ائتلاف جوانان خواسته ‘جدی’ از کلید مترقی مسائل در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث

جلوتر از روز یکشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز یک ائتلاف جوانان حمایت سازمان روز پنج شنبه با صدور یک جفت خواستار اعمال فشار کمیته ملی حزب دموکرات و مدیران به اولویت بندی کلید های مترقی مسائل است که دریافت نکرده اند توجه زیادی در گذشته بحث.

این گروه در پشت مطالبات اتحاد برای جوانان اقدام ایالات رویای ما, اقدام, طلوع آفتاب, جنبش, مارس برای زندگی ما, رویای مدافعان NextGen امریکا و عمل—که برخی از آنها تایید شده اند Sanders. سناتور حمایت از سازمان هایی مانند طلوع و رویای مدافعان بازتاب گسترده تر روند که رای گیری نشان داده در کشورهای که برگزار مقدماتی و قفقاز: ساندرز است که برنده بیش از رای دهندگان جوان در حالی که بایدن frontrunner است جذاب تر و دموکرات.

“وجود دارد یک نسل تقسیم در حزب” ائتلاف روز پنجشنبه گفت. “اما در سال 2020 نسل وای و نسل Z نشان دهنده بزرگترین رای گیری بلوک در کشور است. برای برنده شدن در ماه نوامبر دموکرات ها را باید نه فقط آرای افراد جوان و پایه اما ما انرژی و شور و شوق نیز هست.”

“از درآمد و نژادی و نابرابری به مهاجرت و مهاجر عدالت به آموزش و پرورش تفنگ پیشگیری از خشونت و بحران آب و هوا—وجود نداشته است یک بحث جدی در این چرخه انتخابات در مسائلی که چهره ما نسل” این ائتلاف در بیانیه خود ادامه داد. “جلوتر از روز یکشنبه دموکراتیک بحث ما خواستار آن است که:

  1. سی ان ان, Univisionو DNC تمرکز بحث در آینده 15th مارس بحث در آریزونا به بحث در مورد مسائل فوری جنوبی کشور ما مانند تغییر آب و هوا, مهاجرت, آموزش و پرورش, اسلحه, خشونت نژادی و عدالت است.
  2. در مناظره نامزدها پخش کردن برنامه های خود را برای تعامل با نسل ما در روند دموکراتیک و رسیدن به شکستن رکورد جوانان مشارکت مردم در ماه نوامبر و متعهد برای دیدار با سازمان های جوانان برای پیشبرد یک دستور کار برای نسل ما.”

بحث برنامه ریزی شده بود برگزار شد در ققنوس با توجه به اینکه آریزونا—همراه با فلوریدا, ایلینوی, اوهایو—اصلی برنامه ریزی شده برای هفته آینده. اما DNC سخنگوی Xochitl هینجسا روز پنجشنبه گفت که “از فراوانی از احتیاط و به منظور کاهش صلیب کشور سفر همه احزاب باید تصمیم گرفت که بهترین راه رو به جلو است که به نگه داشتن روز یکشنبه بحث در سی ان ان‘s استودیو در واشنگتن با هیچ مخاطبان زندگی می کنند.”

در علاوه بر این به جابجایی که در پاسخ به نگرانی در مورد در حال انجام coronavirus (COVID-19) همه گیر هینجسا همچنین اعلام کرد که Univision لنگر خورخه راموس “تصمیم گرفته است به کنار از شرکت” به عنوان یک بحث ناظر. اگر چه راموس بوده است “پاک توسط متخصصان پزشکی” است و در حال حاضر نشانه ای رایگان, وی اخیرا “در نزدیکی با کسی که در تماس مستقیم با یک فرد است که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جوانان ائتلاف صادر مطالبات خود برای بحث یک روز پس از نمایندگانی از گروه های درگیر صحبت در مورد اهمیت یک بحث قوی در مقابل DNC دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی در بیانیه مشترک روز شنبه رهبران این سازمان تکرار آن نقطه و برجسته پیش بینی تاثیر جوانان رای دهندگان در مسابقه اولیه و کلی انتخابات در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بله, ما در حال مبارزه را به کشور ما از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما ما همچنین مبارزه برای آینده ما می توانیم همه باور—که در آن وجود دارد اتاق را برای همه ما در هر کجا که ما یا هر کس ما را دوست دارم—با آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, خانه, مشاغل, یک, پاک, محیط زیست و نمایشگاه اقتصاد برای همه است.”
—Adiel Pollydore, دانشجو, عمل

“افراد جوان انرژی و مسیر به کاخ سفید برای دموکرات ها. حزب دموکرات نامزد باید متعهد به تعامل با مردم برای ایجاد یک ائتلاف گسترده که پیشرفت تدریجی در دستور کار” گفت: Cristina جیمنز مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران ایالات رویای ما عمل است. “این خواهد بود که همه ما مسئولیت جمعی به نوبه خود مردم را به رای و ایجاد تفاوت در اولیه و انتخابات عمومی در ماه نوامبر است.”

“در گذشته دموکراتیک بحث شده است وجود دارد کمی به هیچ بحث در مسائل مربوط به تعریف که چهره نسل ما مانند مهاجرت تغییر آب و هوا, کنترل اسلحه و جرم حبس,” او اضافه شده است. “وجود دارد بیش از حد در معرض خطر در این انتخابات برای این مسائل نادیده گرفته شود. افراد جوان هستند که با یکدیگر برای حفظ حزب دموکرات و نامزد پاسخگو باشد.”

رویای مدافعان co-مدیر اجرایی Jonel ادواردز اعلام کرد که “افراد جوان در سراسر کشور ایران در حال حاضر ما نیاز به دیدن اساسی مترقی تغییر از دولت ما.”

“هر بار که ما می بینیم و یا تجربه تیراندازی مدرسه, یک GoFundMe برای صورتحساب های پزشکی کودکان و نوجوانان در قفس خشونت پلیس و انفعال در آب و هوا ما بیشتر تحت فشار قرار دادند به دور از سیاست به طور معمول” ادواردز گفت. “اگر حزب دموکرات می خواهد به نفع خود در ماه نوامبر و زنده ماندن در آینده آن را به یک مسئولیت به معنی آدرس و مبارزه برای سیاست هایی که ما در مورد مراقبت. وجود دارد بدون هیچ دلیل به اندازه کافی خوب به ترک ایمنی و پایداری نسل های آینده است.”

رهبران جوانان اشاره کرد که آنها در حال کار برای تشویق جوانان رای دهندگان به شرکت در روند سیاسی و خواست نامزدها برای کمک به این تلاش با بحث در مورد مواضع خود را در مورد مسائل کلیدی این گروه در حال دفاع.

“بله, ما در حال مبارزه را به کشور ما از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: دانشجو اقدام مدیر برنامه Adiel Pollydore “اما ما همچنین مبارزه برای آینده ما می توانیم همه باور—که در آن وجود دارد اتاق را برای همه ما در هر کجا که ما یا هر کس ما را دوست دارم—با آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, خانه, مشاغل, یک, پاک, محیط زیست و نمایشگاه اقتصاد برای همه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de