شما هرگز حدس می زنم که چگونه بانک های بزرگ می خواهند تغذیه برای رسیدگی به کروناویروس ها: وال استریت زدایی

یک گروه لابی گری برای بانک های بزرگ در ایالات متحده تحت آتش سهشنبه از کارشناسان صنعت مالی برای اعمال فشار مقامات فدرال به فشار از طریق پی نظارتی rollbacks در پاسخ به اقتصادی در سراسر جهان موجب نگرانی جهانی شیوع کروناویروس.

روز یکشنبه بانک موسسه سیاست (BPI) اجرایی گرگ بائر رئیس تحقیقات فرانسیسکو Covas و اقتصاددان ارشد بیل نلسون انتشار یک پست در وب سایت تحت عنوان “اقدامات فدرال رزرو می تواند در پاسخ به COVID-19.” این BPI یک لابی گروه که اعضای آن عبارتند از: بانک آمریکا و سیتی گروپ جی پی مورگان چیس و ولز فارگو.

در حالی که سه نفر از BPI رهبران ارائه پیشنهادات به عنوان مراحل است که فدرال رزرو می تواند “به بانک ها اجازه می دهد به ادامه به ارائه اعتبار به کسب و کار و خانواده و نقدینگی به بازارهای مالی” کارشناسان صنعت مالی “مورد” بزرگ گروه بانک درخواست به عنوان “فرصت طلب و غیر ضروری” با توجه به واشنگتن پست.

عنوان پست گزارش روز شنبه:

این توصیه ها “شفاف فرصت طلب گفت:” جرمی Kress, دستیار استاد حقوق در دانشگاه میشیگان دانشکده کسب و کار. برای سال صنعت بانکداری مقاومت خواستار سرمایه بالاتر مورد نیاز است که می تواند به عنوان یک بافر و یا یک rainy-day صندوق در طول بحران اقتصادی ، کسانی که بافر شده اند می تواند خاموش در حال حاضر به صنعت انعطاف پذیری بیشتر به وام در جریان اقتصادی قطعیت Kress گفت.

اما بدون آن بافر موجود کاهش سرمایه مورد نیاز است که در حال حاضر در سطح حداقل زمان می تواند مخاطره آمیز, او گفت:.

“کل ایده سرمایه مورد نیاز و استرس تست بانک ها است به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی کوسن برای جذب زیان” در طول یک بحران اقتصادی با لوازم کرس گفت.

در یک توییت های این گزارش Kress خلاصه تا BPI حرکت به شرح زیر است: “مطمئنا بانک های بزرگ نیست craven به اندازه کافی برای استفاده از COVID-19 به عنوان بهانه ای برای لابی برای پی نظارتی حرکت صعودی مناسب است ؟ اشتباه است!”

BPI توصیه برای تغذیه شامل برش مورد نیاز ذخیره و آرامش بخش “تست استرس” که بانک را مجبور به نشان دادن آنها می تواند زنده ماندن در یک بحران اقتصادی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

گراهام استیل, مدیر, شرکت ها و, جامعه ابتکار در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار توییتی که Kress بود “100% درست” در توصیف بانک های بزرگ رفتار به عنوان فرصت طلب.

“صنعت بانکداری چکش است که مقررات زدایی و همه چیز—از اقتصادی رونق به رکود—به نظر می رسد مانند یک ناخن” گفت: استیل. “در واقع سرمایه گذاری در بانک بهتر است قادر به قرض دادن در طول چرخه کسب و کار.”

یکی دیگر از کارشناس مالی پیشنهاد به این پست که این گروه پیشنهاد شد بیش از حد شدید:

مقررات زدایی در حال حاضر خیلی دور رفته و coronavirus مطرح می تواند چالش های منحصر به فرد به سیستم مالی است که هنوز مشخص نیست گفت: لری سفید یک استاد در دانشگاه نیویورک کسب و کار. به عنوان ویروس گسترش می یابد برخی از مردم ممکن است قادر به کار فروشگاه و سفر او گفت: “این یک مشکل برای کسب و کار چرا که در پایان روز آنها قادر نخواهد بود به فروش چیزهای.”

“اما من مطمئن هستم که یک بحث خوب برای ‘آه ما نیاز به انجام کاری در مورد نقدینگی.’ که نفس بیش از حد توسط BPI” سفید گفت.

در این پست گزارش باعث انتقاد از BPI و زنگ بیش از این گروه تاکتیک.

اقتصاددان Betsey Stevenson an associate professor در دانشگاه میشیگان Gerald R. Ford دانشکده سیاست عمومی که در خدمت در شورای مشاوران اقتصادی در دولت اوباما به نام پست‘s گزارش “کاملا وحشتناک است.”

بارتلت Naylor, مالی, سیاست های حمایت در watchdog گروه عمومی شهروند ارائه خلاصه ای از BPI توصیه در توییتر

فدرال ریزرو ایالات متحده در روز سه شنبه ساخته اضطراری قطع از نیم درصد به معیار ایالات متحده نرخ بهره. “اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی” رئیس بانک فدرال جروم پاول به خبرنگاران گفت: با توجه به CNBC. او افزود: “گسترش coronavirus آورده چالش های جدید و خطرات.”

در حالی که سرزمین اصلی چین شده است در سخت ترین ضربه COVID-19 وجود دارد مورد تأیید حداقل در 70 کشور جهان است. پس از شیوع این بیماری آغاز شد و در اواخر سال گذشته به ویروس آلوده شده است بیش از 92,000 مردم و رهبری به بیش از 3,100 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>