افراد جوان بیشتر در معرض خطر به تنهایی از فکر

حتی با رسانه های اجتماعی نگه داشتن مردم بیشتر از هر زمان متصل جوان مردم در بسیاری از کشورها هستند بیشتر احتمال دارد به احساس تنهایی محققان بریتانیایی گزارش.

“بر خلاف آنچه که ممکن است مردم انتظار, تنهایی, است و نه یک مخمصه منحصر به فرد به افراد مسن” گفت: رهبری محقق مانوئلا بارتو از دانشگاه اکستر در انگلستان است. “در واقع افراد جوان گزارش بیشتر احساس تنهایی است.”

تبلیغات

یافته آمده از تجزیه و تحلیل پاسخ های بیش از 46,000 مردم در سن 16 به 99 در سراسر جهان که در بی بی سی, تنهایی, آزمایش.

چون تنهایی می آید از یک حس است که یک روابط اجتماعی نه به عنوان خوب به عنوان امیدوار به پیدا کردن ممکن است منعکس کننده انتظارات مختلف جوان و افراد مسن باید بارتو اشاره کرد.

“سن الگوی ما کشف شده به نظر می رسد برای نگه داشتن در بسیاری از کشورها و فرهنگ ها” بارتو گفت: در دانشگاه انتشار اخبار.

اما پاملا Qualter یک استاد از دانشگاه منچستر اضافه شده است که این یافته ها بر اساس جنسيت مخلوط می شوند.

“وجود دارد یک آگاهی است که اعتراف به احساس “تنهایی” می تواند به خصوص stigmatizing برای مردان,” او گفت:.

“هنگامی که این کلمه استفاده نمی شود در اقدامات مردان گاهی اوقات گزارش بیشتر تنهایی از زنان” Qualter اضافه شده است. “این در واقع چیزی که ما پیدا کردیم.”

این بررسی با استفاده از پاسخ از 237 کشورهای جزایر و سرزمین های که فعال محققان به تجزیه و تحلیل تفاوت های فرهنگی.

Barreto توضیح داد که “این امر به ویژه مهم است زیرا شواهد تفاوت های فرهنگی در تنهایی بسیار مخلوط و فرهنگ تاثیر می گذارد واقعی و مورد نظر تعاملات اجتماعی در جهت مخالف.”

او اضافه کرد که آن را “می توان استدلال کرد که اعتراف به احساس تنهایی نیز بیشتر stigmatizing در جوامع فردگرا که در آن مردم به شمار می رود متکی به خود و مستقل است.”

Barreto پیشنهاد کرد که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس مردم باید در مواظب برای چگونه تغییرات اجتماعی مؤثر بر افراد جوان است.

“هر چند این درست است که افراد جوان بهتر قادر به استفاده از تکنولوژی برای دسترسی به روابط اجتماعی آن نیز شناخته شده است از زمانی که این کار انجام شود به عنوان یک جایگزین — به جای فرمت — از کسانی که روابط آن را کاهش, تنهایی,” او گفت:.

اطلاعات بیشتر

برای درک بیشتر در مورد تنهایی سر به بهداشت و درمان ایالات متحده منابع و خدمات دولت است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im