زوم مایکروسافت اضافه کردن نام خود به لیست شرکت های فن آوری ‘توقف’ درخواست از هنگ کنگ مقامات

جولای 7 (UPI) — زوم و مایکروسافت اضافه شده نام خود را روز شنبه به یک لیست در حال رشد از شرکت های فن آوری است که “مکث” پردازش درخواست از هنگ کنگ مقامات برای اطلاعات کاربر در پی فراگیر جدید امنیت ملی قانون پکن اعمال هفته گذشته است.

Facebook و تویتر و واتساپ اعلام کرد که آنها تا به حال گرفته شده در این مرحله در روز دوشنبه در حالی که گوگل گفت: آن را تا به حال انجام داده است تا چهار روز پس از پکن گذشت سخت گیرانه امنیت ملی قانون است.

تبلیغات

Infinite است که متعلق به شرکت چینی اینترنت شرکت Bytedance روز سه شنبه گفت: عصر ایران در بیانیه ای شد که آن را یک گام بیشتر و که آن را “تصمیم به توقف عملیات Infinite برنامه در هنگ کنگ است.”

تکنولوژی غول های Google و Facebook گفت: در اظهارات به آپی که آنها را متوقف کرده اند فیلدینگ چنین درخواست آنها بررسی جدید بحث برانگیز امنیت ملی قانون که رفت به اثر در 11 p. m. در 30 ژوئن با وجود منتقدان و کشورهای غربی را محکوم کرد و آن را به عنوان همه اما پایان دادن به این مستعمره سابق بریتانیا استقلال از سرزمین اصلی چین است.

“ما این مساله بررسی درخواست دولت برای داده های کاربر از هنگ کنگ در انتظار ارزیابی بیشتر از امنیت ملی قانون از جمله حقوق بشر به علت سعی و کوشش و رایزنی های بین المللی حقوق بشر کارشناسان” یک Facebook سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت:.

در یک تک جمله بیانیه یک سخنگوی گوگل گفت که آن را “متوقف شد تولید هر گونه اطلاعات جدید درخواست از هنگ کنگ مقامات” روز چهارشنبه پس از قانون به اثر رفت.

تبلیغات

توییتر و واتساپ نیز با صدور بیانیه های مشابهی شده اند و تماس با آپی برای نظر بیشتر.

زوم سخنگو گفت: آنها “به طور فعال نظارت بر تحولات” در هنگ کنگ و همچنین به عنوان گوش دادن به پتانسیل ارشاد از دولت ایالات متحده.

“ما متوقف پردازش هر درخواست داده از و مربوط به هنگ کنگ [منطقه ویژه اداری]” آن گفت: با اشاره به این مستعمره سابق بریتانیا با نام رسمی خود را.

آپی رسیده به مایکروسافت برای نظر اما یک سخنگوی این شرکت در بیانیه ای گفت که آنها دریافت کرده اند و تنها تعداد کمی از درخواست از هنگ کنگ مقامات “اما ما در حال توقف ما در پاسخ به این درخواست به عنوان ما انجام بررسی ما است.”

حرکت های ساخته شده توسط فن آوری به عنوان غول هنگ کنگ در اواخر روز دوشنبه نشان داد کشت قوانین جدید سخت گیرانه امنیت ملی قانون است که اجازه می دهد تا پلیس به زور ارائه دهندگان خدمات به حذف پیام های آنها می گویند تهدید امنیت ملی و به زندانی کردن کارمندان در این شرکت ها تا شش ماه اگر آنها نمی سفارشات خود را دنبال کنید.

Facebook گفت: آن را در حال حاضر بررسی جزئیات به درک مفاهیم را برای این شرکت و کاربران آن را به عنوان کمی شناخته شده در مورد قانون قبل از اجرای آن است.

“ما اعتقاد داریم که آزادی بیان اساسی حقوق بشر و حمایت از حق مردم برای بیان خود را بدون ترس برای ایمنی خود و یا دیگر پیامدهای” به Facebook سخنگوی گفت.

روز یکشنبه Telegram یک برنامه پیام رسانی است که محبوب در هنگ کنگ به معترضان گفت: هنگ کنگ رایگان را فشار دهید آن را به طور موقت رد داده درخواست از هنگ کنگ مقامات تا یک اجماع بین المللی موافقت شد تا در قانون جدید است.

تبلیغات

قانون جرم اعمال تجزیه طلبی فتنه براندازی تروریسم و همکاری با سازمان های خارجی برای تضعیف امنیت ملی جمهوری خلق چین در هنگ کنگ است. پس از اجرای آن معترضان دستگیر شده اند برای تکان دادن پرچم حمایت هنگ کنگ برای استقلال و برای در اختیار داشتن مواد مشابه.

این قانون پس از یک سال از دموکراسی تظاهرات و ملاقات با محکومیت گسترده. کشورهای غربی و گروه های حقوق بشر متنبه پکن برای عدم به زندگی می کنند تا به تعهدات آن ساخته شده در U. N.-ثبت اعلامیه که بازگشت هنگ کنگ از بریتانیا حکومت به حاکمیت در سال 1997.

تحت توافق چین برای حفظ هنگ کنگ درجه بالایی از استقلال از سرزمین اصلی برای 50 سال.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo محکوم پکن “Orwellian سانسور” از هنگ کنگ روز دوشنبه متهم حزب کمونیست چین از ادامه آن “تخریب” مالی توپی.

“با جوهر به سختی خشک در سرکوب امنیت ملی قانون مقامات محلی — در یک Orwellian حرکت می کند — در حال حاضر تاسیس یک دولت مرکزی امنیت ملی, اتاق کار شروع به از بین بردن کتاب انتقادی از [نماز ظهر] از قفسه های کتابخانه ممنوع شعارهای سیاسی و در حال حاضر نیاز مدارس به اجرا سانسور” او در بیانیه ای گفت.

این حرکت نیز یک هفته پس از کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا تعیین شده چینی ارتباطات شرکت Huawei و ZTE را به عنوان امنیت ملی تهدید.

Pompeo گفته فاکس نیوز’ Laura Ingraham روز دوشنبه که ایالات متحده “به دنبال” آیا برای محدود کردن دسترسی به برنامه های چینی مانند Infinite در ایالات متحده پس از هند ممنوع نزدیک به 60 جمله گوشی های هوشمند برنامه های کاربردی هفته قبل.

تبلیغات

“با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست, هم,” او گفت:. “من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور, اما این چیزی است که ما به دنبال در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>