن است که شرکت های نفتی باید فکر می کنم دو بار قبل از مناقصه. حفاری در قطب شمال پناه یک فاجعه خواهد بود برای حیات وحش, آب و هوا و حقوق بشر از Gwich گشت ملت و هر شرکت مرتبط با این تخریب خواهد رنج می برند طولانی مدت آسیب به شهرت خود را. حرکت رو به رشد در بخش مالی به رد این سمی سرمایه گذاری و لویدز قطعا نمی تواند گذشته عمده بانک به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>