زک بلر اضطراب به عقب بر گردیم به بازی گلف PGA Tour

سالت لیک سیتی — زک بلر ممکن است بازی به عنوان بسیار گلف به عنوان هر فرد زنده است. او نقش را در هر نقطه در هر زمان با هر کسی. حتی به عنوان یک PGA Tour منظم او شناخته شده است به بازی دور اضافی در طول هفته او در حال بازی در یک تورنمنت. او بسیار خواهم به جای بازی گلف از عمل.

او شده است بازی یک تن از گلف از او یک بچه کوچک tagging, همراه با پدر, یوتا, گلف Hall of Famer جیمی بلر. با تشکر از عضویت خود در ریورساید باشگاه های کشور در پروو در طول دو ماه گذشته زک شده است قادر به نگه دارید تا روزانه خود را در گلف با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما او نیز لذت می برد اضافی در خانه با همسرش, Alicia (آنها در انتظار اولین فرزند خود, یک پسر نوجوان در ماه اوت). او را به سفر در سراسر کشور برای کار تمام وقت به عنوان یک تور PGA گلف باز به عنوان او برای بسیاری از چند سال گذشته است.

“این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده آن را به خوبی بودن در خانه” او گفت: به تازگی از خانه خود در اوریم. “من هنوز هم هر روز بازی. خوشبختانه رودخانه شده است باز من و می توانید با چند تا از بچه ها. من صرف یک تن از زمان تمرین اما من همیشه دوست داشتم به طوری که من خوب با آن است.”

پس از او standout حرفه ای در BYU Blair, بازی های برگزار شده است در تور PGA برای بسیاری از گذشته در پنج فصل و به دست آورده $4.5 میلیون نفر است.

پس از روی لئامت دادن مختصر در Buy.com تور سه گانه-تور زیر PGA Tour او خود را به دست آورده PGA Tour کارت برای فصل 2014-15 درآمد 1.2 میلیون دلار و در پایان 59, در, فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی. سال بعد او به دست آورده بیش از $900,000 و خود را نگه داشته کارت پايان 110 در جدول رده بندی و نزدیک به برنده شدن در هاوایی که در آن او سوم به پایان رسید. در سال 2017, او تا به حال یک دلخراش به پایان فصل خود را هنگامی که در اواخر مرغک توسط یک بازیکن دیگر کاهش یافته است او را به 126th در فدرال اکسپرس جام لیست و او خود را از دست داده معاف وضعیت (بالای 125 معاف هستند).

با محدود وضعیت بلر قادر به رسیدن به 20 رویدادها در 2017-18 اما نمی به اندازه کافی درآمد فدرال اکسپرس امتیاز و مجبور به بازگشت به Web.com (Korn کشتی) تور سال گذشته است.

پس از پیاده شدن به یک شروع کند با چهار مستقیم از دست رفته کاهش او نورد و تنها از دست رفته سه کاهش در فینال 19 مسابقات. او به پایان رسید 11th در یوتا قهرمانی در Oakridge باشگاه های کشور در ماه ژوئن و پس از آن امن خود PGA Tour کارت برای این سال توسط برنده Ellie مای کلاسیک در کالیفرنیا در ماه اوت است.

اگر چه او ترجیح می رفته اند به Korn تور کشتی او شانه ای بالا انداخت و به نظر می رسد در آن به عنوان یک تجربه یادگیری است.

“این چیزی است که شما هرگز نمی خواهید به اتفاق می افتد اما آن را به من آموخت نه که من آن را قدردانی میکنیم — اما که شما آن را کردم خیلی خوب در خارج وجود دارد, در, تور,” او گفت:. “من فقط به بازی گلف لذت داشتن و نه بیش از حد مشغول به کار است. من تا به حال به درک برخی از هفته شما در حال رفتن به آن را داشته باشد و چند هفته شاید شما نمی بازی به عنوان به خوبی. از آن خوب بوده است به عقب بر گردیم به این نوع از طرز فکر. من قطعا احساس من آموخته زیادی که در آن سال و آن را به خوبی دریافت که پیروزی در اواخر فصل.”

در این فصل بلر به پایان رسید چهارم در Safeway باز در نپا کالیفرنیا در اواخر ماه سپتامبر و احتمالا برنده به جز باز دور 75. قبل از فصل تعطیل در ماه مارس بلر تا به حال به دست آورده $693,343 و رتبه 71 در فدرال اکسپرس فنجان لیست امتیاز.

“من احساس می کنم بازی خوب و داشتن یک جامد سال,” او گفت:. “این خوب است که کمی از یک استراحت, اما من امیدوارم که به حمل بیش از آن حرکت است.”

بلر قصد دارد برای بازی در PGA اولین رویداد چارلز شواب چالش در فورت ورث تگزاس, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 11-14 و احساس او گرفتن آماده سازی خوب بازی هر روز در کنار رودخانه.

“کنار رودخانه در شکل واقعا خوب وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از مکان ها در ایالت یوتا بهتر از کنار رودخانه در حال حاضر,” او گفت:. “این تور با شرایط تنگ fairways سبز سریع و محکم — به طوری که آن را سرگرم کننده برای خارج شدن و بازی کردن وجود دارد.”

در اوایل این هفته گلف بازان در جریان شدند توسط PGA Tour در مورد آنچه انتظار می رود زمانی که همه چیز باز تا ماه آینده آغاز با چارلز شواب رویداد در تگزاس است.

“من فکر می کنم آنها یک طرح خوب در جای خود اگر همه چیز را نگه می دارد در مسیر درست” او گفت:. “این خواهید بود برای دیدن. ما دستورالعمل در مورد چگونه آنها در حال رفتن برای درمان همه چیز را با همه از تست و چگونه آن را به کار گرفته خواهد شد.”

37-صفحه یادداشت ارائه شده به همه بازیکنان در مورد چگونه همه چیز انجام خواهد شد با گلف یکی از اولین و حرفه ای ورزشی برای شروع به بالا و با رقابت است. تست خواهد شد و بخشی از بازی بزرگ با یک قبل از سفر کیت تست تست از بازیکنان بلافاصله پس از ورود و همچنین در طول هفته. PGA Tour ارائه خواهد شد خود را تست بنابراین به عنوان به نه را دور آزمون از جامعه محلی است.

اعضای خانواده بدون اجازه خواهد داشت در سایت و ویلچرهای خواهد بود و مجاز به کار با حداقل تعامل بین دیگر ویلچرهای و گلف بازان. هیچ تماشاگران اجازه خواهد داشت برای اولین بار چهار وقایع به وسط تیر و شاید دیگر.

با بلر وضعیت فعلی در تور PGA او در این زمینه در فورت ورث اما نه در میراث در کارولینای جنوبی هفته بعد. از وجود او به بازی در هر زمان ممکن است.

“من بازی که در آن من می توانم” او گفت:. “این خواهید بود برای دیدن آنچه که من قادر به دریافت در بقیه سال است.”

بلر به اهداف هر سال اصلی آنهایی که برنده شدن در مسابقات و ساخت تور قهرمانی در پایان فصل است که شامل 30 بازیکن است. “اگر من یا کسانی که آن را طول می کشد مراقبت از اهداف” او گفت:.

برای سه سال گذشته بلر نیز مشغول به کار در شروع یک باشگاه گلف به نام Buck Club. بلر به طور منظم در توییتر با یک زیر وفادار و باک باشگاه است که به طور منظم موضوع است. این باشگاه حتی یک آرم و کالا و همچنین به عنوان یک طرح است که بلر با کمک طراحی. او در اصل برنامه ریزی شده برای ساخت آن را در شمال یوتا اما آن کار نمی کند و در حال حاضر قصد دارد برای ساخت یک قطعه از املاک در جنوب کارولینای جنوبی نه چندان دور از آگوستا ملی.

“همه چیز در حال سقوط است به جای آن یک کمی سرد پروژه کار بزرگ در حال حاضر با تمام زمان و زمان پایین,” او گفت:. “آن را سرگرم کننده برای قرار دادن یک کمی توجه به آن است.”

او می گوید آن کار کرده بهتر بودن به شرق که در آن وجود دارد کمی بیشتر گلف-سنگین جمعیت اما می افزاید: “این خواهید بود یک جای خوبی برای مردمی که در ایالت یوتا به بیرون رفتن در فصل زمستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de