جوانی اعتصاب تماس مردم برای پیوستن به آنلاین اقدامات

واشنگتن – در سراسر جهان جنبش جوانان آورده است که بیش از 10 میلیون نفر به خیابان ها در ماه سپتامبر سال 2019 است با دعوت از مردم از سراسر جهان برای شرکت در آنلاین آب و هوا, اعمال روز جمعه, آوریل 24th سال 2020 است.

اعتصاب منتقل شدند آنلاین با توجه به COVID-19 بحران است. جوانی اعتصاب کنندگان خواستار اقدام فوری و فقط بهبودی از این بیماری همه گیر قرار می دهد که مردم و سیاره بیش از سود.

اریک دامین Njuguna یک مهاجم از نایروبی, کنیا گفت:

“Coronavirus همه گیر است که یک فاجعه و پیامدهای آن احساس خواهد شد برای مدت زمان طولانی در آب و هوا ما نیز برگشت ناپذیر تغییر: متوسط درجه حرارت جهانی در حال حاضر افزایش یافته است 1°C. 2020 هنوز سال که در آن ما نیاز به اقدام برای آب و هوا امن در آینده.

امروز ما گرد هم می آیند به #FightEveryCrisis. انتخاب ما را امروز به ما شکل آتی و کسانی که از نسل های آینده. COVID-19 is not a ‘یک’ رویداد که از آن ما می توانیم فقط بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. ما باید تشخیص و رفع ما شکسته و سیستم های ساخت بهتر است.

در روز جمعه 24 مارس ما با دعوت از مردم در سراسر جهان ایستاده با هم در همبستگی با مردم نمادین #EarthStrike. ما یکی از سیاره و ما باید با ایجاد انعطاف پذیری و تغییر شیوه های که منجر به بحران ما امروز با آن مواجه است. این راه حل به بحران اقتصادی نیز باید در این راه حل به بحران آب و هوا. هر گونه مداخله دولت نیاز به قرار دادن مردم و آب و هوا برای اولین بار نیست که شرکت های بزرگ آلوده.”

اعتصاب کنندگان می خواهیم که مردم شرکت طراحی نشانه گرفتن عکس از خود و آپلود نشانه ها به رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگهای #FightEveryCrisis & #EarthStrike

نقل قول

Arshak Makichyan – مسکو, روسیه

“ما در حال برنامه ریزی دیجیتال اعتصاب برجسته مسائل مهم در هر جمعه, ارسال, هنر, و عکس ها از ما قابل توجه در خانه تحت #ClimateStrikeOnline و با استفاده از Infinite. این جنبش تنها در روسیه, اگر چه, و اگر ما نمی تواند ایستاده در خیابان که در آن هر کس می توانید ببینید که ما آن را بسیار سخت برای دریافت این پیام در سراسر. بنابراین ما صرف مقدار زیادی از زمان در تماس چت, یادگیری و حفظ انگیزه بالا است. این مهم است که ما از طریق این دوره به دلیل آن را یک سال مبارزه به خصوص در اینجا در روسیه است. آنها نمی تواند ما را متوقف کند, اگر چه, و آنها نمی توانند با قرار دادن علم و دانش در زندان است. این جنبش متشکل از بسیاری از مستقل و هوشمند فعالان که ادامه خواهد داد به عمل بدون توجه به آنچه. چرا که جوانان غیر قابل توقف است و این آینده ما است.”

Ridhima Pandey – Uttarakhand هند

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“ما در حال حاضر قابل توجه از خانه تحت #ClimateStrikeOnline و انجام آن با هم از طریق تماس های ویدئویی. در حال حاضر جهان شاهد Covid-19 اپیدمی و تلاش برای کاهش این وضعیت اما در بسیاری از راه های آن را در حال حاضر از دست ما پس از ‘قفل کردن’ تنها گزینه است. برای من این پاسخ به ما می گوید زیادی در مورد بحران آب و هوا. این گزارش می گوید: ما تنها یک دهه در سمت چپ برای پاسخ به بحران آب و هوا, بنابراین ما باید به یاد بگیرند که از این بحران و رهبران جهان نیاز به عمل به شدت و فعالانه با هم به منظور صرفه جویی در زندگی می کند و نه تنها زمانی که یک فاجعه می شود غیر ممکن است به چشم پوشی است.”

نیکول بکر – بوئنوس آیرس, آرژانتین

“بزرگترین ترس من این است که بحران آب و هوا خواهد بود به طور کامل نادیده گرفته و در این زمان از جهانی همه گیر. این یک کلید در دوره قبل از COP26 در حال حاضر موکول به 2021 که در آن کشور خود را ارائه NDCs (در سراسر کشور تعیین سهم). از آرژانتین امیدوارم که اسکزو توافق (محیط زیست, حقوق بشر, پیمان) تصویب خواهد شد که سوزاندن زباله ممنوع خواهد شد, که یک بودجه کافی اختصاص داده خواهد شد به جنگلداری قانون است و فقط نسبت به انتقال منابع انرژی تجدید پذیر نیست حمایت بیشتر از نفت و گاز خواهد آمد.”

ایال Weintraub – بوئنوس آیرس, آرژانتین

“اگر یک چیز وجود دارد Coronavirus همه گیر ثابت کرده است این است که دولت باید توانایی برای شروع اقدامات شدید برای جلوگیری از فجایع زمانی که لازم است. بحران آب و هوا است که فقط به عنوان جدی این جهانی همه گیر و در عین حال ما در حال انجام آنچه مورد نیاز است برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط 50 ٪ برای سال 2030. امیدوارم ما را ببینید کشورها نه تنها به وعده کاهش انتشار, اما همچنین به طور موثر عمل به تعهدات خود و عبور از خالی سخنرانی به اقدامات و بتن.”

ونسا Nakate – کامپالا, اوگاندا

“ما چهره واقعی برخی از مشکلات در اوگاندا. آن را بسیار سخت برای دانش آموزان به قدم زدن به بیرون از مدرسه – مدارس تنگ امنیت و از دست رفته مدرسه می تواند منجر به اخراج. همچنین حملات چیزی نیست که دولت به راحتی اجازه می دهد. در بیش از یک سال و قابل توجه در کامپالا من هرگز قادر به گرفتن یک مجوز برای یک اعتصاب. آنها داده می شود به راحتی بنابراین تعداد ما معمولا به عنوان بزرگ به عنوان شماره شما ببینید در برخی از کشورها مانند در اروپا است.

اما بسیاری از کسانی که بیرون هستند در خط مقدم بحران آب و هوا. آنها دیده می شود اثرات خود و خانواده های خود شده اند تحت تاثیر خشکسالی و سیل و رانش زمین و ملخ. همین دلیل است که حتی اگر اعداد کوچک هستند آن را احساس می کند به همان اندازه قدرتمند است.

اگر چه ما کانال های دیجیتال ممکن است ما یک پلت فرم در این زمان بسیاری از مردم در کشور ندارد و قابل اعتماد دسترسی به یک تلفن و یا اینترنت مانند من انجام دهد. این نیز اغلب مردم که در حال حاضر بیشتر تحت تاثیر بحران آب و هوا. آن است تا به آن دسته از ما که سیستم عامل در طول این زمان از مستند به استفاده از صدای ما به آنها صحبت می کنند.”

جسیکا Maoh – Espiritu Santo, Vanuatu

“در اقیانوس آرام, ما در حال برنامه ریزی یک بسیج در خیابان ولی COVID-19 و طوفان هارولد ما مجبور به تجدید نظر در برنامه های ما برای مارس جهانی آب و هوا اعتصاب. ما نقل مکان کرد و تمرکز ما آنلاین. به عنوان بخشی از دیجیتال ما تاکتیک های ما در حال درخواست از اعضای ما را به ارسال به محلی تلویزیون و یا کانال های رادیویی برای بازی در معافیت های تجاری. ما همچنین با استفاده از این زمان به تمرکز بر ایجاد جنبش ما و استراتژی ما برای آینده است. من درخواست اعضای ما برای ارسال پیام است که آنها فکر می کنم نشان دهنده صدای اقیانوس آرام و نگرانی های خود را در مورد تغییر آب و هوا ترین قدرت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de