شما می توانید ببینید Josh Groban در کنسرت — از خانه خود را. در اینجا چگونه

نوازندگان از Celine Dion به التون جان به سنگ نورد به آلیس کوپر به تعویق افتاد کنسرت های آینده و تور به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

به عنوان رهبران و مقامات بهداشتی باید تشویق مردم به حد گردهمایی های اجتماعی و عمل اجتماعی فاصله سالن در سراسر جهان را به طور موقت تعطیل.

بنابراین در حال حاضر هنرمندان شما را دوست دارم در حال آمدن به شما.

در روزهای اخیر نوازندگان مانند جان افسانه Coldplay کریس مارتین کیت شهری و صورتی انجام شده خانه کنسرت برای طرفداران Deseret News گزارش شده است.

در روز پنج شنبه بیلبورد راه اندازی یک مینی سری کنسرت به نام “بیلبورد زنده-در-خانه” از طریق آن در Facebook صفحه. دو روز سری ویژگی های Josh Groban, JoJo و کشور خواننده راسل Dickerson. هر مجری را انتخاب کنید یک غیر انتفاعی شریک برای حمایت از خود livestream — یک موسسه خیریه است که سخت کار می کرد برای کمک به کسانی که تحت تاثیر COVID-19 با توجه به بیلبورد.

جوجو همه چیز را با یک 20 دقیقه ای کنسرت پنج شنبه بعد از ظهر. Dickerson انجام خواهد شد در جمعه 20 مارس در 11 a. m. MT.

گروبن که اخیرا لغو شده را نشان می دهد در فلوریدا خواهد شد و نتیجه گیری این مجموعه در روز جمعه در 2 p. m. MT.

شما می توانید به تماشای Groban و دیگر هنرمندان در زندگی بیلبورد Facebook صفحه.

هنرمندان دیگری که در حال انجام کنسرت از خانه

  • براد جقه است که با توجه درخواست برای یک Facebook Live concert است که پنج شنبه, مارس 19 در 4 p. m. MT.
  • چند تن از هنرمندان که در برنامه ریزی برای انجام در شانس مراسم — جشنواره سالانه برگزار می شود در Willie Nelson حیاط خلوت — در حال حاضر خواهد شد “تا اطلاع ثانوی” یک پخش زنده رویداد رایگان است که ویژگی نلسون فرزندان خود Lukas نلسون و میکا Nelson, Paul Simon و ادی Brickell, جواهر, Nathaniel Rateliff, Margo, قیمت جرمی Ivey و Randy Houser, در میان دیگران.
  • این مجموعه دیده می شود از طریق شانس مراسم وب سایت Twitch و Facebook بین 5 و 10 p. m. MT در 19 مارس با توجه به بیلبورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im