‘شما نمی توانست اسکریپت امشب بهتر’: Utah State Aggies ضربه ایالتی سن خوزه در ارشد شب

لوگان — با تشکر از 9 بعد از ظهر شروع سهشنبه شب بازی در طیف بین ایالتی سن خوزه و ایالتی یوتا در حال حاضر در معرض خطر yawn متحرک.

اما Aggies ساخته شده کاملا مشخصی وجود دارد خواهد بود کمی درام در نهایی خود را به طور منظم فصل بازی خانگی با نتیجهی اول 19 امتیاز در راه خود را به یک 94-56 فوران چاه نفت از اسپارتها.

“این یک ویژه شب خاص است. شما نمی توانست اسکریپت امشب بهتر” گفت: ارشد مدیریت گارد سام مریل که احتمالا نهایی بازی خانگی خود قابل توجه حرفه ای در روز سه شنبه. “با تشکر از طرفداران که مایل به نشان می دهد تا در اواخر شب سه شنبه شب در 9 ساعت در برابر یک نام تجاری بزرگ کنه. من می دانم که آن را آسان برای بسیاری از طرفداران را نشان نمی دهد و برای تماشای بازی در تلویزیون خود را. اما برای کسانی که نشان می دهد تا ما خدا را شکر و این فقط یک شب.

“طرز فکر ما فوق العاده بود منجر به بازی و در طول بیشتر از این بازی است.”

مریل قطعا انجام بخشی خود را به آن را به یاد ماندنی ارشد شب در مقابل 8,925 طرفداران ضربه زدن چهار 3-اشاره گر و در مجموع 18 امتیاز در فقط 28 دقیقه. سابق خوب ومهربان بالا standout در حال حاضر نشسته سوم در مدیریت تمام وقت به ثمر رساند لیست در 2,096 نقاط فقط پشت گرگ گرانت (2,127) و به خوبی از جیسی کارول (2,522).

عنوان به روز به طور منظم فصل آخر در نیومکزیکو ایالتی یوتا (12-5 در کوه غرب 23-7 کلی) موفق به کسب شش راست بازی است و بسته به جایگاه دوم در کنفرانس جدول رده بندی با تیم دیگری که موفق به کسب شش در یک ردیف نوادا (12-5, 19-10).

دانشجوی سال دوم مرکز Neemias Queta رفت 9 برای 16 از میدان و 5 و 6 از خط پرتاب آزاد در راه خود را به 23 نقطه 10-ارتجاعی شب برای Aggies در حالی که دانشجوی سال دوم به جلو جاستین باقلا نیز بریده خود را 15th, دو-دو فصل با 12 امتیاز و 13 ریباند.

“آنها شبیه یک گپ مسابقات تیم که من فکر می کنم آنها” SJSU سر مربی ژان Prioleau گفت. “ما نمی تواند گارد آنها را در داخل; اندازه یک عامل بزرگ است. هنگامی که شما در آن بالا پایان لیگ شما نگاه کنید در بالا نیمی از لیگ ما وجود دارد و اندازه است و ما نمی تواند به رقابت با آن است.”

پیوستن مریل در بازی احتمالا نهایی خود را بازی در طیف بودند junior گارد آبل پورتر (شش امتیاز و شش ریباند) ارشد گارد Diogo بریتو (شش امتیاز و پنج ریباند و پنج پاس گل) و ارشد رو به جلو روشه Grootfaam (چهار امتیاز). پورتر که در حال حاضر به اتمام مدرک لیسانس خود را دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را در ماه مه و صرف نظر کردن از او آخر فصل از واجد شرایط بودن.

“چه شب هیجان انگیز. که خواهد شد یک حافظه است که تمام چهار نفر از کسانی که بچه ها را به یاد داشته باشید برای همیشه لطفا برای” مدیریت سر مربی کریگ اسمیت گفت. “همه ما بچه ها بازی می کردند برای آنها. این شگفت انگیز است که شما می توانید انجام رساندن در زندگی هنگامی که شما نگران نباشید در مورد خودتان و شما همه چیز را برای دیگران. آن را بسیار پرارزش و فروتنی و صلح آمیز همه از این جور چیزها در همان زمان. که سرگرم کننده بود برای دیدن و امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن این شتاب رفتن بقیه راه است.”

ایالتی یوتا نمی تسلیم یک San Jose State هدف زمینه تا شش دقیقه به بازی در حالی که مریل زدم سه اولیه 3-اشاره گر به گسترش خانه تیم منجر به 20 امتیاز 13:36 چپ در نیمه اول. این Aggies خواهد رفتن به سرب توسط تکان دهنده حاشیه 51-14 در حاصل کار دو و ایالتی سن خوزه (3-14, 7-22) هرگز هر گونه نزدیک تر از 32 امتیاز در نیمه دوم به مدیریت کشیده دور به عنوان بسیاری از 43 امتیاز در دقیقه پایانی بازی.

تمام 11 Aggies که بازی به ثمر رساند حداقل یک سبد و این تیم در خانه به ضرب گلوله 48.6% به عنوان یک تیم در حالی که رفتن را از 10 تا 21 از 3 نقطه محدوده. اسپارتها به پایان رسید تا با سه بازیکن در دو چهره و 38.6 درصد در نیمه دوم پس از تبدیل فقط 5 از 29 رشته-هدف تلاش در 20 دقیقه نخست از هشتمین مستقیم از دست دادن.

یوتا ایالتی است در حال حاضر برنده 28 مستقیم, بازی در خانه در برابر ایالتی سن خوزه و 24 از خود گذشته 25 بازی در برابر اسپارتها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>