شما احتمالا دیده می شود برخی از جین آستن است. در اینجا 7 از مبهم ترین آنهایی که

با خانه های اجاره انتشار آخرین اقتباس از جین آستن “اما” من شروع به فکر کردن در مورد دیگر اقتباسی از آثار او که ممکن است کمتر به رسمیت شناخته شده توسط طرفداران او هستند اما به ارزش چک کردن.

بسیاری وجود دارد و به ندرت هر یک از آنها افتضاح است. داستان های او فقط به اندازه کافی قوی برای بسیاری از سبک ها و طول می کشد. امیدوارم این نسخه جدید از “اما” را تبدیل به یک فن های مورد علاقه. اما در این میان هستند بسیاری از دیگر فیلم های خوبی به اتمام است.

بنابراین من آمد تا با یک لیست از مورد علاقه های شما (در هیچ منظور خاص).

“غرور و تعصب و زامبی ها”

طرفداران و منتقدان شد و نه در این سال 2016 اقتباس از ست گراهام-اسمیت رمان اما من در واقع از آن لذت می برد. من فکر کردم آن را سرگرم کننده برای دیدن قهرمانان من می دانم و دوست دارم لگد زدن لب به لب در برابر زامبی. من لیلی جیمز به عنوان لیز و مت اسمیت انجام یک کار بزرگ به عنوان آقای کالینز. به علاوه لباس و تولید طراحی منحصر به فرد هستند.

“عشق و دوستی”

مدیر Whit Stillman را در سال 2016 را مبهم آستن رمان به نام “لیدی سوزان” برخی از توجه indie در مدار اما بسیاری از آنها هنوز هم احتمالا دیده نمی شود و یا از آن شنیده می شود. کیت بکینسیل نقش بانوی سوزان کنترل و دستکاری زن که طول می کشد استفاده از کسانی که در اطراف او در جذاب ترین راه ممکن است. اسکریپت گاز گرفتن خنده دار تر و هتاک تر از معمولی آستن فیلم. همچنین حمایت از بازیگران فوق العاده ای است با امثال Stephen Fry, Chloë Sevigny و تام بنت.

“عروس و تعصب” و “عایشه”

بالیوود تا به حال شانس خود را برای انطباق با آستن و آنها انجام داده ایم تا با جذاب نتایج. در سال 2004 مدیر Gurinder Chada ساخته شده “عروس و تعصب” است که سرشار از موسیقی و رنگ و زرق و برق دار, آیشواریا رای باچان. سپس در سال 2010 ما به اقتباس از “اما” به نام “عایشه” به کارگردانی Rajshree Ojha. سونام کاپور نقش به عنوان شخصیت با شامپانی انرژی و حمایت از بازیگران است که همه با داشتن یک زمان بزرگ. آن را لذت بخش است.

“Northanger Abbey”

این شرم آور آستن گوتیک رمان “Northanger Abbey” هرگز اقتباس شده است به عنوان یک فیلم سینمایی است اما در سال 2007 از آن ساخته شده بود به یک فیلم تلویزیونی با بازی فلیسیتی جونز, Carey Mulligan and JJ Feild. این آگهی باید خوب شیمی و اسکریپت نشانی از یک کار خوب گفتن کاترین داستان در حالی که همچنین interweaving داستان از شبح وار گوتیک رمان او را دوست دارد به خواندن.

“منسفیلد پارک” (1999)

برخی از طرفداران قلم در گنجاندن این نه سست اقتباس از آستن ترین فراموش شدنی رمان اما من شانس آن را طول می کشد و پیدا کردن آنها بیشتر پرداخت. Frances o’connor است که غیرممکن خوب فانی قیمت و جانی لی میلر است که مناسب به عنوان clueless عشق علاقه ادموند. سیاسی شده همیشه کار نمی کند اما آنها با اضافه کردن یک لایه جالب به داستان من قدردانی. آن را می سازد برای جذاب ورود در Jane Austen کانن از فیلم.

“گمشده در آستن”

این چهار بخش مجموعه های تلویزیونی در واقع باید تحت عنوان “از دست رفته در غرور و تعصب” اما صرف نظر از آن است که یک بازی سرگرم کننده شانس را به دیدن یک دختر مدرن به جهان فرستاده از آستن و سعی کنید به بهترین از آن. Jemima Rooper بزرگ است در سرب همراه با جذاب بازیگران در حمایت که شامل Hugh Bonneville, Alex Kingston, Gemma Arterton, و بیشتر.

“از Prada to Nada”

اگر شما می توانید بیش از cringeworthy عنوان این است که در واقع یک دختر ناز را در “حس و حساسیت.” این ستاره Camilla Belle و الکسا وگا به عنوان دو خواهر که مجبور هستند از شیوه زندگی لوکس به متوسط خانه عمه خود Aurelia. به عنوان آنها زندگی خود را با آنها شروع به خود را در آغوش, مکزیکی, میراث فرهنگی و به دست آوردن اعتماد به نفس آنها نمی باید بود در غیر این صورت. Wilmer Valderrama جذاب است به عنوان یکی از عشق منافع و داستان یک قلب در پشت آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im