کارآفرینان جوان به نوبه خود thrift store خرید به کسب و کار تمام وقت

پروو — یک سرگرمی ساده از فروشگاه صرفه جویی خرید تبدیل به یک کسب و کار تمام وقت برای یک زن و شوهر از کارآفرینان جوان در ایالت یوتا کانتی.

آنها در حال حاضر باز کردن منحصر به فرد خود را thrift store با اشاره به گذشته — 1980s و 1990s.

“این اتفاق افتاد حادثه گفت:” آلبی Bostrom یکی از صاحبان صرفه جویی هود در پرووو.

حدود یک سال پیش Bostrom و خود دوست دختر McDade خرید آیتم های مختلف از لباس از فروشگاه صرفه جویی و فروش آنها را آنلاین. آنها نمی تواند بر این باورند که بهره وجود دارد.

“ما به پایان رسید تا فروش همه چیز که ما را شگفت زده کرد,” Bostrom گفت. “بنابراین پس از آن ما متوجه, ‘OK شاید ما چیزی در اینجا.'”

این دو پس از آن شروع به فروش اقلام خود را در زیرزمین و در حال حاضر آنها به باز کردن یک آجر و ملات فروشگاه.

“صرفه جویی هود جایی است که شما می توانید آمده و اویختن, خرید لباس, و فقط یک زمان خوب — و همچنین راه دور با برخی از واقعا سرد معتبر vintages قطعه برای اضافه کردن به کمد لباس خود را, گفت:” McDade.

McDade و Bostrom گفت: آن را در لباس آنها عشق را به پوشیدن خود را به خاطر آنها بزرگ شد در ’90s.

“من آن را دوست دارم چرا که آن را به من گفت:” McDade. “این یکی از راه هایی که شما می توانید شخصیت خود را با صفر کلمات.”

فروشگاه واقع شده است هزينۀ در امتداد یک جاده پشت اکثر رانندگان حتی نمی دانند وجود دارد. آن را در نزدیکی پروو شهر معبد کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران. یک دلیل وجود دارد که.

“ما فقط مانند زیرزمینی به آن احساس که در آن شما باید به جستجو برای آن. مشتریان ما عشق است و ما دوست دارم که به عنوان” گفت: Bostrom گفت: از فروشگاه واقع در 160 S. 100 غرب پرووو.

مشتریان اویختن در سالن در صرفه جویی هود در پرووو. فروشگاه فروش لباس از 80s و 90s.
Meghan Thackery, Deseret News

آنها همچنین تبدیل منطقه جبهه به یک پاتوق سالن.

“هر کس می آید و یک حزب با ما” گفت: Bostrom.

اما این همه سرگرم کننده و بازی. سه تا چهار روز در هفته Bostrom و McDade درایو به صرفه جویی مغازه ها در سراسر Wasatch جلو کشاورزی از طریق قفسه ها و قفسه لباس جستجو برای کامل پیدا کردن زیر 10 دلار است که آنها می توانند به نوبه خود در اطراف و فروش برای چهار یا پنج بار در آن است.

“این یک مقدار زیادی از کار” McDade گفت. “این ساده ترین چیز است. آلبی و من قطعا باید به حال ما که در آن زمان آن بوده است فوق العاده سخت که در آن ما مثل ” من فکر نمی کنم ما می توانیم این کار را ندارد.’ اما از آن شده است تا به ارزش آن.”

این دو کارآفرین جوان در حال حاضر برنامه ریزی برای یک رویداد بزرگ روز شنبه. آنها خواستار آن, جاز, پاپ رویداد. طی 10 ماه, آنها به جمع آوری صدها قطعه از یوتا جاز دنده است که در فروش.

“این رفتن به این رویداد از سال است. آن را برای رفتن به دیوانه” گفت: Bostrom.

یوتا جاز, پاپ آپ خواهد شد در قفسه فروشگاه 65 W. 100 ساوت سالت لیک سیتی در روز شنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>