یوتیوب میزبانی رایگان جهانی جشنواره با برنامه نویسی از ساندنس جشنواره کن و بیشتر

با بسیاری از جشنواره بین المللی فیلم مجبور به لغو یا به تعویق انداختن حوادث ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یوتیوب و فیلم ترایبکا جشنواره اعلام کرد روز دوشنبه که آنها teaming تا با 20 جشنواره در سراسر جهان برای ایجاد یک رایگان جهانی جشنواره فیلم, به گزارش هالیوود.

“ما یکی: جهانی جشنواره فیلم” اجرا خواهد شد به مدت 10 روز خواهد شد و از ویژگی های برنامه نویسی از هر یک از شرکت کننده در جشنواره از جمله ساندنس جشنواره کن و ونیز و تورنتو و ترایبکا THR گزارش شده است.

اگر چه برنامه نویسی — که شامل فیلم های کوتاه مستند و میزگرد — در دسترس خواهد بود به صورت رایگان در یوتیوب بیننده می تواند کمک مالی از طریق این جشنواره به سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان های محلی برای COVID-19 امداد با توجه به تنوع است.

یک برنامه در برنامه نویسی از جمله که خاص سینما خواهد بود, برجسته, هنوز منتشر نشده است اما می شود در هفته های آینده با توجه به تنوع است.

“ما اغلب صحبت در مورد فیلم منحصر به فرد قدرتمند در نقش الهام بخش و متحد مردم در سراسر مرزها و تفاوت ها برای کمک به التیام جهان است. همه جهان نیاز به درمان در حال حاضر” ترایبکا شرکت و فیلم ترایبکا جشنواره از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت جین روزنتال گفت: در آزادی مطبوعات با توجه به سی ان ان. “در کار با ما فوق العاده, جشنواره, همکاران و یوتیوب ما امیدواریم که که هر کس می شود یک طعم و مزه از آنچه باعث می شود هر یک جشنواره منحصر به فرد و قدردانی از هنر و قدرت فیلم است.”

“ما یکی: جهانی جشنواره فیلم” اجرا خواهد شد از 29 مه تا 7 ژوئن در youtube.com/weareone.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de