جوان سیارات مشابه زمین هستند بیشتر plentify از ستاره شناسان فکر

ژوئن 5 (UPI) — چشم انداز برای پیدا کردن جوان سیارات مشابه زمین هستند بهتر از دانشمندان فکر می کردم بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در این هفته در مجله اختر فیزیک.

ستاره شناسان در دانشگاه شفیلد در بریتانیا مورد بررسی آرایش از گروه جوان ستاره در کهکشان راه شیری و در مقایسه با آنچه که آنها به مشاهدات قبلی و پیش بینی های محبوب نظریه.

تبلیغات

تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که بیشتر از حد انتظار مردم از خورشید مانند ستاره ها نشان می دهد تعدادی از جوان های زمین مانند ستارگان در کهکشان بزرگتر است از آنچه قبلا تخمین زده می شود.

هنگامی که سیارات مشابه زمین در مراحل ابتدایی خود آنها راکی, اما نه همه که جامد است. جوان خورشیدی سیستم پر هرج و مرج مکان و مجموعهای از برخورد اطمینان از سیارات مشابه زمین بیشتر شبیه اقیانوس ماگما سیارات. فلفلی توسط سنگ فضایی و سیارات سطوح این سیاره باقی می ماند دائمی مذاب.

آخرین تحقیقات می تواند به دانشمندان کمک کند کردهاید این ماگما اقیانوس سیارات و مطالعه آنچه در زمین اولیه تکامل ممکن است مانند نگاه.

“این ماگما اقیانوس سیارات هستند آسان تر برای شناسایی در نزدیکی ستاره مانند خورشید که دو بار به عنوان سنگین به عنوان جرم متوسط استار” شفیلد اخترفیزیکدان ریچارد پارکر گفت: در انتشار اخبار. “این سیارات منتشر می کنند گرمای زیادی است که ما قادر خواهد بود برای مشاهده تب و تاب بودن از آنها را با استفاده از نسل بعدی مادون قرمز تلسکوپ.”

“مکان های که در آن ما را در پیدا کردن این سیارات به اصطلاح” جوان حرکت گروه که گروه ستاره جوان که کمتر از 100 میلیون سال — است که جوان برای یک ستاره” پارکر گفت. “اما آنها به طور معمول تنها شامل چند ده ستاره و قبلا آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا ما پیدا کرده بود همه ستاره در هر گروه به خاطر آنها مخلوط را به پس زمینه از کهکشان راه شیری است.”

دانشمندان قادر به ایجاد کردن آرایش از این گروه با استفاده از گایا فضا رصدخانه است که خستگی ناپذیر فهرست نویسی ستاره برای چند سال گذشته.

در پیگیری مطالعات دانشمندان قصد استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری برای درک بهتر چگونه جوان حرکت گروه های فرم و تکامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net