پارک ملی صهیون firetruck سوختگی در گاراژ

پارک ملی صهیون — کوچک firetruck نابود شد هنگامی که آن آتش گرفت در حالی که در امن پارک ملی صهیون عملیات اورژانس مرکز در روز چهارشنبه.

اورژانس خدمه متوجه آتش سوزی حدود 6 بعد از ظهر زمانی که آنها بوی دود در ساختمان و یک رنجر به دنبال از طریق پنجره های خلیج خال خال که کامیون کابین بر روی آتش بود.

جف اکسل سخنگوی پارک گفت: این کامیون آسیب دیده است به ارزش $130,000 و کمتر از یک سال ، هیچ کس مجروح شد و به علت آتش سوزی مشخص نیست.

آتش باعث از ساختمان آتش سرکوب سیستم است که کمک به محافظت از وسایل نقلیه دیگر از شعله های آتش رنجرز در حالی که مشغول به کار برای خاموش کردن آتش با استفاده از یک دوم کامیون. آتش نشانان از طوفان همچنین نشان داد تا به کمک و باقی وسایل نقلیه منتقل شدند به ایمنی.

“آسیب به ساختمان, حداقل با توجه به واکنش سریع رنجرز و ساختمان را آتش سرکوب سیستم” Axel گفت. “بازی ناپاک است نه مشکوک در این زمان. … کامیون مورد بررسی قرار خواهد شد توسط یک محقق فردا برای تعیین علت آتش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>