شما می توانید دائمی Ozzy Osbourne تو به عنوان بخشی از آلبوم ارتقاء

فلز آیکون Ozzy Osbourne است که با داشتن کمی سرگرم کننده با انتشار اولین آلبوم در یک دهه: او را میزبانی جهانی تو فروش آلبوم و گوش دادن ،

در فوریه. 20 آستانه انتشار آلبوم تو مغازه ها در 50 شهرستانها در سراسر جهان خواهد شد آلبوم “مرد معمولی” در تمامیت خود را پیش از انتشار. طرفداران که مایل به دریافت خالکوبی در طول این رویداد خواهد بود که برای اولین بار به را انتخاب کنید از مجموعه ای از منحصر به فرد Ozzy الهام گرفته از طرح های. لس آنجلس فروشگاه تاتو خواهد بود مشهور هنرمند خال کوبی علامت Mahoney را Shamrock اجتماعی باشگاه واقع در 9026 Sunset Blvd. غرب هالیوود.

برای رزرو به صورت دائمی بدن, جوهر بازدید tattoo.ozzy.com.

روز بعد آزبورن خواهد شد میزبانی خود را برای اولین بار در فروشگاه ظاهر در 10 سال در 5 p. m. در آمیب سوابق در هالیوود در Sunset Blvd. این نشانه یکی از این حوادث اتفاق می افتد در معروف ضبط مستقل, فروشگاه, قبل از آن حرکت می کند دو بلوک شمالی و دو بلوک شرق به خانه جدید خود در بلوار هالیوود. در پاییز.

برای حضور در این آمیب امضای طرفداران باید خرید سی دی LP یا تصویر دیسک کپی از “مرد معمولی” در فوریه. 21. فضا محدود است و این خط به خرید تشکیل خواهد شد در Sunset Blvd. قبل از این که فروشگاه باز می شود در 10:30 صبح یک محدودیت وجود دارد از دو نسخه در هر فرد برای امضای. بدون موارد اضافی خواهد شد در این رویداد و هیچ عکس با هنرمند امکان پذیر خواهد بود.

“مرد معمولی” ثبت شد در لس آنجلس با تولید اندرو وات در گیتار اسلحه N’ گل سرخ’ Duff McKagan در باس و Red Hot Chili Peppers’ درامر چاد اسمیت (درامز). تا کنون آزبورن منتشر کرده است مجرد “در قبرستان” و عنوان آهنگ را که ویژگی های التون جان.

فقط در ماه گذشته آزبورن که 71 سال اعلام کرد که او تشخیص داده شده بود با بیماری پارکینسون. که تشخیص همراه با دیگر مسائل مربوط به سلامت او را ناشی از به تعویق انداختن او No More Tears 2 تاریخ تور چند بار. اما آزبورن است که هنوز هم برنامه ریزی شده به تیتر هالیوود باول در جولای 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر