Zoë Kravitz می گوید او می شود ‘جرم’ هنگامی که مردم از او بپرسید این سوال در مورد ازدواج

Zoë Kravitz متنفر خواسته بودن در مورد زمانی که او را برای رفتن به یک کودک است.

Kravitz اخیرا به نظر می رسد در یک قسمت از دکس شپرد, پادکست “صندلی متخصص” که در آن او در مورد ازدواج او به کارل Glusman که او گفته بود “فقط یکی از مهربانترین مردم من تا به حال دیدهام.”

Kravitz پرسیده شد که چگونه او می دانست که او یکی از.

“Aw, کارل. چرا کارل یکی ؟ من احساس می کنم من او را شناخته ام تمام زندگی من,” او گفت: با توجه به مجله مردم.

او افزود: “او یکی از صادقانه ترین مردم من تا کنون ملاقات کرد و من احساس می کنم مثل من او را شناخته ام از آنجایی که من بچه بودم, حتی اگر من ندارد. وجود دارد این اتصال که در آن آن را فقط مانند ما همیشه شناخته شده هر یک از دیگر, ما همیشه با هم زندگی می کردند. آن را احساس نمی کند مثل این خارجی چیز است.”

“ما سابقه آن را احساس می کند مانند” او اضافه شده است. “شما می دانید که چگونه گاهی اوقات شما باید یک عجیب و غریب بخشی از شخصیت شما تنها دوستان خود می دانم از زمانی که شما بودند جوان ؟ ما همان است که بخشی از شخصیت ما در صورتی که حس می کند.”

شپرد خواسته Kravtiz زمانی که او قرار بود به بچه ها با توجه به هافینگتون پست.

او گفت که او متنفر شدن این سوال.

“بسیاری از مردم سوال بپرسید هنگامی که شما میخوای یک کودک?” یا می گویند چیزهایی مانند ” زمانی که کودک? و من واقعا جرم توسط مردم فرض که این چیزی است که من باید انجام دهید چرا که جامعه می گوید.”

Kravitz گفت: زن و شوهر نمی خواهد که یک نوزاد “در حال حاضر” چرا که او “نه در یک محل که در آن من فکر می کنم من قادر به انجام این کار فقط باعث از کار است.”

Kravitz اخیرا به نظر می رسد در HBO نمایش “کمی بزرگ نهفته است.” او است که میله میله به بازی کت ومن در “بتمن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de